Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuje sobie kupić GoWa, ale parę rzeczy spędza mi sen z powiek ;)

 

1. Jak wkładamy płytę to mamy do wyboru dwie gry, wybieramy i dana gra nam się ładuje?

2. Czy trzeba tworzyć memory card slot w systemie ps3 ?

3. Ile mniej więcej potrzeba czasu na wymasterowaniu na platynkę I, a ile IIki

4. Czy można grać w pojedyncze sceny? Tzn. jak jest trofeum zrób coś gdzieś, to jak się tego nie zrobi, to można w "wyborze scen" wybrać sobie konkretny chapter/rozdział?

Z góry dzięki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza

Witam, planuje sobie kupić GoWa, ale parę rzeczy spędza mi sen z powiek ;)

 

1. Jak wkładamy płytę to mamy do wyboru dwie gry, wybieramy i dana gra nam się ładuje?

2. Czy trzeba tworzyć memory card slot w systemie ps3 ?

3. Ile mniej więcej potrzeba czasu na wymasterowaniu na platynkę I, a ile IIki

4. Czy można grać w pojedyncze sceny? Tzn. jak jest trofeum zrób coś gdzieś, to jak się tego nie zrobi, to można w "wyborze scen" wybrać sobie konkretny chapter/rozdział?

Z góry dzięki za odpowiedz ;)

 

 

1.TAk

2. Nie

3. 2 przejscia gry na kazda czesc. Jesli grales juz w GoW to 7h i ponizej 5h w GoW1 i 8h ponizej 6h(EDIT: tu nie ma speedruna sory) w Gow2 (sa trophy za przejscie ponizej okreslonego czasu) jesli nie grales to do 1 przejscia gry dolicz 2h

4.NIE

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

1. Uruchamia się takie growe menu, gdzie wybierasz gow 1 lub gow 2, po czym dana gra się ładuje.

2. Nie

3. po kilka godzin na grę.

4. Nie ma wyboru scen, i nie ma trofea, które by coś takiego potrzebowało. Trofea są tak opisane, że bez poradnika wiesz co robić gdzie.

 

Do posta powyżej:

GoW2 nie ma trofeum za speed run

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Witam, planuje sobie kupić GoWa, ale parę rzeczy spędza mi sen z powiek ;)

 

1. Jak wkładamy płytę to mamy do wyboru dwie gry, wybieramy i dana gra nam się ładuje?

2. Czy trzeba tworzyć memory card slot w systemie ps3 ?

3. Ile mniej więcej potrzeba czasu na wymasterowaniu na platynkę I, a ile IIki

4. Czy można grać w pojedyncze sceny? Tzn. jak jest trofeum zrób coś gdzieś, to jak się tego nie zrobi, to można w "wyborze scen" wybrać sobie konkretny chapter/rozdział?

Z góry dzięki za odpowiedz ;)

 

1. Tak - na początku wybierasz w którą część chcesz grać.

2. Nie, system sejwów jest z PS3

3. Mało i mało. Zalezy od zdolności manualnych ale każdy kto ma platyne powie Ci że jest ona banalnie prosta.

4. Nie, chyba że w odpowiednich miejscach zrobisz Save'y

 

Heh - :P

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad kupnem Dante's Inferno albo Bayonetta, ale z tego co tu czytam to chyba skusze się na przypomnienie sobie GOW I i przejście, bo nie było mi jeszcze dane GOW II, szczególnie jak gierka tak fajnie wygląda po podniesieniu do HD. Kumpel złożył pre-order na GOW III, więc szykuje mi się cała trylogia :D

Edytowane przez peter1029
Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się nad kupnem Dante's Inferno albo Bayonetta, ale z tego co tu czytam to chyba skusze się na przypomnienie sobie GOW I i przejście, bo nie było mi jeszcze dane GOW II, szczególnie jak gierka tak fajnie wygląda po podniesieniu do HD. Kumpel złożył pre-order na GOW III, więc szykuje mi się cała trylogia :D

 

jako posiadacz ww gier moge sczerze polecic gow collection - jesli nie grales w nie na ps2 to lepszej alternatywy przed GoW3 nie znajdziesz:P Bayo - jesli chodzi o combosy itp jest duzo lepsze od DMC i tym podobnych gier, Dante's Inferno ma fajny desing i jest calkiem przyjemna gra a o GoW 3 wypowiedz jest zbedna bo sam doskonale powinienes wiedziec :-)

Odnośnik do komentarza

God of War Kolekcja i Trylogia w końcu u Europie!

 

Sony Computer Entertainment Europe w końcu oficjalnie potwierdziło wydanie dwóch pierwszych części przygód Boga Wojny w HD na Starym Kontynencie!

 

Premiera: 28 kweitnia w Polsce.

Cena: ?39.99 lub ?89.99 (w zależności czy Kolekcja czy Trylogia).

 

http://www.kikoo.pl/news/3221-1/God-of-War-Kolekcja-i-Trylogia-w-koncu-u-Europie/

 

godofwarkolekcja.jpggodofwartrylogia.jpg

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Dostałem niedawno God of War Collection i chciałem sobie zagrać. Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewien problem z ekranem...

 

Mianowicie po wczytaniu płyty mam obraz tak jakby rozdwojony lub roztrojony, wyniesiony w ogóle wyżej (czoło Kratosa widzę na dole ekranu...) i mam dodatkowo gruby, zielony pas na 1/3 ekranu. Do tego obraz jest szary i tak jakby śnieży, ale opcje widać i da się je wybrać.

 

Pytanie - co mogę zrobić z obrazem? Czy fakt, że gram na zwykłym kablu, a nie na HDMI coś tutaj znaczy??

Odnośnik do komentarza

Dostałem niedawno God of War Collection i chciałem sobie zagrać. Wszystko byłoby ok, gdyby nie pewien problem z ekranem...

 

Mianowicie po wczytaniu płyty mam obraz tak jakby rozdwojony lub roztrojony, wyniesiony w ogóle wyżej (czoło Kratosa widzę na dole ekranu...) i mam dodatkowo gruby, zielony pas na 1/3 ekranu. Do tego obraz jest szary i tak jakby śnieży, ale opcje widać i da się je wybrać.

 

Pytanie - co mogę zrobić z obrazem? Czy fakt, że gram na zwykłym kablu, a nie na HDMI coś tutaj znaczy??

 

Tak. Znaczenie ma kabel na jakim grasz. God of War Collection jest narazie dostępny tylko w NTSC i pewnie Twój TV nie radzi sobie z takim sygnałem. Jeśli musisz grać na telewizorze CRT to problem rozwiąże kupno kabla RGB (działa ten z PS2). Wersja PAL collection będzie dopiero pod koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jej wyzwania w God of War to dopiero masochizm, nie dość, że nie ma opcji zapisu (za każdym razem zaczynamy od początku) to jeszcze same wyzwania są bardzo trudne. Największy problem sprawia mi wyzwanie numer 7 i 10(Satyrzy do domu!). Robię wszystko zgodnie z filmikami, ale i tak nie mogę wytrzymać długotrwałych walk (wyzwanie 7 to dopiero jest głupie i tak wymagające, że robią mi się odciski na palcach...).

Odnośnik do komentarza

Zaraz zwariuje...

 

No nie mogę. 6 challenge GoW2...przecież ich wychodzi od zatrzęsienia. Ubijam mnóstwo a i tak końca nie widać.

 

Jakieś rady?

Ostatnie trophy, help.

 

Używaj Blade of Olympus upgrade'owanego na maks, ewentualnie młota (tylko atak trójkątem) wzmocnionego rage of the titans. W sumie nie ma jakiejś uniwersalnej rady.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam na maksa właśnie wszystko.

 

I jak jadę według tego filmiku BoO to już w ogóle kiepsko mi idzie.

 

To może inaczej co to za combo co ten typ robi na filmiku? http://www.psxextreme.info/topic/82313-god-of-war-1-2-w-hd/page__st__320

 

kwadrat, kwadrat, L1 + trójkąt ?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...