Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ja poprostu palam nienawiscia to gier typu Tomb Rider i tym podobne skakanki. Wiec w momentach gdzie sa same skoki itp to poprostu mam ochote roz(pipi)ac pada

 

To może naucz się skakać? Przetrzyj szlaki w Crashu, szczególnie pierwszym na 100%. Będziesz mógł się czuć wtedy "mistrzem skakania" (jeśli prędzej Cie w kaftanie nie wywiozą). ;D

 

 

A co do kamery to fakt, był taki jeden jedyny moment w GoW1 (w górach jakiś, nie pamiętam już nazwy), gdzie podczas skoku kamera się diametralnie zmieniała, razem ze sterowaniem. Także łączę się w bólu i pocieszam że to tylko jeden taki event.

Odnośnik do komentarza

"ja poprostu palam nienawiscia to gier typu Tomb Rider i tym podobne skakanki. "

 

 

To po co sięgasz po GOW? Mało to innych gier.

podobała mi sie okładka :)

Maliem nadzieje ze będę miał możliwość splądrować parę świątyń, zbeszczescic jakiś grób oraz wypruwać flaki z niewinnych grekom ;)

Odnośnik do komentarza

W pierwszej części jest tego dużo, ale później już w każdej kolejnej odchodzili od tego coraz bardziej w stronę walki.

I prawidłowo. Tak, jak w Raczet i Klank. Odchodzili od skakania w strunę plucia co rusz pociskami.

Być może skuszę się na platynowy trój pak w GoW na PS3. W pierwszej odsłonie go zdobyłem (w zasadzie można go wyrwać za pierwszym podejściem, czyli 100% szybsze niż w Terminator Salvation, na dobrą sprawę).

Druga odsłona w kolejce czeka, a i być może zagram za jakiś czas ponownie w trzecią odsłonę.

 

Uważam, że warto posiadać GoW:C jeśli lubi się przygody Kratosa. Tym bardziej, że oprawa (szczególnie w GoWII) za sprawą HD dalej nie powoduje skrzywienia u grającego i pokazuje jakimi tytułami przygody Spartiaty były lata temu. Przecież obie są lepiej animowane, niż większość wychodzących pozycji na obecną generację.

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy prawidłowo. Dla mnie jedynka była najlepiej zbalansowana, później była już tylko czysta rzeźnia, a po kilku elementach zręcznościowych z jedynki słuch zaginął. Widać, że wielu osobom musiało to sprawiać problemy (jak kolumna z ostrzami na którą trzeba było się wspinać) skoro później nie było odpowiednika tej sekwencji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ale na HD ładnie to wygląda? Cieszy się japa na widok graficzki i właśnie tej płynniejszej animacji ? :)

 

Tak wygląda to bardzo ładnie, widoki dalej zapierają dech w piersiach. Ja też przeszedłem 1 i 2 na PS2 i uwielbiam tą serię ale reedycje HD łyknąłem w premię USA. Będziesz bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam, od jutra Kratos znowu będzie u mnie na pierwszym planie :)

GOW II wyglada spoko, jest nawet filmik o powstawaniu gry. GOW I troszke kiszka.

Graficznie do GOW III wiadomo grafika startu nie ma, ale fabuła i zabawa z DŁUGIEJ gry to jest coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza

Mam, od jutra Kratos znowu będzie u mnie na pierwszym planie :)

GOW II wyglada spoko, jest nawet filmik o powstawaniu gry. GOW I troszke kiszka.

Graficznie do GOW III wiadomo grafika startu nie ma, ale fabuła i zabawa z DŁUGIEJ gry to jest coś pięknego :)

 

No grafioza podciagnieta do dzisiejszych standardow wypada sterylnie, ale w ferworze walki czlowiek nie zwraca uwagi. Skonczylem GOWC na hardzie i moc piekielna wciaz tkwi w pierwszych 2 czesciach! :diablo:

 

 

NIe przesadzaj, III czesc jest bardzo dobra, jedyny minus to czas grania. Jest najkrótszą częścia ale ma swietne momenty, polonizacje oraz grafike.

Dla mnie to:

 

1. GOW II

2. GOW III

3. GOW I

Odnośnik do komentarza

A u mnie ranking wygląda zupełnie inaczej. Najlepsza jest jednak pierwsza część, najlepsza fabularnie i najlepiej zbalansowana (zagadki, eksploracja, walka, elementy zręcznościowe), do tego w zasadzie tylko 3 bossów (meduzy nie liczę), ale każda z tych walk była rewelacyjna. Później w każdej kolejnej części walk było coraz więcej kosztem pozostałych elementów. Fabularnie najgorsza jest druga część, głównie przez końcówkę, gdzie Kratos mógł odwrócić swój los, a tego nie zrobił.

 

1. GOW1

2. GOW2

3. GOW3

4. GOW Ghost Of Sparta

5. GOW Chains Of Olympus

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...