Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

mam ytanie do wszystkich ktorzy nabylo swoje wersje amerykanskie God of war collection...

kazda kopia gry ktora widzialem i chcialem kupic wygladala jakby byla foliowana nie tak jak inne gry na pS3 tylko jak jakies (pipi) i moje podejrzeniasa takie ze oni to sami jakos zafoliowali. pare detali: folia nie posiada żadnego paska za ktory sie pociaga i ja zrywa, po zerwaniu z przedniej strony przy otwarciu widnieje ewidentnie nakladany klej. Czy wszystkie kopie gry tak wygladaja czy po prostu wszedzie chca mnie wydymac foliujac urzywana juz gre??

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

folia nie posiada żadnego paska za ktory sie pociaga i ja zrywa, po zerwaniu z przedniej strony przy otwarciu widnieje ewidentnie nakladany klej. Czy wszystkie kopie gry tak wygladaja czy po prostu wszedzie chca mnie wydymac foliujac urzywana juz gre??

 

Tak wyglada orginalne opakowanie w USA. Tam nie ma paska takiego jak u nas z napisem Playstation.

Swoja droga to ulatwia powtorne foliowanie.

Odnośnik do komentarza

folia nie posiada żadnego paska za ktory sie pociaga i ja zrywa, po zerwaniu z przedniej strony przy otwarciu widnieje ewidentnie nakladany klej. Czy wszystkie kopie gry tak wygladaja czy po prostu wszedzie chca mnie wydymac foliujac urzywana juz gre??

 

Tak wyglada orginalne opakowanie w USA. Tam nie ma paska takiego jak u nas z napisem Playstation.

Swoja droga to ulatwia powtorne foliowanie.

 

A ja właśnie myślę, że chcą go wszędzie wydymać. Co prawda, nie dam za to głowy, ale wydaje mi się, że w każdym regionie Sony używa folii z tym paskiem. Miałem kiedyś MGS4 w NTSC/U i nie kojarzę aby było inaczej.

 

Każda firma stosuje jakiś patent. Sony folie z paskiem, MS i N stickery po bokach.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

folia nie posiada żadnego paska za ktory sie pociaga i ja zrywa, po zerwaniu z przedniej strony przy otwarciu widnieje ewidentnie nakladany klej. Czy wszystkie kopie gry tak wygladaja czy po prostu wszedzie chca mnie wydymac foliujac urzywana juz gre??

 

Tak wyglada orginalne opakowanie w USA. Tam nie ma paska takiego jak u nas z napisem Playstation.

Swoja droga to ulatwia powtorne foliowanie.

 

A ja właśnie myślę, że chcą go wszędzie wydymać. Co prawda, nie dam za to głowy, ale wydaje mi się, że w każdym regionie Sony używa folii z tym paskiem. Miałem kiedyś MGS4 w NTSC/U i nie kojarzę aby było inaczej.

 

Każda firma stosuje jakiś patent. Sony folie z paskiem, MS i N stickery po bokach.

 

 

Jestem ciekaw czy moj przypadek jest odosobniony czy Wy jak kupowaliscie wsoja kopie to tak samo to wygladalo?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

w zasadzie nie wiem w jakim temacie zlozyc moja prosbe, wiec napisze w temacie gry.

 

do platyny zostaly mi Challenge of the Titans. chce sobie dzisiaj gre odpalic i zdobyc platyne i chu.j z graniem. na plycie pojawilo sie pekniecie, przez ktore konsola nie czyta plyty. pekniecie, w miejscu, gdzie pudelko zatrzaskuje sie na plycie. kuerwa, jak ja nienawidze tych pudelek... a tak staralem sie delikatnie wkladac je za kazdym razem...

 

tutaj moja prosba. jest ktos w stanie mi pozyczyc ta gre na doslownie kilka dni? jestem w stanie zaplacic. chce zaliczyc platyne, a gra i tak miala trafic do kolekcji, bo i tak ze sprzedazy mam nici...

Odnośnik do komentarza

Siemka, nie wiem gdzie się o to zapytać, więc zrobię to tutaj, chyba odpowiednie miejsce.

 

Właśnie doszła do mnie nowiutka, zapakowana w folie gra, razem z kodem na pobranie GoW3, wpisuje kod tam gdzie trzeba, ale nie chce go przyjąć, dlaczego, gra jest nowa, nie rozpakowywana, a kod musiałem zdrapać, więc nie ma mowy żeby ktoś przede mną z niego skorzystał, i co mam z tym zrobić? zadzwonić do sony? a może potrzebuję być zalogowanym na amerykańskim koncie? (mam polskie konto ps network)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i jestem w czarnej (pipi)e, ale moze da sie to rozwiazac. Gram w Gow 1 i jestem w swiatyni pandory zaraz po posejdon chalange, ale przed hades chalange. No i (pipi)a, bo inaczej sie nie wyraze mam tylko jeden MUSE KEY, ten z atlas chalange. Przeczytalem jakis opis i okazalo sie ze ominalem jeden klucz w posejdon chalange. Z tych pierscieni pandory niestety nie moge sie zawrocic do miejsca gdzie klucz lezy. Sejva tez nie mam wczesniejszego.To jest jakis glitch, przeciez to jest nienormalne zebym ominal przedmiot, ktory jest potrzebny do pchniecia fabuly dalej i nie mogl po niego wrocic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...