Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Swietnie.Kolorystyka pastelowa bardzo mi pasuje.

Wreszcie dziala odnosnik do ostatniego czytanego postu w temacie( i nie trzeba z tym kombinowac).Do tego inne udogodnienia (flash itd).Chwilke potrwa by to odkryc a pewnie jeszcze odpowiednie mody ladnie pomoc to rozbudowac.

Podobaja sie mi tez ustawienie swego profilu.

Wielki +

brak na dole strony sciezki (np. Forum PSX Extreme > PSX Extreme > Opinie, komentarze > Aktualizacja forum)

U mnie jest.

 

Licznik postów won, cała ta wizytówka pod awatarem zbyt obszerna, rozciąga forum niepotrzebnie, wolałem gdy to było do podejrzenia w profilu. Można to wyłączyć?

Wpis.

 

Ale chyba sie da przyzwyczaić i chyba sie co nieco poprzestawialo czy mi sie wydaje? bo zamiast sygnatury oznaczone to mam jako "o mnie"

Nie.O mnie jesli wejdziesz do swego profilu odnosi sie do czegos innego.Sygnature zmieniamy dalej w panelu kontrolnym.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze nie ma mozliwosci ustawienia starej skorki forum - strasznie sie do niej przyzwyczailem. Naprawde odpowiadal mi ten skromny, wrecz ascetyczny (ale za to bardzo czytelny) wyglad. No coz - mam nadzieje, ze sie szybko przyzwyczaje.

Mam pytanie: nie moglibyscie zrobic, zeby tak jak w starszej wersji - tematy przyklejone byly jakos oddzielone od normalnych? W chwili obecnej to wszystko sie zlewa ze soba i traci na czytelnosci.

Odnośnik do komentarza

Heh dziko jakoś :P Ale chyba sie da przyzwyczaić i chyba sie co nieco poprzestawialo czy mi sie wydaje? bo zamiast sygnatury oznaczone to mam jako "o mnie"  

Tak gdzie kiedyś było odnosnik do głównej strony forum teraz jest odnośnik do strony psx extreme już któryś raz tam wszełam :P Ale fakt kolorystyka fajna 

A to teraz edycja będzie jako odzielny post? troche bez sensu :P  A nie sorki wziełam odpisz przez pomyłkę chyba :P odszczekuję 

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza

póki co:

-ciężko jest rozróżnić przyklejone tematy od normalnych

-widocznie "interests", które sztucznie wydłuża posty powinno być schowane

-czas w formacie AM/PM - lepszy bylby stary 24godzinny system imo

-punkty reputacji, które... nie działają, są wg. mnie nie potrzebne xD

Ogólnie nie jest źle, ale chyba aż za bardzo przyzwyczaiłem się do starego layout'u ;)

Edit: Zauważyłem, że teraz nie widać statusu ostrzeżeń u innych userów... hmm privacy 8)

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

Status ostrzeżeń nie podołał zadaniu, a po wejściu na "Mój profil" ukazuje się piękny krzaczek ;*

 

Da radę jakoś zmienić kolorystykę bądź skórkę ?

 

edit:

 

Licznik postów nie ogarnia - w profilu mam napisane, że najwięcej postów wpisałem w HP (606), a na forum jest napisane "Postów: 162".

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Podoba mi się nowe forum, działa strasznie szybko. Używam w tej chwili niewiarygodnie wolnego internetu, na którym mało co można zrobić, ale to forum działa prężnie.

 

Co do wad, to zgadzam się z kilkoma już wymienionymi. Na pewno licznik postów jest do wywalenia, podobnie jak możliwość plusowania/minusowania postów, do tego kilka elementów jest nieprzetłumaczonych na polski.

 

Wygląd jest trochę dziwny, treść postów jakby ginie wśród sygnatur i obrazków, no ale może to tylko skutek kilkuletniego przyzwyczajenia do czytania postów w starym formacie. Także spis tematów trochę mało czytelny, przydałyby się bardziej zróżnicowane ikonki, no ale to jest chyba do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

ciężko sie połapac w pierwszej chwili :P

 

są gdzie wyjasnione nowe funkcje? np to co ktoś zapodał na poprzedniej stronie w borazku - co sie dzieje gdy ktos dostaje negatywne głosy?

to może powodować ze grupa ludzi uweźmie się na inna grupe ludzi i beda sie nawzajem caly czas negatywnie oceniać

Odnośnik do komentarza

szałtboksy są zue

 

 

Więcej wad:

- Nie widać licznika ostrzeżeń innych użytkowników, a to było dość ciekawe.

- Przydałoby się odrożnić jakąś linią, albo kolorkiem tematy przyklejone bo się wszystko zlewa.

- Czcionki są jakieś nieproporcjonalne (licznki tematów i postów przy działach przesadnie duże, tak samo jak opisy działów, a poddziały są przesadnie małe) Ale to tylko takie moje widzi mi się.

Odnośnik do komentarza

ciężko sie połapac w pierwszej chwili :P

 

są gdzie wyjasnione nowe funkcje? np to co ktoś zapodał na poprzedniej stronie w borazku - co sie dzieje gdy ktos dostaje negatywne głosy?

to może powodować ze grupa ludzi uweźmie się na inna grupe ludzi i beda sie nawzajem caly czas negatywnie oceniać

 

Tutaj chyba nie chodzi o ocenianie forumowiczów, co o ocenianie ich postów. Na niebieskiej belce pod ostatnim postem masz "Obecnie ukrywa posty poniżej punktów. Zmienić próg?" Takie są pewnie założenia oceniania ;) Forum bez "sucharów" :D IMO też to można wywalić (podobnie jak licznik postów)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tez wlasnie mialem pytac o sygnature, chcialem zmienic linka w niej bo sie zmieniły linki na forum i nie dziala link do grupwoaca, ale przy probie zatwierdzenia wywalilo mase błedów :P

 

[#10211] Możesz użyć maksymalnie obrazków w sygnaturce

Możesz użyć maksymalnie linków w sygnaturce

Możesz użyć maksymalnie linii w sygnaturce

Obrazek jest większy niż dozwolone wymiary x .

 

z tego co widze wyzej nic sie nei da zrobic, ale odrazu mam tez pytanie - jakie sa regulaminowe wymiary obrazka w sygnaturze?

 

 

i jeszcze inna sprawa- posty ktore byly cytowane "za dawnych czasów" teraz prawie wcale nei wyglądają jak cytaty.. o ile dobrze widze, pewnie nie wiele da sie z tym zrobic jesli kod cytatow jest inny

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Edit: Sygnatury się poprawiają nawet jak ten błąd wywali :P A wymiary to 600x140 z tego co pamiętam.

U mnie nie działa... Jeśli działałoby to w tej chwili nie miałbym sygnatury (usunąłem ją ->zatwierdzilem -> wywaliło błąd -> napisałem tego posta) :P

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

- albo posypała się Wam baza danych albo nowy silnik nie czyta znaczników ustanowionych przez starszą wersję. przykład - temat miał kilka stron z czego mój post był ostatnim; obecnie mój post jest jedynym a ja sam widnieję jako twórca tematu. Co ciekawe nie jest to uwarunkowane momentem pobierania backupu tylko jakąś wyrywkowością, bo silnik uznał, że stworzyłem również temat traktujący o Modern Warfare na PC (początek 2008 roku).

 

- w ignorowanych mam jakiegoś użytkownika co jest dziwne z uwagi na fakt, że nigdy nikogo nie ignorowałem

 

- kosmetyka:

  • zdjęcia w profilu zachodzą na tabele
  • stopka jak widać nie lubi języka polskiego, bo rozjeżdża się poza spacing
  • brak dwubarwy postów - jasne i szare tło; w przypadku białego layoutu forum zyskuje przy tym na czytelności
  • add i pw lepiej by się prezentowały obok raportuj niż pod avatarem
  • literówki (nostes w listach ostrzeżeń)
  • komórka interests nie ma nałożonej blokady znaków (dowód poniżej)

 

1252102947221.th.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...