Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwne, że najwięcej marudzą osoby, które swoje pierwsze posty napisały w TYM temacie.

 

 

Zmiany zdecydowanie na plus poza tymi drobnymi szczegołami, ktore zostały wymienione.

Odnośnik do komentarza

Ja tam nieczytenlnosc, oraz usuniecie starych tematow nie uznalbym za drobne szczegoly.

[przydaloby sie jakos odddzielic tematy przyklejone od normalnych, tak jak to mialo miejsce wczesniej].

Tych starych tematow tez nie daloby sie przywrocic?

Edit: A da sie jakos ustawic, zeby godzina na forum byla pokazywana w 24, a nie 12 stopniowej skali?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Czytajcie uważnie użytkowników, którzy wiedzą o co chodzi w temacie. Wyraźnie oni piszą, że cytowanie bez ramek, to jeszcze cytaty ze starego silnika, natomiast nowy silnik ma wyraźne oddzielenie tekstu zacytowanego w postaci zielonej ramki. Jak będziecie więcej i więcej cytować na tej wersji silnika, to będziecie widzieć coraz więcej i więcej zielonych ramek.

 

Od siebie dodam, iż podoba mi się dizajn w wątkach, jest przejrzysty i czytelny, natomiast uszeregowanie różnorakich podforów, przyklejonych tematów, pozostałości przeczytanych, a nieprzeczytanych, ikonek, odstępów, to już bałagan i rzeczywiście trudno się połapać.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

ktoś 2 strony temu napisał że po lewej jest za duzo miejsca na avka/poboczne informacje o użytkowniku, zajmuje to dużo miejsca a w większości wypadków jest tam pełno pustego miejsca, no chyba że byscie pozwolili np na avatary 150x150, wtedy by bylo sensowniej :D

 

zgniotłem to troche zeby pokazać jak by moglo wygladac:p

 

postboczny.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Poczulem sie troche dziwnie, jak to zobaczylem :), ale sytuacja nie jest mi obca, wszak do nowego dasha X360 tez musialem przywyknac wiec... nie widze klopotow :). Ale licznik postow mozna sobie faktycznie darowac, tymbardziej ze jego dokladnosc jest baaaaardzo daleko od idealu :D

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

O Mój Boże, jakie to forum jest paskudne ;/.

 

Zgodziłem się na aktualizację, bo myślałem, że to tylko zmiany w silniku będą, nie zmieni się wygląd forum O_O. No i nikt nie wspominał, że przy okazji połowę forum wyje,bie przy tym.

 

Jest to dla mnie bardzo duża zmiana, ciężko mi się będzie przestawić. Forum nie opuszczę, ale komfort przeglądania spadł o miliard procent + poprzednia wersja miała bardzo charakterystyczną szatę graficzną, która mi się mega podobała.

 

Gdzie tu się skórki zmienia? Na dole mam tylko IP.Board i IP.Board Lo-Fi oraz English i Polski.

 

I te kilometrowe odstępy między tematami, tego się przeglądać nie da :(.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Na ten moment czuje się trochę zagubiony, ale wydaje mi się, że wkrótce się przyzwyczaję do nowego layoutu :) Ta nowa skórka jest strasznie nieczytelna i posty zlewają się w niej w jedno, jest to na pewno do poprawy, tak samo jak bałagan w liście tematów( nie oddzielone od siebie tematy przyklejone i normalne). Podsumowując zmiana na 5-, a jak jeszcze trochę przy tym podłubiecie to będzie 6.

Odnośnik do komentarza

Walic stare posty, mi nie są do niczego potrzebne.

Koniecznie do poprawy ogólna czytelność Forum, wspomniane, kilometrowe odstępy miedzy tematami, bardziej przejrzyste: oznakowanie przeczytanych tematow, ikonki "go tu last unread post" i "czytaj ostatni post".

Ogólnie dobrze, że sie coś zmienia, FPE nie stoi w miejscu, apowoli wszystko się dotrze. Więc za wiele nie narzekać!

Odnośnik do komentarza

Jak narazie większośc nowości idzie na minus - "Forum PSX Extreme> PSX Extreme> Opinie, komentarze" cos takiego jest tylko na górze tematu brak tego na dole --> ułatwiało to życie bardzo . Przyklejone tematy są kompletnie niewidoczne. Zielone kropeczki zamiast czerwonych kwadracików (nieprzeczytane posty)też są mniej widoczne . Jest pewnie sporo technicznych plusów tego nowego silnika ale ogólnie wygląd jest mniej przejrzysty .Z przyzwyczajeniem pewnie nie będzie problemów , czekam na nowe skórki no i trzeba być szczerym obecne kolory również są lipne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...