Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest niezle. Bardzo duzo sie zmienilo, teraz forum wydaje sie byc bardziej "pro" i hax0r, do tego minimalistyczne - pamietam, ze dokladnie takie same odczucia mialem przy zmianie silnika z PHPBB na IPB. Nowy wyglad, nowe opcje - co prawda wymaga to wszystko przyzwyczajenia, ale na pewno idzie za tym "nowa jakosc".

Odnośnik do komentarza

Również nie mogę zmienić avka. Nawet jak usuwam starego, wgram nowy plik to i tak wgrywa mi tego starego. A żeby było ciekawiej jeśli wpisuje jego inny rozmiar to wgrywa mi właśnie ten inny. A tak poza tym nie ma nigdzie listy grupowców i kto do nich należy.

 

Ogólnie forum za to chodzi szybciej i to jest plus, jednak czekam na jakieś ciekawe skórki i zmiany w kosmetyce forum, bo teraz jest niestety mało przejrzyście.

Odnośnik do komentarza

z tymi avkami to warto odswieżac ctrl+F5 , bo czasem przeglądarka korzysta ze starego obrazka jaki mamy w historii , wiec takie kompletne odswieżenie zwykle wtedy pomaga

 

 

za to od siebie dodam drobne nażekanie - nowy wyglad forum wydaje sie taki dosyc nowoczesne i ipod'owy ;)ale jedyne co sie strasznie odcina to logo na górze , napis psx extreme ma kolorystyke i wyglad zupelnie niepasujacy do nowego wygladu, wiem ze to wasze typowe logo, ale poprostu ta roznica nowe/stare rzuca sie w oczy :P

chociaż moze przesadzam, w sumie tylko ten czerwony X dziwnie wyglada ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Logo Ekstrima jest już trochę przestarzałe, dlatego może nie pasować do nowoczesnej skórki.

 

Sam skin prezentuje się elegancko, jeszcze tylko trzeba w pełni go spolszczyć i będę mógł pogratulować Wam dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba , wszystko jest większe i o wiele milsze dla oka . Szkoda tylko , że zostały te same emoty .

Świetna robota Panowie .

 

Nie żebym nabijał posty ale napewno na forum napisałem ich już pewnie ze 100 a nie 5 ;) coś kiepsko liczy ten licznik

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

jestem lekko zdziwiony

pierwsza reakcja- "co się dzieje się?"

pewnie się przyzwyczaimy, bo forum konsolowiska chyba ma podobny silnik forum.

Chociaż mamy pierwszy plus tej zmiany czyli brak reklam :)

Odnośnik do komentarza

Może przyzwyczaiłem się do starego porządku ale nowy wygląd mało mi pasuje, wszystko wydaje się mniej czytelne, przede wszystkim cytaty - stary mechanizm cytatów był lepszy, teraz nie do końca widać gdzie jest cytat a gdzie tekst. Poprzednio rzucało się to w oczy.

Te cytaty, to z całą pewnością jest jakiś błąd, bo raczej tak nie ma być. Pewne to naprawią.

O już naprawili

Edytowane przez Kisa v16
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.