Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Już ktoś o tym pisał, za dużo miejsca na obrazeczek, na płeć, na sygnaturkę itd. Za mało na sam tekst, przez co forum traci na czytelności, dla mnie trochę przebajerzony wygląd.

 

Szybkość w porządku, wszystko ładnie śmiga.

 

No i od czasu do czasu lubiłem poczytać czyjeś warny, użytkownik mógł zawsze zweryfikować, czy ktoś nie dostał warna 'z kapelusza'. A teraz się nie da.

Odnośnik do komentarza

no i co do tego przebajerzonego wyglądu:

przeczytałem ze 4 posty i stwierdzam że prawie nie widać że coś było cytowane ;/

 

kiedyś była widoczna ramka a teraz nawet nie jest to jakoś podkreślone

 

 

 

 

 

 

 

to samo z przyklejonymi topicami ;// nic nie widać

kiepski ten nowy wystrój

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

no i co do tego przebajerzonego wyglądu:

przeczytałem ze 4 posty i stwierdzam że prawie nie widać że coś było cytowane ;/

 

kiedyś była widoczna ramka a teraz nawet nie jest to jakoś podkreślone

 

Przecież cytaty widać normalnie. Te nieczytelne zostały zrobione przed aktualizacją forum. Pewnie to naprawią niedługo. Od wczoraj już kilka bugów zniknęło,

Odnośnik do komentarza

no wreszcie IPB 3.0 ;]

 

od jakiegoś czasu na swoim forumie go używam i zastanawiałem się dlaczego IPB od poczatku nie było takie - tyle udogodnień co tu jest to szok (chocby dla modów przypnij/wywal/przenieś - widoczne jako ikonki jak sie na temat najedzie - nie trzeba klikac po dropboxach. Zmiany w Panelu Administratora to samo, wszystko jest bardziej intyicyjne (a spróbujcie w starym IPB zrobić reorganizacje kolejności for - masakra, a tutaj działa to na zasadzie drag'n'drop).

Zwykli userzy tez maja mase udogodnien - tag media, szybka odpowiedź, szybka edycja od razu itp

 

 

szałtbox dla IPB 3.0 też jest fajny i całkiem lekki IMO, więc można by go wrzucić (choć widze juz ten chaos jaki by tam był ;] )

Odnośnik do komentarza

Wygląd nie podoba mi się ani trochę (funkcjonalności na razie nie oceniam). Będzie gadka, że trzeba się przyzwyczaić, ale nie przekonuje mnie to. Jedno forum, które czytam przeszło zmiany kilka miesięcy temu i do teraz mnie do siebie nie przekonało. I ta biel, można gdzieś przyciemnić wygląd?

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje link do strony WWW extreme w lewym gornym rogu. Zawsze na niego klikne odruchowo, a z tej biednej strony nie zmienianej chybaa przez kilka lat nie można nawet się cofnąć.

 

 

:|

Odnośnik do komentarza

A da się gdzieś zmienić ilość wyświetlanych postów na stronie? I czemu te posty są takie szerokie, że trzeba ciągle przewijać strone? Jeden post zajmuje cały ekran na moim 22 calowym monitorze. Troche to niewygodne.

Odnośnik do komentarza

A da się gdzieś zmienić ilość wyświetlanych postów na stronie? I czemu te posty są takie szerokie, że trzeba ciągle przewijać strone? Jeden post zajmuje cały ekran na moim 22 calowym monitorze. Troche to niewygodne.

 

 

Kliknij na swoim nicku w górnym prawym rogu forum (tam koło swojego zdjęcia) - z dropboxa wybierz - Moja ustawienia -> Zakładka forum - i tu masz ilość postów w temacie i ilość tematów na liście z tematami.

 

 

A post Ci sie rozwija bo tak to zawsze działało - forum się zawsze rozciąga do szerokości ekranu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale kilka rzeczy - skracanie linków przez forum, przez co wiele np. do YT nie działa.

Jeszcze wczoraj koło 1:00 nawalało linkowanie bezpośrednio do postów, w "Pokaż swoją twarz" wyszukiwałem swojego postu, po kliknięciu w odnośnik do niego okazało się, że rzuciło mnie 2 strony dalej i musiałem kawałek cofnąć, na szczęście po dacie znalazłem.

No i przydałoby się zmniejszanie obrazków przez forum, jak było przedtem.

Jeśli o shoutbox chodzi - można pomyśleć, z tym, że można zrobić jakiś antiflood, jedna wypowiedź na powiedzmy minutę.

 

Ale generalnie pozytywnie, podoba mi się to, że forum idzie do przodu, ludzie nauczą się korzystać z jego funkcji, poustawiają sobie pod siebie i będzie dobrze.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

za późno, była ankieta o zmianach to trzeba było sie wypowiedzieć tam. miałeś okazje.

 

A downgradeu nie da sie zrobić więc zamiast marudzić to zaczęlibyście się przyzwyczajać i widzieć pozytywne zmiany. Skórka forum to najmniejsze zmartwienie.

 

Zwróćcie uwagę, że forum szybciej działa, wszystkie opcje foruma działają i nic sie nie sypie -_-'

 

 

- jeszcze zedytować w skórce trzeba ilość pól pod avatarem i zaimplementować emotikony do tego skina.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...