Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

jestem lekko zdziwiony

pierwsza reakcja- "co się dzieje się?"

pewnie się przyzwyczaimy, bo forum konsolowiska chyba ma podobny silnik forum.

Chociaż mamy pierwszy plus tej zmiany czyli brak reklam :)

 

U mnie podobnie. Ogólnie jestem negatywnie dotych zmian nastawiony, ale pewnie sie przyzwyczaje. W pewnych miejscach cytowanie cytatu i cytatu nie wychodiz wcale i cieżko to rozczytać. Tu np http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=70303&view=findpost&p=1937711

Odnośnik do komentarza

Na szybko i na gorąco. Nie podoba mi się dizajn, pisałem wcześniej, że jak to ma tak wyglądać, to ja dziękuję za nowy silnik i dawajcie czarną skórkę i o co chodzi z licznikiem postów, dlaczego mam ich tylko 14? Nie chodzi o to, że jestem spamerem, bo nie jestem, ale chodzi mi o to, co się stało z resztą? Nie przenieśliście całej bazy? Mi tak licznik postów nie robi, kto chce nabijać proszę bardzo, ja jestem za stary na takie statystyki.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

przeciez licznik postow juz od dawna nie zliczal tak jakby chcieli tego nabijacze, wiec co za roznica? ;) Jesli chodzi o skorke to IMO jest ladna i nowoczesna, czarno-szaro-bure kolory fajnie wygladaly w internecie 10 lat temu, wiec jak ma byc zmiana to najlepiej zostawic kilka do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Lepsze bylo stare forum...

Już mi brakuje tego starego "Dizajnu"... I od razu przypominają mi się piękne czasy z gimnazjum (3-4 lata temu), kiedy spędzałem

mile czas na forum ;(

 

Psx Extreme przeszedł przemianę, ale forum od dawna przechodziło metamorfozę. Inni nazwą to ewolucjią a inni jescze...

Umieraniem forum lub auto destrukcjią.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze bedzie wybor starej (lub podobnej do niej) skorki.

 

Oj ja też. Wiem, że ma być szybciej, nowocześniej, wiem, że chcieliście dobrze, ale muszę powiedzieć, że wizualnie nowe forum wygląda tragicznie. Tak landrynkowo jakoś...

 

 

EDIT: I te zielone cytatym_zdziwiony.gif

 

AHA, gdyby to ode mnie zależało wypieprzyłbym pasek "szybkiej odpowiedzi", i przypisał przycisk jak w starym forum. De facto nie widać kto topic przegląda.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Lipa ten nowy wyglad.. Wczesniej odrazu bylo widac w ktorym temacie jest nowy post. teraz musze patrzec na date albo na lipne ikony. W ogole calosc jest malo czytelna. PROSZE, dajcie do wyboru klasyczna skorke...

 

E: Na dote nie ma nawet bezposrednich linkow do tematow/dzialow wyzej tego, w ktorym aktualnie sie znajdujemy. Teraz trzeba wybierac z okienka i klikac "Idz"...

Nigdy tego nie uzywalem tylko tamtego..

Podczas pisania postow nie ma emotow do wyboru.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzo z tymi cytatami, ale narazie widziałem 2 odznaczające się od tekstu, reszta to nie wiadomo gdzie sie kończy.

Gdzie się podział pasek do poprzednich działów na dole strony ?

Na starym skinie fajnie były poodznaczane działy w głównych tematach, teraz tak wszysko razem, na jedno kopyto. Jak dla mnie minus.

No i dlaczego linki nie otwierają sie na nowej karcie ?

Odnośnik do komentarza

Na plus nowego silnika mogę z pewnością zaliczyć szybkość jego działania. Przynajmniej ja to u siebie czuję. Bardzo się to chwali i mam nadzieję, że nie będzie problemów z wyskakującymi błędami, chociaż na starym silniku też nie było aż tak tragicznie z errorami. W zasadzie wszystko pewnie obija się o przyzwyczajenie, z biegiem czasu naturalnie przyswoję sobie nowy wygląd oraz opcje, mimo iż ostatnimi czasy rzadko bywam na forum.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

może marudzę ale jak dla mnie mało czytelna jest sygnalizacja o nowych tematach i postach w temacie ( może jakiś kolorek) czasami ciężko mi jest połapać co czytałem a co nie. I wciąż za dużo informacji pod nickiem moim zdaniem ale i tak dziękuję adminom za aktualizację

Edytowane przez Lacan
Odnośnik do komentarza

przeciez licznik postow juz od dawna nie zliczal tak jakby chcieli tego nabijacze, wiec co za roznica? ;) Jesli chodzi o skorke to IMO jest ladna i nowoczesna, czarno-szaro-bure kolory fajnie wygladaly w internecie 10 lat temu, wiec jak ma byc zmiana to najlepiej zostawic kilka do wyboru.

 

Wpis.

Na plus ze emotki nie otwieraja sie w nowym oknie a w panelu bocznym.

Odnośnik do komentarza

łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;//

 

ja chce starego forumka

 

i dlaczego nie ma starych postów?

przecież właśnie lata 2006-2007 były jednymi z barwniejszych (albo to ja się starzeje)

 

 

 

wygląd też jakiś taki zbyt "miękki"

 

może to kwestia 3letniego przyzwyczajenia

 

poczekamy kilka dni zobaczymy.

 

ale cieszy zapowiadany powrót szałta ;]

 

na razie tak sobie mi się to widzi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...