Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Zabralem sie za Battlefield 3. Moze to wina, tego, ze nie mam zainstalowanych opcjonalnych 1,5gb czy cos ale gra wyglada raczej sredniawo. Za wyjatkiem oswietlenia to wszystko wyglada gorzej niz BBC2. Nie zebym stawial tylko na grafike ale tyle sie czlowiek juz nasluchal tego o Battlefieldzie, ze bokiem wychodzi. Gra sie przyjemnie ale bez rewelacji. Mam wrazenie, ze ta czesc zostala strasznie uproszczona w singlu przez wszedobylskie skrypty. W BBC2 moglem powybijac wszystko co sie rusza wedlug wlasnego uznania. Mialem ochote przywalic granatem - walilem granatem. Tutaj juz po okolo godzinie moze 2 grania trafiam na sytuacje co najmniej smieszna. Wybiegam (o ile mozna tak to nazwac bo teren i tak byl zagracony samochodami chyba) poza teren przewidziany przez tworcow i "wii u wii u wii u wracaj na pole walki". Chwile wczesniej obrona kladki: gra nakazuje biec na kladke po uber mega bron. Jak sie konczy? Kula w leb. Wystarczy po swojemu z boku powybijac co upierdliwszych ludzi i juz sprawa zalatwiona. Moze to wina tego, ze gram na Hardzie, ale to nie powinno byc wytlumaczenie. Rozegralem tez kilka meczy online. Pare lat w zadnego Bfa nie gralem wiec moze mnie pamiec zawodzi, ale BBC2 nie bylo az tak chaotyczne, a ludzie nie biegali jak z motorkiem w (pipi)e. Jezeli chodzi o online to przez dluzszy czas gram tylko w Gearsy z malymi przerwami na Halo 4 i to moze po tych grach mam takie wrazenie. Po rozegranych 2 meczach narazie mam dosc i wroce jeszcze raz do multi po ograniu kampanii.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mam dylemat, Z promocji trafiły do mnie Orange Box, Alan Wake i Far Cry 3, To pierwsze znam prawie na pamięć, brałem z sentymentu, ale chętnie przejdę raz jeszcze, Alan Wake raz włączony, ale przegrał z Halo 4, FC3 kusi dość mocno.

Tyle, że chętnie sobie chyba zobaczę z czym to osławione Spartan Ops się je.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mam dylemat, Z promocji trafiły do mnie Orange Box, Alan Wake i Far Cry 3, To pierwsze znam prawie na pamięć, brałem z sentymentu, ale chętnie przejdę raz jeszcze, Alan Wake raz włączony, ale przegrał z Halo 4, FC3 kusi dość mocno.

Tyle, że chętnie sobie chyba zobaczę z czym to osławione Spartan Ops się je.

A jednak wybrałem Alan Wake, pierwszy rozdział i kawałek następnego za mną, zapowiada się wciągająca historia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...