Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jeszcze do dzisiaj rana, nie miałem pojęcia o istnieniu tej gry. Może dlatego, że nie grałem, nie interesował mnie HS. Coś w tym stylu, zresztą nieważne.

 

Po obczajeniu dzisiejszego trailera, automatycznie gra wskakuje na szczyt mojej listy; wypatruj ;p Jestem pod ogromnym wrażeniem tego krótkiego trailera a w zasadzie skrawków gameplayu jaki zaprezentował. Graficznie jest ślicznie ale chodzi mi o samą mechanikę. Typowa platformówka coś w stylu POP (tak powinien wyglądać nowy Książę). Trochę mi to przypomina Jak&Daxter; dokładnie. Plus te akcje rodem z Uncharted 2.

 

No nic póki co jestem zachwycony. Brakuje mi takich gier. Czekam na kolejne informacje, newsy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Brzydkie ? :blink:

 

Przecież gra wygląda obłędnie aż dziw bierze, że to multiplatform.

Nie wspominając o tym, że zjada HS.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51855 Ninja Theory ukończyło prace nad Enslaved

"Namco Bandai jest niezwykle zadowolone z pracy Ninja Theory i pozytywnie zapatruje się na losy gry Enslaved. Zdaniem Oliviera Comte, będzie to najlepsza produkcja studia, w której zachwycą nas szczególnie oprawa artystyczna, muzyka oraz fabuła. Przedstawiciel wydawcy mówi, że porażka tak dobrego projektu byłaby wręcz smutna. "

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Koszmar. Z każdym trailerem jest gorzej. Brzydkie i totalnie nie podoba mi się design artystyczny postaci, a zwłaszcza otoczenia. Szkoda, liczyłem na Ninja Theory po HS.

 

 

Chyba ogladalismy dwa rozne trailery, ewentualnie ogladasz ten filmik na 4 calowym Rubinie.

 

Przeciez gra wyglada za(pipi)iscie, nie moge sie juz jej doczekac. Mam nadzieje na fajna fabule i klimacik. Moze byc fajny kawalek kodu.

Odnośnik do komentarza

Koszmar. Z każdym trailerem jest gorzej. Brzydkie i totalnie nie podoba mi się design artystyczny postaci, a zwłaszcza otoczenia. Szkoda, liczyłem na Ninja Theory po HS.

 

 

Chyba ogladalismy dwa rozne trailery, ewentualnie ogladasz ten filmik na 4 calowym Rubinie.

 

Przeciez gra wyglada za(pipi)iscie, nie moge sie juz jej doczekac. Mam nadzieje na fajna fabule i klimacik. Moze byc fajny kawalek kodu.

 

Oglądam na TV HD, podpiętym do kompa, choć nie najwyższej jakości, ale 720 obsługuje :P

Nie wiem,mnie się ta grafika nie podoba ani od strony technicznej, ani artystycznej. To drugie głównie i może jestem uprzedzony.

Odnośnik do komentarza

Oprawa jest świetna, wygląda trochę lepiej niż Heavenly Sword, chociaż już widać, że animacja nie wyrabia (na filmiku Słupka 1:20 w momencie gdy coś goni bohaterów). Może to jeszcze poprawią. Design też jest spoko, momentami kojarzy się z Bionic Comando, lub Prince Of Persia tym z cel-shadingiem (chodzi o krajobrazy). Częściowo też ma coś w sobie z Beyond Good Evil (śmiganie po wodzie, lub walka kijem) Ale znowu muszę się doczepić do głównego typka, po cholerę dali mu ogon?

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ta gra to swoisty duchowy następca HS'a. Liczę, że dizajnem i narracją Enslaved będzie kontynuacją HS'a. Na grę czekam i mam nadzieje, że NT się spiszą :)

 

E:

No ok, ale bez ogona byłoby lepiej. A tak gramy jakąś małpą

tak a propos kolo "małpa" nie ma ogona - to co u dynda to jakiś pasek/szarfa

http://www.playstationwallpapers.com/media/full/ps3/enslaved-odyssey-to-the-west/enslaved-odyssey-to-the-west_70382_enslaved-9.jpg

ja bym wolał żeby miał ogon i był bardziej małpi :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...