Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no martwić aż tak bardzo to akurat tym się nie martwię :]. Bardziej to się martwię o długość gry i stroną techniczną.

 

Dlatego bardzo cieszy mnie demo no i poza tym cały czas trwa u mnie walka co wyląduje na premierę czy Castlevania czy właśnie Enslaved hehe.

Ostatnimi czasy Castlevania punktuje :]

Odnośnik do komentarza

kurde mialem w (pipi)e tą gre aż do wczoraj, najpierw przeczytalem zapowiedz w PE a potem trailer na GT, i po pierwsze fabula wydala mi sie calkiem ciekawa i klimatyczna, no i gameplay ok, w sumie nie podnieca mnie zbytnio walenie robotów wielką pałą, ani parkour.. wiec w sumie gameplay mnie malo ciekawi, ale fabula i klimat swiata dosyc kusi, chociaz to chyba gra typu "poczekam az stanieje a potem wymienie za cos"

Odnośnik do komentarza

Tym bardziej dziwi opinia Butchera odnośnie grafiki. Gra od początku wydaje się piękna, kolorystyka i design świata mnie powala.

 

Kiedy wypuszczą demo :\

 

PS. Trip ma krągłe siedzenie :]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nowe screeny i trailery:

 

http://www.vg247.com...ailer-released/

 

:wub:

Tym bardziej dziwi opinia Butchera odnośnie grafiki. Gra od początku wydaje się piękna, kolorystyka i design świata mnie powala.

 

Kiedy wypuszczą demo :\

 

PS. Trip ma krągłe siedzenie :]

 

Ja już chyba nie wysiedzę czekając na to demko. Na razie nic podali, nawet jakiejś przybliżonej daty wydania..ehh :angry:

Odnośnik do komentarza

Panowie uwaga na zapowiedź w Neo +. Kolejny popis Miela dot. spoilerów.

 

Całą zapowiedź jakaś taka, ale w ostatnich akapitach (Skrypt Wtf) , jest duży spoiler dot. fabuły i miejsca w jakie zagościmy. Ja się niestety w..bałem.

 

 

Ostrzegam

 

To akurat prawda, ale i tak chyba nie przebiją God of War 3, gdzie wrzucili w zasadzie wszystko na screeny, a i w tekście było wiele wątków zdradzających co się wydarzy w grze.

 

Co do Enslaved to lokacje są zajebiste, fajnie prezentują się zniszczone budynki porośnięte mchem. Coś czuję, że w tej grze nieraz będę zatrzymywał się w miejscu i oglądał otoczenie. :]

Odnośnik do komentarza

Panowie uwaga na zapowiedź w Neo +. Kolejny popis Miela dot. spoilerów.

 

Całą zapowiedź jakaś taka, ale w ostatnich akapitach (Skrypt Wtf) , jest duży spoiler dot. fabuły i miejsca w jakie zagościmy. Ja się niestety w..bałem.

 

 

Ostrzegam

 

To akurat prawda, ale i tak chyba nie przebiją God of War 3, gdzie wrzucili w zasadzie wszystko na screeny, a i w tekście było wiele wątków zdradzających co się wydarzy w grze.

 

Co do Enslaved to lokacje są zajebiste, fajnie prezentują się zniszczone budynki porośnięte mchem. Coś czuję, że w tej grze nieraz będę zatrzymywał się w miejscu i oglądał otoczenie. :]

 

No ba\sławna recenzja GoW3 to już klasyk. Jest to typowy przykład jak nie robić recenzji. Ziomowi po takiej robocie powinien być udzielony przymusowy "urlop", aby przemyślał, odpoczął, tak zapewne by wyglądało to w innych firmach (branżach), za wykonanych kawał tak dobrej roboty.

 

Enslaved naprawdę bardzo mi przypomina Uncharted (kolorystyka, skrypty, motyw jak on ucieka po tym metalowym statku = pociąg z początku Uncharted 2) i na pewno nie jest to wada. Tak patrząc wstecz to chyba dla mnie pierwsza gra przypominająca przygody Nathna. Obym się nie mylił bo Drake stanowczo za rzadko nas odwiedza :)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się tak uczepiliście tego biednego PoPa. To była naprawdę fajna gra pod względem eksploracji. Jedyny minus to zdecydowanie za niski poziom trudności w walkach, ale już do akrobacji przyczepić się nie można. Trzeba było naciskać przyciski, mieć otoczenie na uwadze no i jaka frajda była jak się wykonało długi łańcuch akrobacji w jednej płynnej sekwencji. Jeżeli Enslaved dobije do poziomu PoPa to będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...