Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Enslaved konwertują z Wii na PSP potem na PC z PC na PS2 z PS2 na Xboxa potem na Xbox360 z X360 na Nokie 5 10 15 z Nokii na GameCuba z GC na Amigę 500 z Amigi na Sege Saturn i z Segi Saturn dopiero na PS3.

 

:turned:

 

Dobra spadać od Enslaved ;p będzie demo się oceni. Nie niszczcie mi podjarki tą piękną grą ;].

 

Mieli dość czasu od HS by opanować PS3 zobaczymy czy czegoś się nauczyli.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Enslaved konwertują z Wii na PSP potem na PC z PC na PS2 z PS2 na Xboxa potem na Xbox360 z X360 na Nokie 5 10 15 z Nokii na GameCuba z GC na Amigę 500 z Amigi na Sege Saturn i z Segi Saturn dopiero na PS3.

:turned:

 

I jeszcze na SNESA po drodze :P

 

Dobra spadać od Enslaved ;p będzie demo się oceni. Nie niszczcie mi podjarki tą piękną grą ;].

 

Mieli dość czasu od HS by opanować PS3 zobaczymy czy czegoś się nauczyli.

 

Dokładnie. Musimy poczekać na demko a potem ocenimy co i jak.

 

@Balon

 

No wiadomo, że będą konwertować z X360 na PS3. Ja będę się cały czas modlił, żeby tego nie zepsuli tak jak np 2k. Pożyjemy zobaczymy :thumbsup:

 

E:

 

We really want this title to stand out amongst the crowd as not just a brilliant gaming experience, but also as one of the greatest stories told within an interactive universe -- if it doesn't win awards then I'm going to eat my joypad.

 

No i taka deklaracja mi wystarczy :D

 

http://www.joystiq.com/2010/08/20/namco-wants-enslaved-to-stand-out-amongst-the-crowd-will-actu/

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom ładna ta kolekcjonerka ale ja podziękuje ;].

 

Ja chcę tylko położyć łapska na demie zobaczyć, że wersja na Ps3 nie kuleje i mogę składać pre order i odliczać dni do premiery ;].

W sumie i tak po cichu już odliczam ;].

 

Aha no i jeszcze info jak długa jest ta przygoda.

 

Btw we wrześniu szykuje nam się zalew dem. I bardzo dobrze w końcu zrozumieli, że dema to "konieczność" a nie łaska.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czytaliście wrażenia Butchera z GC z dema z nowego PSX-a?

 

Niezbyt optymistyczne choć akurat w tą monotonię ciężko mi uwierzyć tym bardziej, że Butch to maniak fps-ów ;p. Za to i Butcher i Majk napisali, że to samograj jak PoP :blink: .

Gra jest prościutka nie da rady spaść itd. ;/ To akurat może być poważny minus imo.

 

Z drugiej strony jak widzę te napakowane akcją gameplaye to nie chce mi się wierzyć, że gra nie urywa d.upy ;p.

Mimo wszystko dobrze, że będzie demo.

 

PS.

Za to Castlevania podobno urywa dupę.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Czytaliście wrażenia Butchera z GC z dema z nowego PSX-a.

 

Niezbyt optymistyczne choć akurat w tą monotonię ciężko mi uwierzyć tym bardziej, że Butch to maniak fps-ów ;p. Za to i Butcher i Majk napisali, że to samograj jak PoP :blink: .

Gra jest prościutka nie da rady spaść itd. ;/ To akurat może być poważny minus imo.

 

Z drugiej strony jak widzę te napakowane akcją gameplaye to nie chce mi się wierzyć, że gra nie urywa d.upy ;p.

Mimo wszystko dobrze, że będzie demo.

 

PS.

Za to Castlevania podobno urywa dupę.

 

 

Kurde też się zdziwiłem po przeczytaniu tego playtestu.

 

Co do monotonii to też mi ciężko w to uwierzyć, szczególnie po tych ostatnich gameplay'ach.

 

Następnie - Poziom Trudności. Jeżeli będzie taki sam jak w POP'ie to nieźle się wkurzę. Nie ma to jak samo przechodząca się gierka, ehh :/. Może w drugiej połowie gry będzie coś trudniejszego...oby

 

Butcher narzeka też na kiepskie tekstury(szczególnie z bliska), blokowanie się postaci na obiektach(wtf?) i zerową interakcję z otoczeniem. A do tego dołóżmy jeszcze strasznie uproszczony system walki. Nieźle mnie tym zmartwił.

 

Co do designu świata to tak jak się spodziewaliśmy, prezentuje się za.(pipi)iscie ;]. Świetne oświetlenie, efektowne skrypty i epickie widoki. Na dodatek rewelacyjne animacje bohaterów i świetny voice-acting :thumbsup:

 

Tak jak piszesz Słupczasty, demko trzeba obadać jak najszybciej. Niech się lepiej z tym streszczają :potter:

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak wad się nie doszukiwał w Halo 3. :potter:

 

Zobaczymy, czy to samograj, Koso np pisał, że PoP przechodzi się sam, sprawdziłem i jednak musiałem wciskać przyciski. :teehee:

 

Grę sobie sam sprawdzę i wtedy ocenię, czy to pokrywa się z wymienionymi zastrzeżeniami. Na słowo nie wierzę, bo przy takim podejściu, to musiałbym olać Mafię 2 i straciłbym w ten sposób najlepszą grę tego roku obok GoW 3.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie (tyle ile wyczytałem + trailery jakie zobaczyłem + zajawką swego czasu na hs) będzie to jedyny tytuł w tym roku który jest mi w stanie zagrozić HR i RDR do miana gier roku:), 2 słowami: MUST HAVE!. Demka nie potrzebuję(o Last Guardian też nic nie wiem, oprucz tego że biorę w ciemno:P) po tym co widzę ale nie chciałbym aby wersja ps3 była powtórką chodźby z takiej Bayonetty....

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak wad się nie doszukiwał w Halo 3. :potter:

 

Przecież Halo 3 nie ma wad :whistling: ;]

 

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-preview-enslaved/704054 Exclusive Preview

 

"Tons of brand new areas, enemies, abilities, and cinemas showcase the next game from the Heavenly Sword team. Watch the official GameTrailers Enslaved: Odyssey to the West preview!"

Odnośnik do komentarza

O rzesz (pipi)a :turned:

 

Nie no jeżeli nie będzie polonizacji to ok można brać śmiało tak jak RDR czy GTAIV. A chyba Enslaved nie będzie PL bo już by dawno srenega się chwaliła.

 

Tak Zwyrol będzie dlc i to podobno 2-3 potężne dlc fabularne w sumie to nie podobno tylko na pewno był news o tym nawet tutaj ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...