Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny gameplay. Pięknie to wygląda.

 

http://www.gametrailers.com/video/sdcc-10-enslaved/702091

 

 

CUDO !!! :)

 

Dla mnie prawdziwy killer! może dla niszy ale gra zapowiada się genialnie.

Lokację są śliczne i oryginalne, rewelacyjna grafika i animacja postaci, Jeśli chodzi o voice acting moim zdaniem jest świetny i bardzo pasuje do postaci. :thumbsup:

Walka wygląda kozacko jest bardzo dynamiczna, ogólnie gra zapowiada bardzo różnorodną rozgrywkę.

Enslaved na pewno będzie bardzo intensywny przez całą grę, jedynie martwię się o czasu na skończenie gry o by był dłuższy niż 7h!

Odnośnik do komentarza

I kolejny gameplay. Pięknie to wygląda.

 

http://www.gametrail...enslaved/702091

 

 

CUDO !!! :)

 

Dla mnie prawdziwy killer! może dla niszy ale gra zapowiada się genialnie.

Lokację są śliczne i oryginalne, rewelacyjna grafika i animacja postaci, Jeśli chodzi o voice acting moim zdaniem jest świetny i bardzo pasuje do postaci. :thumbsup:

Walka wygląda kozacko jest bardzo dynamiczna, ogólnie gra zapowiada bardzo różnorodną rozgrywkę.

Enslaved na pewno będzie bardzo intensywny przez całą grę, jedynie martwię się o czasu na skończenie gry o by był dłuższy niż 7h!

 

tak tak wygląda pięknie, ale co z tego jak gameplay wygląda na: kwadrat, kwadrat, kwadrat i blok.

kwadrat kwadrat kwadrat i blok.

 

jak będzie więcej przeciwników to kwadraty pewnie poprzecinamy trójkątami i ciupeńkę większą ilością biegania. łuhaaaaaaaaa. przynajmniej pokazany w tym filmiku fragment gry wymagał użyciu jednego przycisku plus dwóch gałek

Odnośnik do komentarza

I kolejny gameplay. Pięknie to wygląda.

 

http://www.gametrail...enslaved/702091

 

 

CUDO !!! :)

 

Dla mnie prawdziwy killer! może dla niszy ale gra zapowiada się genialnie.

Lokację są śliczne i oryginalne, rewelacyjna grafika i animacja postaci, Jeśli chodzi o voice acting moim zdaniem jest świetny i bardzo pasuje do postaci. :thumbsup:

Walka wygląda kozacko jest bardzo dynamiczna, ogólnie gra zapowiada bardzo różnorodną rozgrywkę.

Enslaved na pewno będzie bardzo intensywny przez całą grę, jedynie martwię się o czasu na skończenie gry o by był dłuższy niż 7h!

 

tak tak wygląda pięknie, ale co z tego jak gameplay wygląda na: kwadrat, kwadrat, kwadrat i blok.

kwadrat kwadrat kwadrat i blok.

 

jak będzie więcej przeciwników to kwadraty pewnie poprzecinamy trójkątami i ciupeńkę większą ilością biegania. łuhaaaaaaaaa. przynajmniej pokazany w tym filmiku fragment gry wymagał użyciu jednego przycisku plus dwóch gałek

 

Cóż z tego że walka to (prawdopodobnie) kwadrat,kwadrat itd. jak to wygląda efektownie i pięknie, ta praca kamery te podjazdy, przechodzenie do przerywników filmowych, wykończenia wrogów naprawdę wygląda i zapowiada się to za(pipi)iście, a jeżeli będzie różnorodna rozgrywka ja piszę zwyrodnialec "Będzie skakanie, jeżdżenie na desce, skradanie i walka" + na pewno jakieś proste puzzle i zapewne inne sekwencje growe wplecione w gameplay to będzie wypas i kropka:)

 

Może grający nie chciał zdradzić wszystkich tajników walki ;), mi w zupełności wystarczy kwadrat + trójkąt plus kombinację L1 i R1, a zresztą ta gra nie będzie/nie ma być "bitką".

Odnośnik do komentarza

Patrzą na to jaki ogromny potenciał ma ta gra aż żal że NT nie zdecydowali się na sequel Heavenly Sword.Pierwsza część wyszła na początku istnienia konsoli i teraz znając lepiej architekturę PS3 mogli by stworzyć prawdziwego killera(choć po części Enslaved będzie takim duchowym spadkobiercom przygód Nariko).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe, czy jazda na motorze po bezdrożach będzie jako gameplay, czy to tylko scenka. Po wszystkich gameplayach i trailerach jak na razie widzę jedną przynajmniej dla mnie dużą wadę - brak przeciwników ludzkich czy jeszcze innych. Same roboty, spodziewałem się większej różnorodności, a skoro jeszcze nic nowego w tym aspekcie nie pokazano, to zakładam, że w finalnej wersji również nie będzie zmian.

Odnośnik do komentarza

Taki był zamysł twórców. Świat po kataklizmie, ludzie powymierali... Chociaż myślę, że jakiegoś innego człowieka się spotka jak to w tego typu historiach bywa.

Też mi się tak wydaje, że kogoś spotkamy to znaczy jakiegoś człowieka.

 

A z tym też się zgadzam to tak jakby przykładowo się czepiać, że w Silent Hill nie ma robotów ;]. Najważniejsze żeby te roboty były zróżnicowane a przede wszystkim chcę dużo bossów, sub-bossów itd.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Enslaved zachwyca :thumbsup:

 

http://uk.xbox360.ign.com/articles/111/1112743p1.html

 

It lends Enslaved a degree of variety, and all of its components are looking fine in isolation. Strung together with an engaging story told in a breathtaking environment, there's no reason that this singular vision of the apocalypse can't rub shoulders with the likes of Uncharted when it launches this October.

Dawać mi to demkoooo :wub:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie (choć może niektórym to wydać się dziwne) to cichy kandydat do Top3 gier tego roku.

 

Nie wiem czemu ale mam przeczucie,że ta gra naprawdę powali wielu na kolana...

 

Jedynie boję się o jej długość i replayality...Heavenly Sword nie dość,że był grą na raz to jeszcze dało go się skończyć w 5h :/

Odnośnik do komentarza

Czy to będzie aż taki hit by łapać się na top 3 to nie wiem, tym bardziej, że już konkurencja jest mocna (God Of War 3, RDR, Bioshock 2, Heavy Rain) a jeszcze wyjdzie np Assassin's Creed Brotherhod.

 

Celowo pominąłem dobre gry z innych platform (albo tak się zapowiadające - Alan Wake, Splinter Cell Conviction, Okamiden, God of War Ghost of Sparta, Super Mario Galaxy 2 itd. :]) bo nie ma sensu ich zestawiać w dziale PS3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...