Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

No ale ta gra zapowiada się bosko.

 

Kurde tylko żeby była długa i wsiąkam w tą przygodę na maksa. Mix różnych gameplayi z najlepszych gier, mniam.

Typowy tytuł na jesień na deszcz na wieczór ;].

 

Liczę na Epic story, Epic przygodę. Tylko muszę ograniczyć oglądanie gameplayi.

I cały czas wydaje mi się, że to ex pewnie przez to, że gra wygląda świetnie, zapowiada się na ekstra przygodę a tak właśnie wyglądają exy Sony ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No ale ta gra zapowiada się bosko.

 

Kurde tylko żeby była długa i wsiąkam w tą przygodę na maksa. Mix różnych gameplayi z najlepszych gier, mniam.

Typowy tytuł na jesień na deszcz na wieczór ;].

Gierka zapowiada się niesamowicie. Dla mnie to takie soczyste połączenie HS z Uncharted i Jakiem. Nie Ty jeden będziesz miał co robić podczas jesiennych wieczorów :P

 

Liczę na Epic story, Epic przygodę. Tylko muszę ograniczyć oglądanie gameplayi.

I cały czas wydaje mi się, że to ex pewnie przez to, że gra wygląda świetnie, zapowiada się na ekstra przygodę a tak właśnie wyglądają exy Sony ;].

Dokładnie ;] Ja też liczę na jakąś epicką przygodę. Ta walka z Bossem, którą zarzucił Zwyrol prezentuje się kozacko. Zniszczalność środowiska i skrypty wypadają nieźle :thumbsup:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem już nic więcej nie oglądać ale w końcu to demo no i byłem ciekaw co tak Zwyrola rozwaliło ;].

 

.... i już wiem, OMG.

 

AKCJA, SKRYPTY, AKCJA, SKRYPTY, AKCJA, SKRYPTY i do tego PIĘKNA GRAFIKA.

 

Dobra mnie już mają i bez dema. Jeszcze tylko chcę usłyszeć informację ile trwa gra i biorę na premierę bez dwóch zdań.

 

Martwi mnie tylko jedna rzecz (oprócz czasu trwania przygody) czemu gameplaye i fotki które pokazują pochodzą z XO.

Czy NT nie powinno być bliżej do Playstation heh. Jestem i będę uczulony już teraz na takie akcje po Mafii 2 i oby przy Enslaved nie zwiastowało to czegoś złego (gorszego portu).

Odnośnik do komentarza

Mnie kupili po tym demie, chyba będzie ono do "szerszego użytku"?

Tak.

 

@Balon

 

Ale przynajmniej technicznie gra nie wygląda jak bubel ;p Zresztą na cut-scenkach i tak wygląda pięknie w ruchu zresztą też.

Albo na Ps3 wygląda i dlatego puszczają filmiki z klocka ;/

 

Mam nadzieję, że tyle lat minęło i NT opanowało PS3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dla mnie HS technicznie fakt, było słabe, ale za to nadrabiało grafiką i designem, bo ta jak na tamte lata była niszcząca, no i takich emocji (ahh ta gra aktorska), nie zapewniła mi prawie , żadna inna gra na PS3

 

 

"This girl, this beautiful girl !!!" :)

 

Ja wiem, wiem, że dla dużo osób taki właśnie jest HS. Ja niestety zagrałem w niego to znaczy w demo "dopiero" rok temu i ani graficznie nie zrobił na mnie wrażenie. A technicznie odstraszył od sprawdzenie pełnej wersji.

 

Ale wierzę, że gra jest dobra/bdb w końcu dużo osób o niej się tak wypowiada.

Odnośnik do komentarza

Słupek klimat, historia i chyba najlepiej zgrane postacie w historii gier video (oczywiście dla mnie, a np na demie tego nie uświadczysz) i chyba najlepsze wykorzystanie sixasisa ever.

 

Powiem tobie, że demko tez mnie odstraszyło, ale dałem szanse całej wersji i była to dla mnie niezapomniana historia :)

 

Zalicz HS, jest krótka, dużo czasu nie zabierze, a piękna jak diabli i te "piękne" zakończenie .]

 

 

edit: sorry za off topa ale każda wzmianka na temat HS powoduje, że puszczają mi hamulce ;p

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słupek klimat, historia i chyba najlepiej zgrane postacie w historii gier video (oczywiście dla mnie, a np na demie tego nie uświadczysz) i chyba najlepsze wykorzystanie sixasisa ever.

 

Powiem tobie, że demko tez mnie odstraszyło, ale dałem szanse całej wersji i była to dla mnie niezapomniana historia :)

 

Zalicz HS, jest krótka, dużo czasu nie zabierze, a piękna jak diabli i te "piękne" zakończenie .]

 

 

edit: sorry za off topa ale każda wzmianka na temat HS powoduje, że puszczają mi hamulce ;p

:thumbsup:

 

Mam nadzieje że Enslaved dostarczy conajmniej tyle emocji co HS. Narazie widziałem tylko to co jest na PSS i mi wystarczy. Potem demo i pełna wersja.

Odnośnik do komentarza

AKCJA, SKRYPTY, AKCJA, SKRYPTY, AKCJA, SKRYPTY i do tego PIĘKNA GRAFIKA.

 

Dokładnie, widać że podpatrzyli Uncharted 2, jednak te akcje dalej robią niesamowite wrażenie, jak szybki wspinaczka przed zderzeniem z budynkiem.

 

Wersji na PS3 może nie pokazują i tutaj trochę można się niepokoić, bo nawet exclusive Heavenly Sword choć był ładny, to miał częste spadki framerate'u.

Odnośnik do komentarza

Słupek klimat, historia i chyba najlepiej zgrane postacie w historii gier video (oczywiście dla mnie, a np na demie tego nie uświadczysz) i chyba najlepsze wykorzystanie sixasisa ever.

 

Powiem tobie, że demko tez mnie odstraszyło, ale dałem szanse całej wersji i była to dla mnie niezapomniana historia :)

 

Zalicz HS, jest krótka, dużo czasu nie zabierze, a piękna jak diabli i te "piękne" zakończenie .]

 

 

edit: sorry za off topa ale każda wzmianka na temat HS powoduje, że puszczają mi hamulce ;p

:thumbsup:

 

Mam nadzieje że Enslaved dostarczy conajmniej tyle emocji co HS. Narazie widziałem tylko to co jest na PSS i mi wystarczy. Potem demo i pełna wersja.

 

Dokładnie :thumbsup:

 

Ja już nie mogę się doczekać tej gierki. Po tym ostatnim gameplay'u i ostatnich screenach jestem w 100% przekonany, że ta gra to będzie cichy hicior. Design świata jest po prostu niesamowity. Kurde niech dają mi to demko NOW :P

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

@Sprite sorry ale co czytam temat gry AAA to jesteś zawsze najbardziej podjarany :),Tak samo byłeś pewny o Mafie 2, nagle czar prysł, radze poczekać do gameplayów z ps3 :)

 

Nie do każdej ;]. Teraz tylko 3 gry mnie tak jarają( Bulletstorm, Enslaved i Infamous 2) :)

 

Co do Mafii to nie tak, że czar prysł. Wiadomo, że się trochę wkur***** na 2k, ale na gierkę i tak czekam. A co do Enslaved to od pierwszych trailerów, screenów i przez ostatnie gameplay'e jestem pewien na bank, że ta gra zarządzi :thumbsup:.

 

E. Zapomniałem jeszcze dodać LBP 2 ;)

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No na Exy można czekać spokojnie, ale na resztę gier to w przypadku PS3 nauczyłem się czekać z "pokorą".

 

Od "incydentu" z Mafią 2 jak coś nie tak z multi platformamy to biorę wersje na klocka, czara gorycze się przelała, a przecież nie mogę trzymać tej maszynki (X360), dla 2 eksów na rok. Po coś musi służyć i zacząć spłacać swoją cenę (co ważniejsze i bardziej z.(pipi)ane multiplatformy) .

 

NT coś czuje zrobi kawał dobrego kodu, oby takiego samego dla dwóch maszynek.

 

Co śmieszne, czym bardziej X360 jest w tyle o EXY (np Crapdown 2), tym co raz lepiej wychodzi na multiplatformach AAA (RDR, Mafia 2), a jak 2K przywali w hu.ja na NBA 2k11 to się totalnie wzburzę.

Edytowane przez balon1984
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to zasialiście we mnie stracha choć w sumie tego mam od rana jak uświadomiłem sobie, że ciągle z XO pokazują filmiki/screeny.

 

Będzie pięknie jak gra będzie zaje.bista tak jak się zapowiada a technicznie na PS3 będzie na poziomie HS - czyli dla mnie niegrywalnym ;/.

Jednak czekam na demo.

Odnośnik do komentarza

@ Sprite zobaczysz że przytoczysz za jakiś cza (oby nie), moje słowa, że Bulletstorm na PS3 im nie wyjdzie. PcF to chyba ekipa strikte PeCetowa.

 

Zrobiłem Gearsy na lapku i co ? i ich za(pipi)ista konwersja , ale wątpię, że tak poradzą sobie z PS3 (sorry sceptyk po Mafii 2 i RDR), jeżeli tak to z góry pluje sobie w brodę i przepraszam.

 

Podobna akcja może być prze Enslaved, bo sorry, ale nie wierzę, że pierw będą robić na PS3 i potem konwertować (nie raz już to słyszeliśmy, vide Mafia 2).

 

Pierwszy raz taka sytuacja może być przy muliplatformie od Insomaniac, że pierw PS3 potem X360

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...