Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

OOOOOO KUUUUUUUUUUUR.WWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, nie wierzyłem, że Peja odpowie : O

 

 

od 3:15, dalej nie wierze xD "dlaczego Tede kur.wom jest?"

 

 

 

o, jeszcze info z pejaslumsattack.pl

?Czarny wrzesień? to trzeci solowy album Rycha Peji, który ujrzy światło dzienne już w kwietniu. Płytę promować będzie klip do utworów ?Frajerhejt 9.12/DTKJ?. Zapytany o zapowiedziany na poprzednim albumie krążek ?Książe? Peja odpowiada: ?Wystąpiły pewne okoliczności, które sprawiły, ze nagrałem niezaplanowany album i tylko, dlatego ?Książę? będzie moim nie trzecim, a czwartym solowym krążkiem. Za większość produkcji na ?IX? odpowiedzialny jest poznański producent Hirass. W nagraniu płyty brał udział również Decks, z którym już teraz zabieramy się za ?Reedukację?."

 

Jeśli powyższe info jest prawdziwe, a nie żartem prima aprillisowym (wątpię) to jest tak, jak mówiłem <prorok>:

 

Może Rysiek wpadł na oryginalny pomysł i na święta wyda mixtejp na Pedzika.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Mieszaja mi sie juz te oblicza Peji, z jednej strony w wywiadach i w takim kawalku jak powyzszy potrafi mowic jak czlowiek, a innym razem budzi sie drzemiacy nim demon (followup, followup) i rzuca kur.wami z ch.ujami, jak na koncertach albo w innych kawalkach. Kur.wa, czemu nie ograniczy sie do tego pierwszego? Nie rozumiem tego za ch.uj. Ktory to prawdziwy Rychu?

Odnośnik do komentarza

dlaczego peja kur.wom jest?bo nagrywa jakieś żenujące kawałki pod bity Paca, do tego używając flow Paca.Naprawdę mam gdzieś ten cały śmieszny beef tych dwóch pajaców, ale peja z każdym wywiadem i z każdym nowym kawałkiem coraz bardziej się pogrąża.Przecież te jego teledyski to totalna żenada, kto ogląda takie rzeczy??W tym gajerku to w ogóle tam skacze jak po.(pipi), do tego robi miny jak nienormalny.Pewnie ogry walą gruche pod jego mordę, bo to jest chyba jedyne wytłumaczenie kręcenia tak chu.jowych ''klipów''.Do tego te jego teksty typu ''ja cie pier.dole jestes cienki bolek''.Żenada.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...