Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, bo w beefie Peja vs Tede mamy już zwycięzce.

 

Bananowy warszawiak zamknął d.u.p.ę i już nic nie nagrał, chyba że ja coś przegapiłem? Ale to nawet lepiej, bo na scenę wkraczają bardziej utalentowani artyści niż Tedzik.

 

@ShtaS

Posłuchaj sobie The Waltz z Non Zero Sumness jak słuchasz Planet Funk. Często skipowany kawałek, bo wolno się rozkręca, ale po 2 min jest perełka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Tak długo wszyscy tolerowali Peje, a tu nagle Tedzik zaczął coś pierdzieć i znalazło się nawet kilku "odważnych". Gdyby sprawa się tak nie rozdmuchała, to pewnie większość z obecnych agresorów Peji do dzisiaj całowała by się z nim na powitanie. No cóż, temat na czasie, trzeba się lansować.

Odnośnik do komentarza

Średni, a nawet słaby bit. Jako utwór sam w sobie, to raczej nudnawy, za długi, jednak jako diss bardzo dobry. Dużo konkretów, kilka ciekawych brudów wyciągniętych, stosunkowo mało plucia samym jadem. Technicznie też ok.

Możliwe, że na tym koniec zabawy, bo jakoś wątpię, żeby Parias odpowiadał (oczywiście jarałbym się, jakby to dalej pociągnęli).

 

Co do Sokoła, to pada tekst, że "zamienił ziomków ze śródmieścia na ekipę z na wspólnej", czy jakoś tak. Sokół raczej to zleje, chyba że poczuje się podbudowany przez udział innych Warszawiaków w beefie.

Odnośnik do komentarza

No ale wygrana beefu chyba nie zależy od tego kto ostatni nagrał diss.

Do beefu Tede vs Peja nie odnoszę się, bo może być tak może być srak, co kto lubi.

No ale tutaj Parias może spokojnie nie odpowiadać, bo Rychu nie podołał.

Ten kawałek Pariasów rozdupca. Za(pipi)isty bit, przemyślana konstrukcja, punch za punchem i ich jakość.

Odnośnik do komentarza

No ale wygrana beefu chyba nie zależy od tego kto ostatni nagrał diss.

Do beefu Tede vs Peja nie odnoszę się, bo może być tak może być srak, co kto lubi.

No ale tutaj Parias może spokojnie nie odpowiadać, bo Rychu nie podołał.

Ten kawałek Pariasów rozdupca. Za(pipi)isty bit, przemyślana konstrukcja, punch za punchem i ich jakość.

 

Jak na rycha peję póstą głuffffffffkę to i tak niezły diss, w końcu zamiast durnego wyzywania i strugania gangstera nawinął normalny diss.Tylu punch lineów co w tym jednym kawałku to on chyba na wszystkich swoich albumach razem wziętych nie miał.Spoko, a Pelsona to peja technicznie zjada.

Odnośnik do komentarza

Rychu nawinął już dobre merytorycznie dissy na Tedego, ale mimo wszystko doceniam, że w tym dissie nie wyzywa.

No ale niektóre teksty bez sensu w ogóle, tekst do Włodiego, że po co się wpie.rdala, skoro to przecież Rychu zaczepił tekstem o powrotach składów, przyj.ebka do logo Pariasów, a RPS to przecież kalka loga JPS (John Player Special)...

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

eee VNM rozwalił Jimsona? po tym tekście już sobie odpuściłem ten kawałek, już mnie nudzi ten beef. A jeszcze jedno niech ktoś napisze co Rysiu mowi o Sokole? bo jakoś nie mogę zrozumieć

 

 

vnm ma najlepszy nagrany polski diss (100 gwozdzi), zatem akurat tu byl dobry punch, ale o gustach sie nie dyskutuje. nic nie mowi o sokole, ale mozna podpisac to pod diss sokola, zalezy jak sobie pan sokol to wydedukuje.

Odnośnik do komentarza

samo słuchanie vnm'a jest męczące koleś tak nie trafia w beat że aż uszy bolą (jak dla mnie ofkoz i nie ma tu żadnej napinki ^_^ dla Jimi wygrał właśnie odpowiedzią na 100 gwoździ czyli tru man show ale jak napisałeś kwestia gustu)

a co do Rysia przesłuchałem do końca i nie kumam gróźb do eldoki że ten jechał Rysia matkę, a już punch o uszach to naprawdę "jak pierdoła co skarży mamie" :)

Odnośnik do komentarza

Bądźmy szczerzy fani Rycha to margines społeczny ludzie prości głupi i bez wykształcenia z mózgiem zjedzonym przez tanie narkotyki tania wódkę i sterydy ( w sporej większości ) taki plankton wrzód na (pipi)e zdrowego pracującego społeczeństwa. Pozdro

dorzuciłbym jeszcze wściekłych gimnazjalistów drących ryja CHWDP, którzy to doczynienie z policją mieli kiedy przeszli na czerwonym świetle

Edytowane przez ZakOnIck
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...