Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Tede przegrywa ten beef, onegdaj jako pu.ci.pu.ci pulpet upasiony na TVN Turbo wikcie, budzil zal i szacun, ze ledwo ruszajaca sie, przecpana 120 kg masa miesa cos jeszcze potrafi poza oczekiwaniem az aorta calkiem zapcha mu sie tluszczem. Rysiek poza imieniem jak najbardziej polskim i patriotycznym budzacym skojarzenia z idealem polskiego macho czyli "och Rysku wyprowadz Maciusia na spacer" z klanu, na kazdej fotce robi zdojona mine i tak naprawde kreuje sie na uposledzonego, robi to jednak tak przekonujaco, ze moglby startowac w "mam talent". Jestem za Ryskiem, zawsze wysylam smsy o tresci POMAGAM dla fundacji TVN, wzrusza mnie cierpienie i nieszczecie innych no i do tego jeszcze wychowala go ulica. :( Peja wygrywa, jestem na tak!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

IMO Rysio po przesluchaniu A/H24N2 powinien przeprosic, ze w ogole smial sie odzywac i podnosic mikrofon na Jacka - dostal ladnie po przykokszonej dupie.

 

Czy tedeef odpowiedział na wers

 

'Co żeś narobił w Szczecinie gdy na free typ cię obrażał

doje.bałeś go na scenie i kazałeś mu przepraszać

a podobno mój występek cię żenuje i przeraża

nie pamięta jak sam był nie lepszy tak się zdarza'

 

Bo wg mnie to kulminacja beefu. Lepszego argumentu nie było, a z tego co słyszałam to nie odpowiedział Jacek, ale może przeoczyłam.

Odnośnik do komentarza

Peja odpowiada robiąc to co umie najlepiej, czyli jedzie po Tede na wolno O_O

http://www.youtube.com/watch?v=P7BuqKAAJLE

 

Wersy, które dotychczas udało się wyłapać internautom oraz obecnym na koncercie

 

"pier.dolic Tede on jest zwykły kuuuuuutaaaaas"

 

"mam teraz (..) duzo czasu a wy zrobcie dla mnie sporo hałasu"

 

"ale on jest nikim pytasz kto ? [...] jakie (pipi) patenty. on jest ziomem przepietym. on jest pseudo ziomem on jest farmazonem jego bit nie płonie "

 

" wiec jesli chcesz ze mna wojny to badz (pipi) Tede badz spokojny " jesli chcesz ze mna wojny to badz czujny"

 

Sugeruję powstrzymać się ze stwierdzeniami pokroju "Tede wygrał beef" albo "Peja powinien przeprosić". Piłka po stronie Ryśka!

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

ale robil to tylko dla znajomych a jakis z nich to opublikowal czyli nie komentowal tego publicznie. Zreszta mial prawo wyrazic swoja opinie na ten temat. Boze chyba nie bedziecie teraz wciskac ze to Rysiu jest poszkodowany i ma racje?

 

Jej, jakie zaraz wmawianie ? Pojawiają się błędne fakty, więc prostuję to, bo potem się zaczną ludzie wkręcać, że rzeczywiście się zaczęło od freestyle'u Peji.

Po drugie, gadanie o tym, jak to na Facebooku coś jest widoczne tylko dla znajomych jest trochę naiwne, bo "osoba publiczna" jaką jest Tede, wie zapewne, że takie rzeczy wypływają w szybkim tempie (zresztą później przykład z komentami do koncertu WYP3 i Liroy'a też to pokazał). Oczywiście, że miał do tego prawo, zresztą nigdy to nie miało być tajemnicą, skoro podobno dzwonił do Peji i oznajmił mu to samo na żywo, wcześniej.

 

Po "singlach" Rewolucje i El-cztery byłem zajawiony na A/H24N2, ale album okazał się średni. Za dużo materiału, po prostu męczy, nie widzę za bardzo opierania godzinnego albumu na dissie. Tak jak ktoś to stwierdził, w beefie mają być mocne pierd.olnięcia. Mimo, że na single trzeba było czekać dwa miesiące, to ich premiera miała dla mnie większą moc niż cała płyta. Wiadomo, można powiedzieć, że "Peja zjedzony", chociażby patrząc na ilość kawałków. Faktem jest jednak, że fani Peji będą uznawać jego zwycięstwo, fani Tedego zwycięstwo Tedego, na dodatek w swoich małych kółeczkach będą obrzucać błotem drugą stronę barykady (fora hip hopowe i ich wiadomy stosunek do SLU, czy z drugiej strony chociażby komenty na YT wyzywające Tedego od grubego chooja). Ja podchodzę do tego z dystansem, bo wielkim fanem żadnego z tych dwojga nie jestem, ale na pewno bliżej mi do muzyki Ryśka.

 

I tu spropsuje lucka. Fajny mikstejp, szkoda tylko ze z(pipi)y wypuscily to w neta, bo wolalbym dostac to za miesiac, ale na plytce ;]

Chyba nikt Ci ściągać nie kazał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...