Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Jego wypowiedź:

 

Można powiedzieć, że od początku roku stanowiłem łatwy cel. To nie takie proste prowadzić beef, kiedy wszystko co powiesz w wywiadzie lub kawałku może zostać wykorzystane przeciwko Tobie w sądzie, co też miało miejsce. Mimo to czekałem cierpliwie aż ta sprawa się zakończy by móc przerwać milczenie i opowiedzieć o wszystkim z mojego punktu widzenia. Dlatego premiera płyty "Czarny wrzesień" uzależniona była od daty wyroku zielonogórskiego sądu. Pozdrawiam wszystkich moich fanów.

 

 

Możliwe, że to zwykłe pier.dolenie.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Poza tym Tede kazał czekać, czemu problemem miałoby być czekanie na ruch Peji ?

 

Całkiem niezłe nowe dissy, Frajerhejt średni tekstowo, ale dobry jako kawałek sam w sobie. DTKJ to luźne nawiązanie do Paca, nie wiem czym się tu spinać (przypominam o identycznej zagrywce w jednym z dissów Tedeusza).

Czas hardcore'u konkretny i rzeczowy, to lubię w dissach.

Ludzie z mej rzeczywistości : nie jara mnie podniecanie się tym, jak to każdy dobry ziomek w Polsce, karki itd. mówi Peji "doyeb grubasowi". Tak samo jak denerwujące są pociski fanom Tedego, bo jestem pewien, że żyją w tym kraju słuchacze jarający się obydwoma tymi raperami.

Resztę z płyty przesłucham w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

Temat rzeka. Każdy będzie za tym kogo bardziej lubi...Nie ukrywając Tede wygrywa pod każdym względem. W beefie nie chodzi o Bluzgi (Rychu P) ale o argumenty i ośmieszenie przeciwnika. Tede ma absolutną rację co do swojej wypowiedzi a Peja nie potrafi tego zrozumieć. Nie ukrywając - są to jedni z najbardziej zasłużonych raperów dla polskiej sceny hh. Nie jarajcie się ciągle tym że wychodzą nowe dissy bo to do niczego nie prowadzi.

 

FOkus: "Hip-hop nie dzieli nas a łączy". :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

orion, bo na tym polega dissowanie przeciwnika - na osmieszeniu go :P

 

 

Dokładnie, tyle, że tede nie ma za bardzo kogo ośmieszać, bo jego przeciwnik sam się ośmiesza (wystarczy zobaczyć ten ''teledysk'' z bitem Paca) :D

 

Co do Twojej wypowiedzi orion50 to z tego co zauważyłem to w Polsce się przyjęło, że diss wygrywa ten, który w kawałku powie więcej cw.eli, ku.rew i ped.ałów w stronę przeciwnika.Małolaty u mnie na osiedlu jarają się peją bo ''on to pocisnął pedemu, bo go zwyzywał od cw.eli''I powtarzam po raz kolejny wbijam w peję i tego pozera tedego, ale tede chociaż wie na czym polega beef, a peja to zaraz nagra diss na Majewskiego.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

włodi najlepiej, ale on zawsze przy spokojnym i wyważonym sposobie artykulacji prezentował mocny pazur. eldo obrał chyba kiepską drogę z tą próbą przemówienia do rozumu i moralności rycha. ile by kawałków o jaraniu jointów nagrał i czapek new ery sobie nie kupił to jeszcze długo nie zmaże z siebie wizerunku podwórkowego filozofa-moralizatora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...