Skocz do zawartości

Peja vs Tede Beef


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

"Usiądź weź krzesło kim jest (pipi) Pelson

(pipi) mnie obchodzi co powiedział Eldo

(pipi) mnie obchodzi hipokrytów społeczeństwo

Które nigdy w życiu ze mną w jednym szeregu nie szło"

 

A jakie były odnośnie astmy pelsona?

 

Wielcy obrońcy Hip Hopu , Wielcy (pipi) hiphopowcy

Brak pomysłu na muzyke i na siebie , to żałosne

chcesz żyć jak kłapiesz dziobem, po mojemu już umarłeś

Dla mnie starczy diss twej Ex, pojechała ci najbardziej

Wiec uważaj na astme przestań sapać sie nazwiesz

Bo to nie Zielona Góra potraktuje cie poważniej

 

ale to IMO do pedzika bylo

Odnośnik do komentarza

A gdzie Eldo zyskał status podwórkowego filozofa? Ja go tam zawsze kojarzyłem z rapem z ciekawymi przemyśleniami i na poziomie wyższym niż średnia krajowa.

 

wiesz, przez fanów ''muzyki'' jaką robi rychu peja póstagłuffffffka to rap eldo może być różnie odbierany...Eldo to chociaż dobra muza, a takie tede i inne peje to takie osiedlowe disco polo.

Odnośnik do komentarza

(...)

ale to IMO do pedzika bylo

 

Na stówę do Pelsona, chociażby motyw dissu jego byłej (diss Mei na Pelsona).

 

Ogólnie jaram się kawałkiem, choć nie ma wielkiego pier.dolnięcia (Peja vs Hip Hop dużo mocniejsze, zresztą w ogóle Czarny Wrzesień dobra płytka).

Nie mówię tu o argumentach i merytoryce, ale o stylu nawijki, zapadającym w pamięć wersom i przede wszystkim bicie. Po prostu lepiej mi się jego nagrywek słucha, co oczywiście nie jest najważniejsze w beefie.

 

Incydent z Zielonej Góry potępiam, ale nie bawię się w "przyznawanie racji" co do dalszych pocisków. Samo zaczepienie Eldoki i Pelsona to wg. mnie przesadna spinka ze strony Peji, i bardzo dobrze, że odpowiedzieli.

Bit niezły, ale nie ma rewelacji, Pelson dobre teksty, Włodi stylowo, a Eldo trafne argumenty. Tak w skrócie. Czekam na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza

Po dniu słuchania stwierdzam, iż trochę jaram się tym dissem Pariasów.

Nawet na fołna se rano zgrałem.

Tylko tak cicho słuchałem w autobusie, bo dużo małolatów jechało i jeszcze by mnie jakaś ekipa dojechała!

 

No spoko, ale musieli się spiąć we trzech żeby coś nagrać, a i tak imo nagrali gniota. Jedynie Włodi dał radę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No z tego co pamiętam to w tym październikowym wywiadzie dla cgmu Eldoka wyraźnie zakomunikował gotowość do beefu. Powiedział, że po tych wydarzeniach z Zielonej Góry rozmawiał o tym m.in. z Sokołem i Pyskatym i pojawiły się inicjatywy, żeby jakoś zasygnalizować, bez wycieczek personalnych, jak scena powinna wyglądać, chociaż on sam nie wie czy przypadkiem nie byłyby lepsze te wycieczki personalne (a tak na marginesie to nawiązując do pierwszej części tego zdania to tak myślę czy to przypadkiem nie jest ten sygnał:

). Dalej mówił tam coś , że jak już jest taka awantura to żeby wyszedł z niej jakiś progres, że albo wyciągniemy z tego jakieś wnioski albo wszyscy pozabijamy się itp. itd. No i odniósł się do tego, iż nie podoba mu się do czego zmierza ten beef , a wg niego zmierza do tego, że nie skończy się na nagrywaniu kawałków, tylko wszystko pójdzie dalej, bo Polska nie jest zbyt wielkim krajem, a takie rzeczy to powinno załatwiać się w kabinie.

 

 

No i tera tak, bo może nie wszyscy wiedzą, ale 20 marca był mały incydent na koncercie Eldoki w Inowrocławiu. Wbił się Massey z ekipą i zaczęli mówić do Eldoki, żeby dzwonił do Rycha i przepraszał go za to co mówił na temat Zielonej Góry i osoby Ryszarda albo rozpier.dolą go/wyruchają mu matkę itd. itp. No i Eldoka w końcu zadzwonił i przeprosił Rycha.

No i tak na marginesie to wieść gminna niesie, że m.in za ten numer wku.rwił się Włodi.

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko skompletowany materiał dowodowy, bo sprawa jest generalnie poszlakowa:

 

http://www.hip-hop.pl/forum/projector.php?forum=8&thread=12706688362353

http://grono.net/eldoka/topic/18556777/sl/beef-peja-vs-tede-peja-vs-parias/4/0/234556854/0/?

 

wpis z facebooka:

 

Jeszcze wpis dzień po koncercie z fb Eldoki:

 

Leszek Kazmierczak wczorajszy dzien nie mial miejsca, w czasoprzestrzeni jest dziura

21 marca o 16:28 ? Dodaj komentarz ? Lubię to! Nie lubię ? Zobacz opinie (3)Ukryj opinie (3)

 

Zosia Fifi Kosińska

jak wziales dwoch dzikusow na wycieczke to musialo sie tak skonczyc :)

21 marca o 16:31

 

Leszek Kazmierczak

far from that zosiu...far from that....na mapie polski tez jest dziura

21 marca o 16:37

 

No i tutaj koronny dowód w sprawie, czyli diss Masseya na Reda sprzed tygodnia czy tam dwóch, w którym pada:

Rura Ci zmięknie, jak zapytasz Eldo

co się dzieje z cwelami

co innym lipę kręcą

 

http://www.youtube.com/watch?v=q0LPPbOA5QA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...