Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Taa ile to już razy słyszeliśmy że "to" jest najgorszy głos w grze, a później pojawia się ich jeszcze kilka i wychodzi jak zwykle.

Nie wiem kto jakie ma wymagania, ale dubbing w takim inFamous 2 stał na wysokim poziomie. Ogólnie każdy kolejny tytuł wydany przez SCEP pod tym względem prezentuje coraz lepszy poziom.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wam, ale mi taka kolorystyka bardzo odpowiada. Nadaje fajnego klimatu. W R2 znów z tym przesadzili, ale w drugą stronę, wszystko było zbyt kolorowe.

Dokładnie, te barwy idealnie wpasowują się w sytuację. W końcu klimat na Ziemi zmienia się, temperatura spada, wszystkie rośliny jakby powoli szykowały się do zimy.

Odnośnik do komentarza

Nowy trailer:

 

 

Kurde, mam problem z tą grą. Nie byłem w stanie ukończyć Resistance 1 i 2, ale ta część po filmikach i becie nawet mi się podoba. Zapowiedzi też są pozytywne (nawet od tych osób, których poprzednie części nie porwały). Chyba będę musiał poczekać do recenzji i opinii graczy aż zdecyduję czy kupić grę czy nie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, trochę udało mi się pograć, ale do zachwytów daleko. Po pierwsze oprawa, ktora mowiąc wprost ssie. Rozmazanie z Crysis 2 wrzucone do CoD´a i odpalone w 30 klatkach - tak to wygląda. Ale mnie oprawa wali. Sam gameplay to totalny mix różnych tytułów, z pierwszego Resa został chyba tylko design. Dodatkowo gra dziwnie szarpie, nie wiem czy to wina silnika gry czy lagów i jeśli tak będzie w fullu to na 100% nie kupuję. Miał być powrót do korzeni, a tak na prawdę jest wyrywanie starego dobrego gameplayu z korzeniami. Imo ortodoksyjni fani części pierwszej nie będą zachwyceni.

Odnośnik do komentarza

Assphalt poczekaj do 16 jak wroce z pracy to pocisniemy

 

Adi Posnaniak Kame marjed Kosa juz mi pisali sms o ktorej sie spotykamy

Nic nie wiem na ten temat :P odnośnie R3 po tym co Assphalt napisał dla mnie to koniec grania online w resistance. Ostatnio odpaliłem multi R1 po 8 miesiącach i ... gra jest nadal świetna ale ja kompletnie juz nie potrafię w to grać. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...