Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

MAG był dobry. Choć poziom Resa to nie był to i tak mały DMG broni, brak kamperstwa, pojedynki 1v1, w których zwyciężał lepszy sprawiały, że stawiam te grę pod względem skilla zaraz za Res 1 i U3. Na pewno tej grze bliżej właśnie do tych dwóch tytułów niż do takiego Coda czy BF.

 

Jeśli chodzi o Resistance 3 to ja niestety z każdym filmikiem z multi tracę nadzieję na skillową gre (szczególnie jeśli widzę, jak grający koleś na filmiku wzywa sumonna rodem z Final Fantasy :down: )

 

Fakt, zapomniałem o MAG'u, a rzeczywiście jest to w miarę skillowy shooter. Nie jest to poziom Resistance'a 1 i UT3, ale już podczas bety wyczułem, że spędzę z nim sporo czasu i tak było. Swoją drogą SOCOM, którego też zrobiło Zipper już ssie.

 

Do czasu Resistance 3 (który pewnie i tak okaże się rozczarowaniem) pozostaje gra w Quake Live w przeglądarce :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Killzone 3 przemknął dla mnie niepostrzeżenie - na Resistance 3 czekam z zaciśniętymi pośladkami... ^_^

 

Nie bój żaby, tytuł Resistance nie będzie spolszczony. Ale za to możemy się spodziewać kółeczka z informacją o polskiej wersji językowej ;)

 

A sama okładka jest świetna :thumbsup:

 

oksymoron ?

Nie.

Odnośnik do komentarza

Killzone 3 przemknął dla mnie niepostrzeżenie - na Resistance 3 czekam z zaciśniętymi pośladkami... ^_^

 

Nie bój żaby, tytuł Resistance nie będzie spolszczony. Ale za to możemy się spodziewać kółeczka z informacją o polskiej wersji językowej ;)

 

A sama okładka jest świetna :thumbsup:

 

oksymoron ?

Nie.

 

 

No już wytłumaczył OCB myślałem, że "tytuł" to chodzi mu o grę (pozycję, szpil itp), a nie o tytuł w tego słowa znaczeniu he

 

Co do R3 to faktycznie Kilzony i inne Cody mogą się schować, dla mnie w sumie to jedyna seria FPS tej generacji, która mnie jara i którą kupuje do kolekcji (w sumie w dzień premiery - nie licząc jedynki). Ta gra / uniwersum ma coś w sobie co bardzo mnie przyciąga do konsoli, a najlepsze, że nie wiem co i jak to zdefiniować :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Killzone 3 przemknął dla mnie niepostrzeżenie - na Resistance 3 czekam z zaciśniętymi pośladkami... ^_^

 

Nie bój żaby, tytuł Resistance nie będzie spolszczony. Ale za to możemy się spodziewać kółeczka z informacją o polskiej wersji językowej ;)

 

A sama okładka jest świetna :thumbsup:

 

oksymoron ?

Nie.

 

 

No już wytłumaczył OCB myślałem, że "tytuł" to chodzi mu o grę (pozycję, szpil itp), a nie o tytuł w tego słowa znaczeniu he

 

Co do R3 to faktycznie Kilzony i inne Cody mogą się schować, dla mnie w sumie to jedyna seria FPS tej generacji, która mnie jara i którą kupuje do kolekcji (w sumie w dzień premiery - nie licząc jedynki). Ta gra / uniwersum ma coś w sobie co bardzo mnie przyciąga do konsoli, a najlepsze, że nie wiem co i jak to zdefiniować :)

ja tam bym zagral w "Ruch oporu 3"

najlepiej jak dodadza nalepke z duza bialo czerwona flaga gdzies tam na srodku glowy :D

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam za FPS'ami, za małolata (czasy Dooma i Quake'a) potrafiłem szarpać w nie godzinami, teraz nie potrafię usiedzieć dłużej nawet przy takich tytułach jak Killzone czy Crysis. Z drugiej strony uwielbiam mroczne scenerie i apokaliptyczny klimat, więc na trzeciego Resistance'a chyba się skuszę. Liczę tylko na to, że znajomość fabuły poprzedników nie będzie jakoś szczególnie wymagana.

Odnośnik do komentarza

Już jakieś boty do stawiania musieli wpakować, bo jakby kur*a mogło się obejść bez. :confused: No nic jakoś trzeba będzie to przełknąć. Wyrzutnia ma zdecydowanie za dużo pocisków. Po tym co ogólnie zobaczyłem nie jaram się jakoś szczególnie, chyba jeszcze bardziej upstrzone popierdółkami niż Resistance 2, ale muszą przecież podnieść jakoś sprzedaż. Niestety nic innego w miarę skillowego w przyszłości nie widzę. Wróć. Będzie (tylko kiedy?) jeszcze Nexuiz, ale dzieci CoD'a i BF'a pewnie nawet nie wiedzą co to.

Odnośnik do komentarza

Obadałem demo

 

Na Resistance 3 patrze głownie przez pryzmat Multi niemniej niebardzo można wywnioskowac z tego dema jak to bedzie wygladac.

 

 

Co do singla. Gra zabija klimatem, blizej jej tutaj do R1 niz R2. Grafika jest bardzo, bardzo dobra. Nie wiem z jakiego okresu pochodzi kod tego dema ale jesli jeszcze to poprawia to bedzie juz pod tym wzgledem absolutna czołowka. Sam gameplay tez przypadł mi do gustu. Wyczekiwanie, cisza, spokój ale jak chimery zaczeły atakowac to było super dynamicznie. Demo absolutnie utwierdziło mnie w przekonaniu ze bedzie do bardzo dobry zakup. Ze wzgledu na Singla i fabułe i klimat oczywiscie.

 

 

Teraz to co moze przełozyc sie na multi.

 

"zwiekszenie" rozmiaru postaci osiagniete dzieki zmniejszeniu ilosci przeciwkników w multi juz na tym demie da sie odczuc. Wkoncu sama mechanika, modele postaci etc musza byc takie jak w singlu.

To bardzo dobrze dla tej gry, bo przy poprzednim systemie byl jeden wielki chaos i zamiast grac wszyscy na wsyzstkich to tworzyły sie grupki rozsiane po całej mapie.

 

Teraz najwazniejsze ale jeszcze do konca nie jestem pewien co z tego wyjdzie.

Strzelanie z biodra - czyli bardzo znaczaca cecha ,majaca ogromny wpływ na poziom skilla w grze.

Aim assist w singlu jest bardzo odczuwalny, celownik sie niestety rozjezdza co nie napawa zbytnim optymizmem. To jednak trzeba sprawdzic przy pojedynkach w blizszej odległosc bo posadzic headshoota z biodra w demie było ciezko (z dalszej odległosci)

 

Szybkosc gry , strefowanie, obracanie sie Zdecydowanie blizej R1 niz R2.

 

 

Nie wiecie czy bedzie beta Multi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...