Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do ustawek.

http://www.psxextrem...9-resistance-3/

 

Opinia o multi R3

Gra się fatalnie , klasy prezentują się fatalnie, bronie prezentują się fatalnie , głupie perki , na całej mapie jedyne co można zniszczyć to radio które bez żadnej animacji po prostu znika, w przeciwników nawala się bardzo długo co wygląda komicznie bo o ile taki Crysis miał to wytłumaczone a tyle nie wiem dlaczego gość w rosyjskiej czapce może dostać tyle strzałów w twarz , 0 frajdy z gry . A tak poza tym to grafika jest powalająco słaba ale to tylko Beta więc nie jest to mój argument .

 

Je.b.łem.

 

PS. Zamawiał ktoś z ultimy? Podobno już wysyłają! Ja złożyłem zamówienie wczoraj, ale dopiero przed chwilą potwierdziłem zamówienie.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do zniszczalności otoczenia to koleś ma niestety rację. Odbiór grafiki która jest bardzo ładna jest pogorszony z uwagi na beznadziejną rozdzielczość w której chodzi gra.

 

Co do reszty to już kwestia gustu...mi tam się ta beta całościowo bardzo podoba. Aaa i koleś chyba ma jakieś lagi bo headshoty występują w tej grze i akurat strzały w twarz załatwiają prawie od razu ( co nie można powiedzieć o Uncharted3 gdzie pojęcie headshota nie występuje)

Odnośnik do komentarza

W Halo: Reach (lub H3) też nie ma zniszczeń, a nie przeszkadza to tej grze być najlepszym multi na tej generacji konsol. Chodzi mi o to, że w multi nie liczy się to czy może zniszczyć radio, są znacznie bardziej ważniejsze elementy, które w czasach BF/CoD odchodzą w niepamięć. Na całe szczęście są jeszcze takie gry jak R3 czy Halo.

 

PS. Wie ktoś ile dostaniemy map w pełnej wersji gry?

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Czy i u kogoś z Was kilka razy pod rząd gra załączała do meczu na sam jego koniec? Po wyszukaniu gry pojawia się tylko tabela wyników i wszyscy mają po 0 pkt na koncie. Tak miałem ze trzy razy pod rząd, w ogóle nie zagrałem.

 

mialem tak samo kilka razy, musiałem wyłączyc i wlaczyc gre od nowa bo nie dalo sie nic zrobic

Odnośnik do komentarza

W Halo: Reach (lub H3) też nie ma zniszczeń, a nie przeszkadza to tej grze być najlepszym multi na tej generacji konsol. Chodzi mi o to, że w multi nie liczy się to czy może zniszczyć radio, są znacznie bardziej ważniejsze elementy, które w czasach BF/CoD odchodzą w niepamięć. Na całe szczęście są jeszcze takie gry jak R3 czy Halo.

 

PS. Wie ktoś ile dostaniemy map w pełnej wersji gry?

 

Dokładnie, właśnie to jest fajne, że nie można niszczyć otoczenia zarówno w Halo i Resistance bo można je bardzo dobrze wykorzystać żeby zyskać przewagę.

 

Map będzie 12/13.

Odnośnik do komentarza

Jaką macie ustawioną podstawową broń? Ja biegam z Marksmanem, świetna broń z dalekim zasięgiem. Wystarczą trzy celne serie i frag, przypomina to w działaniu podstawową broń z Halo: Reach (DMR). Znajomy strasznie kosił Bullseyem, ale jakoś nie przekonany jestem do tej broni, wolę karabin, ale jak pisałem wcześniej, Marksman to numer jeden dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...