Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge sie doczekac kiedy poloze moje lepkie rece na Resie3. Jak dla mnie,zarowno 1 jak i 2 czesc to najlepsze Fpsy na ps3,jesli chodzi o single playera oczywiscie. 1 czesc po split screenie skonczylem z kumplem 6 razy i za kazdym razem gralo sie swietnie;) Dlatego boli mnie to,ze w drugiej czesci zrezygnowali z tego patentu;/ Dodac jeszcze musze,ze w 1 obraz po splicie byl dzielony po rowno i nie bylo czarnych pasow jak w RE5 czy Codzie,dlatego tez,gralo sie duzo lepiej;) Multi w 2 to zenada,a multi w 1 to jest skill skill i jeszcze raz skill,dlatego jest taki za(pipi)isty;) Czekam na dalsze losy uniwersum,dla mnie Must Have!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jako, że przez gównianą wyszukiwarkę zaliczyłem faila, zakładając drugi temat o Resistance 3 wklejam tutaj linka którego wkleiłem tam i chwilowo wstrzymam się od dalszych przemyśleń bo cała ta historia mnie przygnębiła dość mocno.

 

 

http://www.cdaction.pl/news/9401/official-playstation-magazine-sieje-ploty-killzone-3-resistance-3-i-sequel-cod-world-at-war-w-produkcji.html

Odnośnik do komentarza

Jako, że przez gównianą wyszukiwarkę zaliczyłem faila, zakładając drugi temat o Resistance 3 wklejam tutaj linka którego wkleiłem tam i chwilowo wstrzymam się od dalszych przemyśleń bo cała ta historia mnie przygnębiła dość mocno.

 

 

http://www.cdaction.pl/news/9401/official-playstation-magazine-sieje-ploty-killzone-3-resistance-3-i-sequel-cod-world-at-war-w-produkcji.html

 

 

Było...w październiku. Jeśli nie wcześniej;)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Resistance 2 dopiero kilka dni temu, a z miejsca zaskoczył mnie grafiką i rozmachem, szczególnie na samym początku. Jeszcze w żadnej grze nie widziałem tak doskonale odwzorowanej wody (chociaż przypomina kisiel, to i tak zachowuje się wspaniale).

Strzela się przyjemnie, bronie zachwycają, fabuła się rozkręca, a przeciwnicy, których miałem okazje do tej pory zobaczyć, są nadzwyczajni. Słowem - super. Ale niestety multi tragiczny...

W każdym bądź razie, z niecierpliwością czekam na 3 część.

Odnośnik do komentarza

Mam pierwszą i drugą część, w Uncharted woda jest świetna, ale mi chodzi tutaj o wpływ gracza na jej ruchy. W drugiej częsci, skacząc, strzelając, mamy tylko lekkie fale, rozchodzącą się "obręcz", natomiast w Resistance 2 np. po wybuchu granatu woda świetnie "znika' z miejsca eksplozji, by po chwili ponownie tam napłynąć, a na jej wzburzenie ma wpływ wiele czynników, jak choćby nawet samo to, czy skoczymy w miejscu, czy zeskoczymy z kilku metrów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mogli zawsze wydawać gry na inne platformy bo to nigdy nie był wewnętrzny developer Sony...a res i rathcet to pewnie prawa do nich są wykupione przez Sony więc o to się nie boimy....:)

 

A wg mnie nawet wielce prawdopodobne,że ta plota się potwierdzi-chcą zarobić ,a ich ostatnie gry dość średnio się sprzedały na ps3.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

mogli zawsze wydawać gry na inne platformy bo to nigdy nie był wewnętrzny developer Sony...a res i rathcet to pewnie prawa do nich są wykupione przez Sony więc o to się nie boimy....:)

 

A wg mnie nawet wielce prawdopodobne,że ta plota się potwierdzi-chcą zarobić ,a ich ostatnie gry dość średnio się sprzedały na ps3.

 

no niby tak ale przez 13-14lat robili tylko na sprzęt sony :potter:

Co do ratcheta to strzelałbym że prawa ma sony, zaś resistance sądzę że oni mają do niego prawo, sony tylko wydało grę chyba. A prawo do spyro kto miał? bo później zostały sprzedane tak samo z crash-em.

 

Co do horroru to fakt nie plota, zresztą jakiś czas temu insomniac mówił że szuka ludzi do programowania na nowy sprzęt oraz że ich każda nowa gra będzie w 30fps a nie 60fps.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Polecam wszystkim komiksy Resistance (wydanie jako jedna nowelka) i ksiazke Gathering Storm. Obie pozycje to swietne lektury, ktore uzupelniaja swietna fabule z gier.

 

Obecnie Dietz pracuje nad kolejna ksiazka.

 

IMO uniwersum Resistance >> uniwersum KZ.

Odnośnik do komentarza

IMO uniwersum Resistance >> uniwersum KZ.

 

I nie jesteś w tej opinii odosobniony. Ponadto multi z R1 i singiel z R2 są lepsze niż K2.

 

 

ale oczywiście, skądże jaki dym nie no co Ty....a na poważnie, to zgodzę się, że singiel R2 jest lepszy niż K2, ale multi K2 niech będzie niedoścignionym wzorem community dla gier multiplayer. pełne wsparcie klanów, doskonałe możliwości ustawiania rozgrywek, świetna strona killzone.com wraz z replayami z meczy - jak takie rzeczy dostanę w multi R3 będę happy

Odnośnik do komentarza

Wzorem community owszem ale IMO troche bardziej skillowe bylo Res1

 

Bez podziału na klasy- bronie lezaly na mapie wiec kazdy mogl sie do nich dostac.

 

Weapon Wheel - generalnie mogles zbierac wszystko i wq razie potrzeby zmieniac bronie

 

Ilosc amunicji, ktora musiales wpakowac w przeciwnika pozwalala lepszemu wygrac pojedynek nawet gdy zaczal pozniej strzelac

 

MOsobiscie preferuje FPS" w starym stylu" mniej realistyczne ale zdecydowanie bardziej stawialy na skilla.

 

Killzone 2 byl bardzo fajny ale osobiscie uwazam ze slabszy niz R1

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...