Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Zgadza się, tam nie ma nic ingame. Są szkice i urywki z cutscenek na silniku gry.

 

Nigdzie nie ma widoku FPP, a to przecież FPS :)

 

Tak czy siak zapowiada się dobrze. Czekać tylko na jakiś gameplay.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

 

Nigdzie nie ma widoku FPP, a to przecież FPS :)

 

 

Facepalm. A w materiałach z ścigałek masz widok zza samochodu? (bardzo) Rzadko.

 

5033653484_0618ff58f1_b.jpg

 

To mi wygląda na ingame model. A, że w scenkach mamy lepszą grafę to żadna nowina.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

MajorZero64: Facepalm trzeba umieć używać więc tak nim nie rzucaj na lewo i prawo bo Ci nie wychodzi :) Nic nie napisałem o innych grach więc odnosisz się do "powietrza". Dobrze wiem, że w 99% przypadków pierwsze materiały to koncept arty i obrazy generowane na silniku gry, ale to nie są bezpośrednie zrzuty z rozgrywki TAK JAK I W TYM PRZYPADKU. Psyko pisze dokładnie o tym samym.

 

No i dla mnie to wygląda dużo ciekawiej niż chociażby Killzone 3.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
MajorZero64: Facepalm trzeba umieć używać więc tak nim nie rzucaj na lewo i prawo bo Ci nie wychodzi

 

2po3zwm.gif

 

Nie musisz wierzyć, że tak gra będzie wyglądać. Twoje prawo. Zresztą na dobrą sprawę nie widzę też w tych obrazkach czegoś czego nie udałoby się uzyskać. Przecież to nie kosmos jakiś.

 

 

Jak były materiały z Reach to wszystko było ok od początku do końca c'nie

 

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

:lol:

 

Co z tego jak grafika będzie spoko jak inne będzie zasysać? Jako, że czekałem na takiego Resistenca (wcześniejsze w ogóle mnie przekonały do zakupu) to chciałbym by udało im się w jakiejś części zachować klimacik zwiastuna z GC. Ciekawe czy doczekamy się jakiegoś co-opa z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza

Ja myślałem, że to oczywiste, że te screeny to renderowane bullshoty na maksa :whistling: . Heh ciężko mi uwierzyć Major, że myślisz, że to real gameplay foto ;].

 

Insomniac nigdy nie grzeszył grafiką w swoich grach no dobra może Spyro ładnie wyglądał na PsOne :turned: a tu niby raptem taka grafika; NO WAY.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się, ze Słupczastym. Mi się gry Insomaniaców zawsze graficznie podobały, Ratchety, Res 2 też dla mnie twardziel graficzny (pomijając kilka gorszych momentów), ba nawet Res na premierę mi się podobał, a niektóre miejscówki nawet dziś wyglądają dobrze. Nie mówiąc już o wspomnianym Spyro, który z PSX wyciągał naprawdę bardzo wiele.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Capelli... nie wiem co myslec. W sumie ciesze sie, ze nie wpadli na pomysl wrzucenia Grayson'a z Retribution ktory jest aroganckim bucem. Capelli tez moze super nie jest ale moze dostanie odpowiedni lifting to wyjdzie fajny kozak. bardzo mnie ciekawi jak rozgrywka sie zmienila, no ale przede wszystkim czekam na wyjasnienie fabuly

Odnośnik do komentarza

poinformowanie nas kto będzie nowym głównym bohaterem jest dla mnie równoznaczne z tym kto będzie ostatnim bossem w tej grze...

 

Swoją drogą mam nadzieję,że Imsomniac będzie konsekwentny w klimacie tak jak serwuje nam to na screenach. Część pierwsza była pod tym względem świetna - mroczny,szarobury i zniszczony UK wyszedł im świetnie. Druga część choć podciągnięta graficznie,z świetnymi walkami z bossami była po prostu zbyt kolorowa, wręcz pastelowa. Oby trzecia część znowu była mroczna i brudna.

 

Od siebie też dodam,że z chęcią przywitałbym ponownie możliwość sterowania pojazdami jak w RES1.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Info z GameInformer:

http://www.gamingeverything.com/2010/10/resistance_3_details_from_game_informer

 

- Weapon wheel in the game

- Capelli started a family with Susan(Hale?s Stepsister)

- Malikov is alive

- Co-op campaign confirmed (Capelli, Malikov, & John Harper) are key characters

- No alternate story co-op similar to Resistance 2

- Scenes described in the magazine, some are related to the leaked pictures

- African Prison is one map

- Chimeran Plant Life (explodes when shot) shows the world is changing

- Boat scenes from the campaign described

- New, smarter AI

- Climb over walls, through windows

- Long legs jumping from roof to roof shooting down at you

- The Mutator is a new weapon, shoots biological mist which causes boils and other elements on the enemy

- Then it makes them pop, which hurts other nearby enemies

- Secondary fire makes them go crazy, attack their cohorts

- Bullseye, Magnum, Shotgun, Auger, carbine returning

- Upgrade weapons as you use them more and more

- Weapons have been made to look more improvised

- Grenades are shaped like food cans full of nails

- Online discussed, not much known yet

- Want to make it more organized, not a cluster like the 60 player matches in Resistance 2

- Ted Price handed the reigns to Marcus Smith to do much of the other work

- Humans are eating other foods due to a lack of food

- Vaccine might be able to cure the chimeran virus

- Capelli is doing this in order to save his son

- He goes with Malikov to New York, St. Louis, etc.

- No more gas, everything needs to run off of Chimeran Energy cores

- The cores have to be stolen from chimeran ships

 

A tutaj po polsku:

http://www.gram.pl/news_8QneHu,5_Resistance_3_moc_szczegolow.html

 

1. Wraca system wyboru broni (weapon wheel), o który tak bardzo zabiegali fani

2. Capelli założył rodzinę z Susan

3. Potwierdzono tryb kooperacji, ale w przeciwieństwie do Resistance 2 nie będzie dla niego przeznaczonej osobnej kampanii

4. Afrykańskie Więzienie (African Prison) to jedna z potwierdzonych lokacji

5. Świat ewoluuje

6. Sztuczna inteligencja ma być bardziej zaawansowana

7. Capelli może wspinać się po ścianach i oknach

8. Długonogie chimery (Longlegs) będą skakać po dachach próbując zestrzelić głównego bohatera

9. Pojawi się nowa broń - Mutator. Rozpyla biologiczną substancję na ciele wroga, powodując oparzenia i inne uszkodzenia ciała, doprowadzając finalnie do eksplozji przeciwnika

10. Powracają Bullseye, Magnum, Shotgun, Auger i Carbine

11. Broń może być ulepszana. Każda będzie stawała się coraz lepsza w zależności od częstotliwości jej używania

12. Szczepionki są w stanie wyleczyć z wirusa chimer

13. Z uwagi na brak jedzenia, wśród ludzi coraz bardziej szerzy się kanibalizm

14. Capelli stara się uratować swojego syna. Ma też inne, nieznane na razie zadania

15. Do Capellego dołącza Malikov. Razem wyruszają do Nowego Jorku, St Louis i innych miast

16. Producenci chcą uczynić rozgrywkę sieciową bardziej zorganizowaną, niż mecze w 60-osobowym gronie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...