Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w multi będzie odpowiednia ilość Resa w Resie to wszystko powinno być dobrze. Jeśli dodadzą za dużo przyprawy o nazwie CoD, spier*olą ogólny smak potrawy. Daje 80% na to, że KZ3 będzie przekombinowany i jeszcze bardziej casualowy niż KZ2, kolejne CoD'y pomijam bo to truchło, MoH to prawie CoD więc odpada, a BF jest nie dla mnie. Na horyzoncie pozostaje tylko Resistance 3.

Odnośnik do komentarza

Poza tym, że był brzydki oraz denny, teaser spełnił swoje zadanie - uświadczył nas w przekonaniu, że Insomniacs w nieokreślonej przyszłości planują wydać trzecią część Resistance :D

 

A tak na poważnie to nie rozumiem co oni chcieli osiągnąć - pokazali, że... nie mają nic do pokazania xd

 

Jesteśmy w takiej samej sytuacji jak przed GC - czekamy na jakieś konkretne info o RESISTANCE }|{...

Odnośnik do komentarza

Nie no lepiej dać IMO kiepski zwiastun KZ3 niż coś tak klimatycznego c'nie?

Dokładnie tak tylko imo nie kiepski był K3.

 

No kurde krótka piłka nie podobał mi się imo beznadziejny. Równie dobrze mogli dać napis ReS 3 i tyle na jedno by wyszło ;p.

To nie było klimatyczne co nudne i nijakie.

 

Zresztą to tylko teaser czy co tam.

 

A K3 to mi chodziło o nie gameplay trailer tylko teaser trailer ten "animowany" pokazany jako pierwszy.

To samo Girsy 2 z E3 2008.

 

Edit:

 

O to mi chodzi to są fajne teasery na pierwszą zajawkę o grze:

 

K3

Girsy 2 Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak w multi będzie odpowiednia ilość Resa w Resie to wszystko powinno być dobrze. Jeśli dodadzą za dużo przyprawy o nazwie CoD, spier*olą ogólny smak potrawy. Daje 80% na to, że KZ3 będzie przekombinowany i jeszcze bardziej casualowy niż KZ2, kolejne CoD'y pomijam bo to truchło, MoH to prawie CoD więc odpada, a BF jest nie dla mnie. Na horyzoncie pozostaje tylko Resistance 3.

Zgadzam sie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No, no, jak poprzednie części do mnie nie przemawiały, to teraz, po tych screenach, artworkach i trailerze, tytuł wskakuje na listę tytułów, których trzeba się zainteresować. Klimat zapowiada się na poważniejszy, 'dojrzały' i mroczny, przy niektórych atworkach przyszedł mi jakoś na myśl Half-life 2, co akurat jak dla mnie jest dużym plusem, a do tego piękna grafika. Już teraz bardziej mi odpowiada klimat/sceneria z R3 niż z Killzone 3. Teraz tylko poproszę o jakiś gameplay.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...