Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja kocham tą serie. Jaram się strasznie, ciekawe czy zamkną to trylogią (do.(pipi)ię te chimery) i będzie jakiś koniec czy dalej otwartą sprawę zostawią (Res 4 np w latach 70-80 :) )

 

Co do feelingu, to jest on specyficzny, rzekłbym lekko kiczowaty ale trafia do mnie niesamowicie.

Odnośnik do komentarza

Resistance 2, choc nie bylo tytulem wybitnym, to jednak zawieralo takie poklady miodu, ze z bananem na ryju obalilem cala gre. Na "trojke" czekam z wywieszonym jezorem. Juz widac, ze grafa ryje beret, a przeciez ostatnie szlify i dopieszczanie dopiero nastąpi. Brutalnosc tez daje rade, wyrywanie glowy rulz! Czepiacie sie animacji postaci - coz, mysle ze bezpodstawnie. I tak dotychczas krolem jesli idzie o animowanie ruchow zolnierzy bez watpienia jest modern warfare 2, a takie KZ2-3 na tym polu wygladaja smiesznie i sztywno. Tak czy siak na pewno Resistance 3 bedzie bardzo dobra gra. Czy hitem? Mam k*rwa taka nadzieje, bo potencjal jest niesamowity!!!

 

Jak ja kocham tą serie. Jaram się strasznie, ciekawe czy zamkną to trylogią (do.(pipi)ię te chimery) i będzie jakiś koniec czy dalej otwartą sprawę zostawią (Res 4 np w latach 70-80 :) )

 

Co do feelingu, to jest on specyficzny, rzekłbym lekko kiczowaty ale trafia do mnie niesamowicie.

Insomniac mowilo po wydaniu Ratchet & Clank: Crack in Time i po zapowiedzi multiplatformy na X360 i PS3, ze musza jeszcze zrobic dla Sony jedna czesc Ratcheta i dwie czesci Resistance. Tak wiec "czworka" jest wiecej niz pewna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No nie do końca taka pewna,ponieważ już zapowiedziano resistance na ngp,co prawda nie robi go insomniac ale kto wie co nam szykują.

Totez napisalem, co mowilo Insomniac, a mowili wyraznie, ze musza zrobic(ONI, ICH STUDIO!) jeszcze dwie czesci Resistance.

 

Co do grafiki w Resistance 3 - widac rezygnacja z 60 FPS'ow sie oplacila, otoczenie jest bardzo ladne, to samo postaci i chimery. Ajć, cos mi sie zdeczka wydaje, ze we wrzesniowej konfrontacji Resistance 3 i Rage zwyciestwo osiagnie gra Insomniac! Choc rywalizacja bedzie bardzo trudna :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No w końcu Resistance "jakoś" wygląda ;) Co prawda krótki ten filmik, ale widać, że w końcu bronie będą w miarę normalne i może w końcu będzie czuć ich moc bez uczucia, że strzelamy plastikowymi zabawkami. Zarys fabuły i klimat bardzo interesujący, jak kopiować to od najlepszych czyli od Half Life 2. Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Kurde, obejrzalem juz trailer chyba z 50 razy... Po pierwszym, grudniowym zwiastunie nie podskoczylo mi cisnienie, jednak dzisiejszy pokaz uswiadczyl mnie w przekonaniu, ze warto czekac na ten tytul. Pokazywalem go rowniez mojemu ojcu, ktory ukonczyl Resistance 2 i powiedzial - "no, dobra grafika, swietne bronie..." a na widok urywania glowy powiedzial "wow". Heh, starszy ma 46 lat, a ukonczyl niejednego FPS'a, dodatkowo teraz młuci na pleju online w Bad Company 2 :teehee:

Odnośnik do komentarza

Nie no kurde, nie mam pytan...

 

Od razu widac, ze Resistance z "bezmózgiego", staroszkolnego(ale trudnego) napierdzielania zmienilo sie w strzelanine bardziej przypominajaca nowoczesne strzelanki, jak Call of Duty. Mi to bardzo odpowiada. Grafa jest cudna jak na ten etap prac, walka z bossem-gorylem ryje beret, wybuchy sa najwyzszej klasy, a takie patenty jak odtracenie przez przeciwnika i lot kilka metrow w dal dodaja calosci smaczku. Dawajta mi to, ale juz!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer-gamplay ( ten na lodce), mnie rozwalil. Mysalem, ze bedzie cos nowego, fajnego a patrzac na ten gameplay widze jedynie wiecej polygonow, efektow swietlnych, bardziej zaawasnowane hdr itd. Ogolnie, mechanizm rozgrywki pozostal niemalze identyczny z poprzednimi czesciami. Gdzie podzial sie ten mocrany klimat al'a Half-Life 2? Wiem, ze to jedynie 4 minutowy fragment, ale mimo wszystko jestem rozczarowany.

Odnośnik do komentarza

na mnie tez niestety nie robi wrazenia - jasne niektore efekty sa zrobione rewelacyjnie, ale calosc jakos mnie poki co nie przekonuje, a juz na pewno nie tak, jak Killzone 3. Obawiam sie wlasnie, ze nie poprawili nic z dwojki i znowu przez kiepski feeling strzelania ten tytul mi nie podejdzie. Obym sie mylil ! <_<

Odnośnik do komentarza

Od razu widac, ze Resistance z "bezmózgiego", staroszkolnego(ale trudnego) napierdzielania zmienilo sie w strzelanine bardziej przypominajaca nowoczesne strzelanki, jak Call of Duty.

 

,,Bezmózgiego" - oj głupotę palnąłeś. Fani multi z pierwszej części pukają się w tej chwili w czoło. Poza tym, ja na razie w tej grze Coda nie widzę - i całe szczeście, bo chcę dostać wreszcie skillowego fps'a na ps3, a nie gierkę, gdzie przez nachalny auto aim i duży domage broni, nawet niewidomy może brylować na serwerach.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w żadną z poprzednich części. Ale chciałbym spróbować od części trzeciej :) od kiedy posiadam PS3 , gram głównie w FPS.. a ten tytuł robi wrażenie.

 

Jak grasz głównie w FPS'Y to jak ominąłeś dwa Resy?(Grasz tylko w Cody?) Do wydania części trzeciej zostało jeszcze sporo czasu, więc zaopatrz się w część 1 i 2.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w żadną z poprzednich części. Ale chciałbym spróbować od części trzeciej :) od kiedy posiadam PS3 , gram głównie w FPS.. a ten tytuł robi wrażenie.

 

Jak grasz głównie w FPS'Y to jak ominąłeś dwa Resy?(Grasz tylko w Cody?) Do wydania części trzeciej zostało jeszcze sporo czasu, więc zaopatrz się w część 1 i 2.

 

olej jedynkę, weź dwójkę w single. fajna była. jedynka na dzisiejszy standardy wygląda mega klockowo, choć miała (ponoć) najlepszy gameplay w multi

Odnośnik do komentarza

 

 

Od razu widac, ze Resistance z "bezmózgiego", staroszkolnego(ale trudnego) napierdzielania zmienilo sie w strzelanine bardziej przypominajaca nowoczesne strzelanki, jak Call of Duty. Mi to bardzo odpowiada. Grafa jest cudna jak na ten etap prac, walka z bossem-gorylem ryje beret, wybuchy sa najwyzszej klasy, a takie patenty jak odtracenie przez przeciwnika i lot kilka metrow w dal dodaja calosci smaczku. Dawajta mi to, ale juz!!!

 

 

pozwolisz że się ni zgodzę. tak udanego multi jak było (i jest nadal) w Rfom juz pózniej w żadnej grze nie było i imho nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...