Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

ja(pipi)e a sklep psx extreme chyba olewa tą premiere bc2 (na ps3)bo jakoś nie widać żeby informowali nas co do wysyłki gry, kiedy wyślą grę, czy do nich już dotarły egzemplarze kompletnie 0 informacji na ten temat, aż sam musiałem sie pofatygować i sie spytać kiedy wysyłają, "prawdopodobie w środę ale nie jet to jeszcze pewne" LOL, jak tak dalej pójdzie to odwołam preordera w tym sklepie i zamawiam w ultimie gdzie już wysyłają....  <_<

Ultima wysyła tylko wersje na PC i 360. PS3 w środę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, PC i 360 mają napisane, że wysyłają w 24h, a PS3, że premiera za 2 dni. Ja sam zamówiłem na PC i póki co też żadnej informacji nie dostałem (a pre order złożyłem dość dawno temu), a czytałem już wypowiedzi że Ultima wysłała dzisiaj paczkę i takie tam.

Odnośnik do komentarza

Ultima wysyła tylko wersje na PC i 360. PS3 w środę.

 

A żeby było śmieszniej PC i X360 jest w wersji PL a PS3 ANG. Sony znowu zostało wydymane :(

 

 

Jeżeli miałbym otrzymać tak pokaleczony dubbing (U2) i martwy tekst (MW2) w polskiej edycji to ja już wolę ANG. Ja już swoją kupiłem u kolesia na allegro (165zł, miał 2 w środę tydzień temu) więc pewnie za tydzień i ja dostanę swoją kopię. Dla tych co mogą poczekać polecam Real/Tesco czy Carrefour, mają czasami fajne okazje na premierę żeby klienterię przyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

info z innego forum

 

wlasnie zadzwonielem do MM gdansk i maja juz:

169 normal

 

179 limit

for Xbox, full PL kurde tanio musze kupic

 

oczywiście cena na ps3 taka sama i chyba też gra dostępna od wczoraj w MM.

 

Te pre-ordery w sklepach internetowych to śmiech na sali (drożej i później).

Odnośnik do komentarza

ktos wie gdzie w Katowicach mozna dzis kupic BF:BC2? w MM podobno tylko na pc maja narazie, saturn nie odbiera, sklep psxextreme tez, a chetnie pogralbym juz dzisiaj :)

# Battlefield: Bad Company 2 na PS3 i X360 już dostępne! about 2 hours ago via Blip.pl

 

http://twitter.com/skleppsx

dzieki za info:) dodzwonilem sie w miedzyczasie do Saturna i w Silesii jest dostepny za 169zl normalna wersja, 179zl limitka. zostalo w sumie jeszcze ok. 30-40szt wiec sporo :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...