Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

W G. Krakowskiej cicho wszędzie, głucho wszędzie. Carrefour/Saturn/Empik nic nie ma. Byłem przed 13, może po 15 mieli dostawę, nie wiem. Jutro może też zerknę (koło 13) to zdam następną relację.

 

Kraków Sraków odbyt Polski. Zawsze na szarym końcu ;)

 

 

Media markt bedzie mial jutro gow3 ok poludnia(gosciu z ktorym gadalem mowil ze ok 13), hehe naszczescie zalatwilem sobie dzien wolnego takze na spokojnie objade :)

Odnośnik do komentarza

Game Over Łódź - już jest, 199zł

Kupiłem. Gdyby oni tylko nie mieli tego sklepu na tym wygwizdowiu...

 

 

A mówiłem? Swoją drogą miałem trochę pompę stojąc tam.

 

*wchodzi losowa osoba do sklepu*

 

-Gow3?

-No tak

 

*następna losowa osoba*

 

-Gow3?

-Gow3!

 

 

Gut,że miałem wcześniej zaklepane bo dość szybko im te sztuki schodziły,

Odnośnik do komentarza

Mozecie zdradzic gdzie kupiliscie gre???bo ja dzis z rana objechalem troche Gdanska i nie dostalem

Bo Gdańsk to zadu.pie jeżeli chodzi o gry a raczej sklepy z nim związane.

 

Sam jestem z Gdańska, oczywiście kocham moje miasto ponad wszystko ;]. Ale w(pipi)ia mnie fakt, że nie ma u nas żadnego sklepu, stricte konsolowego, z grami itd. Tylko piep.rzone empiki, MM, Saturn itd.

 

A Kraków, Warszawa czy nawet Łódź mają ;/. A najczęściej w takich sklepach typowo konsolowych można wyrwać gry przed premierą i w 'normalnych cenach".

 

PS. Nawet Gdynia ma Nintus-a ............................ co za czasy ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

emik Nowy Sącz

wyglada jakby mieli, ale nie chcieli sprzedac

nauczony doswiadczeniami z hr specjalnie sostre wyslalem, a sam sie na ksiazkach czailem, ale i tak jej kazali 17 przyjsc

 

jutro uderzam do mm

 

zbieg okolicznosci, ale znowu poniedzialek i wtorek mam wolny i bardzo na reke bylo by miec gre wczesniej

Odnośnik do komentarza

Ja niestety dopiero w piatek bede mogl kupic, caly tydzien mnie nie ma ;[

Ktos slyszal o jakis promocjach za 179 w media albo cos?

Milan-ja jestem po naukach, 3 soboty po 2h ;] przyspieszony kurs

 

Jeśli mieszkasz we Wrocku to do Legnicy masz 100 km około...tam w premierę GOW III ma być właśnie za 179 zł jednak po premierze cena ma skoczyć o jakieś 20 zł

:)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

michu, jest promocja, jak wplacisz 20 zyli najpierw, to pozniej promocyjnie za 179 bedzie ;]

2h x 3? szczesciarz, ja mam 1,5h x 5, i mam ochote zabic prowadzacych w czasie kazdej sekundy.

Cala ta tradycja i obrzadki to taka papka, wywleka mnie na druga strone ;/

Odnośnik do komentarza

no jak jutro nie bede mial tej gry to wpadne w szał pierwotny. a najlepsze ze po kupnie gry bede musial isc na 1,5 h nauk przedmalzenskich 7.gif

to jak ksiadz powie, ze na poczatku jak wiedzie Bog stworzyl Adama i Ewe to powiedz tam, ze na poczatku byl CHAOS! ;)

 

a do tych co zamawiali w Ultimie - macie zmieniony status zamowienia na wyslany? u mnie bez zmian... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...