Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

O, odnośnie GTA V. Jest to mój drugi preorder w życiu... Poprzedni był na GTA IV... A tak to nie napalam się na kupno gier w dni premiery.

 

A jak premiery/preordery wyglądają w Ultimie? Biorąc wysyłkę do Paczkomatu jest szansa, że gra w dniu premiery będzie już na mnie czekać w Paczkomacie? Innymi słowy czy Ultima wysyła dzień przed premierą by na premierę można było już ciorać?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamawial ktos GTA V na empik.com? Nigdy nie mialem problemow z proreerami u nich i postanowilem zamowic tam. GTA bo cena byla najciekawsza - 199. Platnosc byla tylko z gory co jest dziwne, no ale mowie chvj zaplace bo chce miec juz spokoj z preorderem. Kilka minut po zaplaceniu dostaje maila ze data wysylki ulegla zmianie na 18 wrzesnia.

 

(pipi)a jaja jakies sobie robia? Co to za preorder? Jak 17 nie bedzie na mnienczekac pacxka w empiku tonkuzwa kupie gdzie indziej a tego anuluje, ale cholera zwrot kasy bedzie szedl 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja ostatnio biorę tylko z empik.com preordery z racji na wygode nie cene ;P. halo 4, diablo 3, dodatek do starcrafta 2 dostałem dzień przed premierą, TloU tez było na premiere bez problemu, gta 5 dostałem w poniedziałek maila ze będzie 17 do odbioru. z tego co kumpel mi mówił pracujący w cenedze że dostawa do polski GTA jest planowana na piątek, czyli dziś, teoretycznie sklepy powinny dostać towar i w poniedziałek wysyłać, chyba że sie wycwanią i będą przed premierą rozprowadzać.

 

mówie oczywiście o gta z polskiej dystrybucji nie z uk. gta jest zbyt dużym tytułem by coś zyebać i z taka promocją jak empik będzie beka jak coś pójdzie nie tak.

Odnośnik do komentarza

Empik to jest w ogole dżołk jak dla mnie. Do dzisiaj nie wiem na 100%, czy pomimo tez go ze mam to pudełeczko pre-ordera to gra bedzie na mnie czekala w salonie 17 o dowolnej godzinie, czy musze robic start na 9.00. Zasięgałem informacji w 5 (PIĘCIU) miejscach. Raz w salonie powiedzieli ze nie bedzie czekala bo nie ma rezerwacji, potem Kyo mi mowi ze jemu powiedzieli ze są odkładane, potem empik mi odpisal na maila, że nie są odkładane, potem infolinie (pipi) wie, ale raczej nie są odkłądane, potem facebook empiku pisze że bęzie na mnie czekała..

Kupilem te pre order, jutro wbije do empiku, moze bedzie kierowniczka to jej sie zapytam..

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

muve.pl już wysłał wczoraj do paczkomatów więc dziś po południu już gra będzie czekała do odbioru. Tylko uj z tego skoro kod dostanę dopiero w nocy z poniedziałku na wtorek :(. A co do Empiku to znajomy pisał że dostał informację że preordera dostanie dopiero w środę :) więc co to za preorder :)

Odnośnik do komentarza

Dla tych którzy zamawiali pre-ordera w tym wieśniackim Empiku. Napisałem do nich dlaczego niby gra ma być 18ego a nie 17ego. To mi tak barany odpisały.

Pragnę uprzejmie poinformować, że zamówienie zawiera produkty z
przedsprzedaży, dlatego też czas realizacji jest nieco dłuższy.
Produkty oznaczone jako przedsprzedaż możemy wysłać dopiero po dacie
premiery.

Odnośnik do komentarza

Panowie to jak w koncu z tym empikiem? Był news że gra będzie objęta nocną premierą, np. W łodzi a teraz nie ma sensu tam jechać? Gdzie będzie można w łdz odebrać grę o 0.00? Słyszałem jeszcze o tesco na pojezierskiej oraz w saturnie w manufakturze, ktoś to potwierdzi? I jak ceny się tam układają?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...