Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niektórzy już mają grę sądząc po temacie TLOU, gdzie kupiliście? Gamesworld kazał dzwonic po 14, myślę że większość sklepów będzie miała dzisiaj. Pewnie łącznie z empikiem. Mimo to prosze o informacje od tych co już kupili. Ja niestety muszę czekać aż wyjdę z pracy

Euro AGD RTV - preorder z lutego 199 zł z odbiorem w sklepie  (podstawowa wersja + jakieś dodatki które mają przysłać na emaila).

 

Kumpel (hi Kris) też odebrał dzisiaj limitkę Ellie w Euro - fota od niego:

 

IMAG0307.jpg

 

 

 

No potwierdzam, że odebrałem :)

Odnośnik do komentarza

Ta promocja na 199zł w Empiku może być odwołana. Oto wpis z forum Polygamii od osoby pracującej w sklepie z grami:

"Sony Computer Entertainment Polska sprzedawało gry na PS3 w polskiej wersji językowej w skandalicznych cenach. Wszyscy zamawiali zza granicy wydania czeskie/węgierskie, które zawierały język polski a były o ok. 20% tańsze. Tym razem języka polskiego w takim wydaniu zabrakło. Dużo ludzi popłynęło na dużą kasę. Co zabawne - mam potwierdzone info że SCEP obcięło dużo zamówień polskiego wydania. To takie "nawet jak teraz chcecie kupić od nas to i tak nie damy" Muve zablokowało na swojej stronie zamówienia na CZ/PL  PEŁNY ANGLIK skoczył z 209 zł na 279 zł!!!"

 

Empik.com podniósł ceny TLOU, zwykła edycja za 265zł!

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ta promocja na 199zł w Empiku może być odwołana. Oto wpis z forum Polygamii od osoby pracującej w sklepie z grami:

"Sony Computer Entertainment Polska sprzedawało gry na PS3 w polskiej wersji językowej w skandalicznych cenach. Wszyscy zamawiali zza granicy wydania czeskie/węgierskie, które zawierały język polski a były o ok. 20% tańsze. Tym razem języka polskiego w takim wydaniu zabrakło. Dużo ludzi popłynęło na dużą kasę. Co zabawne - mam potwierdzone info że SCEP obcięło dużo zamówień polskiego wydania. To takie "nawet jak teraz chcecie kupić od nas to i tak nie damy" Muve zablokowało na swojej stronie zamówienia na CZ/PL  PEŁNY ANGLIK skoczył z 209 zł na 279 zł!!!"

 

Empik.com podniósł ceny TLOU, zwykła edycja za 265zł!

bzdura ;) duże sieci typu empik/media markt/euro rtv muszą mieć gry z polskiej dystrybucji bo mają taką umowe. poza tym nie kupują 200sztuk tylko 10000szt jednej wersji gry,

nie chce tu podawać liczb, bo troszke to karane ale sam empik (widziałem liczbe zamówień samego empik com) to kilka tysięcy sztuk. tak kilka tysięcy. a promocja w sklepie jest sprzedawana Z STRATĄ. na marży ujemnej. taka reklama i przytyczek w nos dla konkurencji.

 

co innego jakieś sklepiki pokroju mad games czy inne robsony, oni nie mają wyboru muszą ściągać z zagranicy i o to jest ból dupy

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

to niezle jaja, poje.balo ich do reszty z tymi cenami gier na ps3

 

E: wiadomo ze jak by bylo za 199zl to przy sugerowanej cenie 279 to nie zarobia na sprzedanej grze. nie raz tak tez bylo z mm czy saturnem, duzo nizsza cena niz indziej albo jakis film na blu-ray dodawali. wszystko rozchodzi sie po ile teraz sobie zazycza te duze sieci.

troche cos jednak jest na rzeczy ze na muve nie ma zwyklej wersji pl, edycja joela az za 319 a angielska podstawka poskoczyla do kosmicznych pieniedzy

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

Ta promocja na 199zł w Empiku może być odwołana. Oto wpis z forum Polygamii od osoby pracującej w sklepie z grami:

"Sony Computer Entertainment Polska sprzedawało gry na PS3 w polskiej wersji językowej w skandalicznych cenach. Wszyscy zamawiali zza granicy wydania czeskie/węgierskie, które zawierały język polski a były o ok. 20% tańsze. Tym razem języka polskiego w takim wydaniu zabrakło. Dużo ludzi popłynęło na dużą kasę. Co zabawne - mam potwierdzone info że SCEP obcięło dużo zamówień polskiego wydania. To takie "nawet jak teraz chcecie kupić od nas to i tak nie damy" Muve zablokowało na swojej stronie zamówienia na CZ/PL  PEŁNY ANGLIK skoczył z 209 zł na 279 zł!!!"

 

Empik.com podniósł ceny TLOU, zwykła edycja za 265zł!

moze ktos to potwierdziec? te czeskie wersje jakie sprowadzal np muve czy wiekszosc malych sklepikow sa bez polskiej wersji jezykowej?!

Odnośnik do komentarza

Bylem w Empiku i maja juz na stanie, ale nie chcial mi koles sprzedac. Jak zapytalem sie o cene to powiedzial, ze nie wie jaka. W Saturnie tez maja, ale nie sprzedaja, typ nie znal tez ceny. W(pipi)ia mnie to po woli...

Ja jak byłem w Empiku, to najpierw musiałem przeliterować tytuł, a potem dowiedziałem się, że gra będzie kosztować 249zł. Ciekawe czy faktycznie za 199zł będą sprzedawać..

Odnośnik do komentarza

 

Bylem w Empiku i maja juz na stanie, ale nie chcial mi koles sprzedac. Jak zapytalem sie o cene to powiedzial, ze nie wie jaka. W Saturnie tez maja, ale nie sprzedaja, typ nie znal tez ceny. W(pipi)ia mnie to po woli...

Ja jak byłem w Empiku, to najpierw musiałem przeliterować tytuł, a potem dowiedziałem się, że gra będzie kosztować 249zł. Ciekawe czy faktycznie za 199zł będą sprzedawać..

 

Na poprzedniej stronie opisalem identyczna sytuacje tylko wtedy dzwonilem do Euro. :D

Odnośnik do komentarza

To tak jest. Czasami grę dostaje się prędzej w sklepie internetowym, niż w sklepie stacjonarnym, a czasami odwrotnie. Nigdzie nie wiadomo jak się trafi. Tym razem udało mi się z pre orderem w empiku i już gram. Euro też się wzięło poważnie za gry i odważnie uderzyli w ten temat.

Odnośnik do komentarza

The Last of Us już jest w EURO - można sprawdzać na stronie czy jest w waszym mieście.

 

No ja dziś około 17 sprawdzałem wyrywkowo w jakiś 10 miastach (tych większych) i nigdzie nie było dostępne wg ich www, także lypa (nie lipa ;)  )

edyta:

 

Co do MM (Gorzów Wlkp.), to ziomek mój nic nie wiedział. Tzn. tyle, że nie mają jeszcze na stanie, jest szansa, że jutro będzie, ale ceny itp. nie mają podanej.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...