Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Michu - na euro rtv com jest kolekcjonerka za 279 zł (do wyboru są obie).

 

A jak wygląda kwestia z dostępnością u nich na premierę? Składał ktoś u nich zamówienie?

 

Nigdy nie składałem u nich pre ordea a 279 zł za Edycje Joel to 2 dyszki taniej niż w Muve. Z tym, że Muve na 99% wyśle na premierę lub szybciej a Euro?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dodatkowo w euro teraz jest darmowa dostawa kurierem, więc te 279zł to raczej najtańsza cena za tą edycję limitowaną\kolekcjonerską - moim zdaniem się opłaca (sam połasiłem się na edycję Ellie). Tylko trzeba się śpieszyć, bo edycja Joela została już wykupiona i została już tylko Ellie. 

Odnośnik do komentarza

Mam pewne pytanie dotyczące tych wersji gry - czy ta z czeską okładką z aukcji podanej przez Pejasa123, zawiera na płycie również angielską wersję językową? Pewnie dość głupie pytanie, ale na stronie muve w przypadku polskiej wersji jest wyraźnie napisane PL/ANG, a w przypadku czeskiej CZ/PL, bez żadnej informacji o angielskim dubbingu.

Muszę przyznać że recenzje mocno mnie nakręciły na ten tytuł, jak dla mnie samo studio odpowiadające za Last of Us było gwarancją świetnej gry, ale miło że recenzenci potwierdzają moje nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Recenzje mówią same za siebie, dlatego planuję zamówić grę przed premierą. 

Może się ktoś podzielić opinią na temat tego allegrowicza (jeśli miał z nim styczność)?

 

http://allegro.pl/the-last-of-us-ps3-pl-kurier-0-zl-i3286915422.html

 

Muve.pl sprzedaje grę z czeską okładką w której możesz włączyć polskie napisy. Jeśli ci to nie przeszkadza to bierz. Mi to przeszkadzało i wziąłem z innej aukcji.

Odnośnik do komentarza

 

Recenzje mówią same za siebie, dlatego planuję zamówić grę przed premierą. 

Może się ktoś podzielić opinią na temat tego allegrowicza (jeśli miał z nim styczność)?

 

http://allegro.pl/the-last-of-us-ps3-pl-kurier-0-zl-i3286915422.html

 

Muve.pl sprzedaje grę z czeską okładką w której możesz włączyć polskie napisy. Jeśli ci to nie przeszkadza to bierz. Mi to przeszkadzało i wziąłem z innej aukcji.

 

 To dubbingu nie ma te wersja (polskiego)?

Odnośnik do komentarza

Empik szybko zareagował na brak edycji Joela w Euro :)

 

http://www.empik.com/the-last-of-us-joel-edition-ps3,p1075778506,multimedia-p

Zrezygnowałem na euro i zamówiłem w Empiku. Ta cena, do tego miałem ~5000 punktów payback którymi dopłaciłem i wyszło mnie koło 220 zł.

 

Jedynie o co bardzo się boję to to, czy gra dojdzie na czas..

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

 

 

Recenzje mówią same za siebie, dlatego planuję zamówić grę przed premierą. 

Może się ktoś podzielić opinią na temat tego allegrowicza (jeśli miał z nim styczność)?

 

http://allegro.pl/the-last-of-us-ps3-pl-kurier-0-zl-i3286915422.html

 

Muve.pl sprzedaje grę z czeską okładką w której możesz włączyć polskie napisy. Jeśli ci to nie przeszkadza to bierz. Mi to przeszkadzało i wziąłem z innej aukcji.

 

 To dubbingu nie ma te wersja (polskiego)?

 

musi miec dubbing i napisy. ja spotkalem sie z U3 w tej czeskiej wersji i tam normalnie byly wszyskie jezyki i napisy do wyboru jak w krajowym wydaniu

Odnośnik do komentarza

Ultima, PPE, Muve gwarantują dostarczenie The Last of Us nie później niż w dzień premiery? 

Wiele razy tam zamawiałem i w dniu premiery grę miałem tylko jeden raz, zazwyczaj jeden dzień wcześniej, czasami nawet dwa.

 

 

te pudełko w kolekcjonerce jest inne niz w zwykłej wersji - to jest steelbook?

Wygląda na to że dostaniemy taki paperbook. Szkoda.
Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

nie kupuje 1 raz ze stanow, takze tego jestem pewiem. Z 2 strony to sklep ale opcje ktore zapewniaja, jak: wysylka, czy pakowanie wygladaja calkiem zachecajaco. Jak biare wersje z ksiazka. Jak przyjdzie to podmienie tylko plyte w opakowaniu z game stop'a na us i oddam spowrotem na sklep. w takim ukladzie bede mial wersje pl w steelbook'u. Kozak normalnie.

Sklepu nie pamietam bo mam w zakladce na jamie.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

nie kupuje 1 raz ze stanow, takze tego jestem pewiem. Z 2 strony to sklep ale opcje ktore zapewniaja, jak: wysylka, czy pakowanie wygladaja calkiem zachecajaco. Jak biare wersje z ksiazka. Jak przyjdzie to podmienie tylko plyte w opakowaniu z game stop'a na us i oddam spowrotem na sklep. w takim ukladzie bede mial wersje pl w steelbook'u. Kozak normalnie.

Sklepu nie pamietam bo mam w zakladce na jamie.

 

Miałeś towar w niskiej cenie, lub szczęście. Paczki do 50$ z automatu nie są clone. Powyżej tej kwoty jest to zależne od "widzi mi się" celnika. Czy paczka oznaczona jako gift czy normalna, nie ma żadnego znaczenia.

The Last Of Us the Survival Edition w Amazon.com kosztowało 79,99$ dolarów i istniało duże ryzyko że paczkę mi oclą, dlatego zrezygnowałem z zamówienia. Też często kupuję w USA, ale staram się nie przekraczać bezpiecznej kwoty.

Odnośnik do komentarza

Miałeś towar w niskiej cenie, lub szczęście. Paczki do 50$ z automatu nie są clone. Powyżej tej kwoty jest to zależne od "widzi mi się" celnika. Czy paczka oznaczona jako gift czy normalna, nie ma żadnego znaczenia.

The Last Of Us the Survival Edition w Amazon.com kosztowało 79,99$ dolarów i istniało duże ryzyko że paczkę mi oclą, dlatego zrezygnowałem z zamówienia. Też często kupuję w USA, ale staram się nie przekraczać bezpiecznej kwoty.

 

wiem, ze to nie na temat, ale muszę odpisać, inaczej nie zasnę ;)

 

jednym z ostatnich moich takich dużych zakupów była edycja specjalna Tekken Hybrid, za która dałem ponad 300e. 

vat'u nie zapłaciłem w ogóle, ani nawet centa, ale to dzięki znajomemu, który przepakował paczkę.

to była moja najdroższa transakcja z której udało mi sie wyjść z pełnym portfelem. 

p.s

edycja ze steelbook'iem kosztuje 50e, może przejdzie :)

http://www.play-asia.com/The_Last_of_Us_Steelbook_Edition/paOS-13-71-bp-49-en-70-62ex-4-6.html

wielkimi czerwonymi literami:  FREE SHIPPING!

Odnośnik do komentarza

 

Miałeś towar w niskiej cenie, lub szczęście. Paczki do 50$ z automatu nie są clone. Powyżej tej kwoty jest to zależne od "widzi mi się" celnika. Czy paczka oznaczona jako gift czy normalna, nie ma żadnego znaczenia.

The Last Of Us the Survival Edition w Amazon.com kosztowało 79,99$ dolarów i istniało duże ryzyko że paczkę mi oclą, dlatego zrezygnowałem z zamówienia. Też często kupuję w USA, ale staram się nie przekraczać bezpiecznej kwoty.

 

wiem, ze to nie na temat, ale muszę odpisać, inaczej nie zasnę ;)

 

jednym z ostatnich moich takich dużych zakupów była edycja specjalna Tekken Hybrid, za która dałem ponad 300e. 

vat'u nie zapłaciłem w ogóle, ani nawet centa, ale to dzięki znajomemu, który przepakował paczkę.

to była moja najdroższa transakcja z której udało mi sie wyjść z pełnym portfelem. 

p.s

edycja ze steelbook'iem kosztuje 50e, może przejdzie :)

http://www.play-asia.com/The_Last_of_Us_Steelbook_Edition/paOS-13-71-bp-49-en-70-62ex-4-6.html

wielkimi czerwonymi literami:  FREE SHIPPING!

 

 

No widzisz - piszesz że ktoś przepakował Ci paczkę i przeszło. Jak celnik otworzy paczkę i znajdzie fakturę z ceną (powyżej 50$) to się cło płaci. Jeśli faktury nie było, a cło zostało naliczone, to w urzędzie celnym można próbować coś wywalczyć (przedmiot używany, itp.)

Inna sprawa, że niektóre sklepy mają magazyny w różnych częściach świata (albo partnerów handlowych) - np. nieistniejący już Planet Axel był sklepem kanadyjskim, ale towary dostarczane do krajów EU wysyłali z UK (kupowałem u nich Sony Wireless Headset i został wysłany właśnie z UK). Na towary przesyłane w ramach EU jak wiadomo, cła nie ma.

The Last Of Us z Play Asia kosztuje już 65$, więc ryzyko oclenia jest. Się uda, albo nie.

Odnośnik do komentarza

 

Empik szybko zareagował na brak edycji Joela w Euro :)

 

http://www.empik.com/the-last-of-us-joel-edition-ps3,p1075778506,multimedia-p

 

Zrezygnowałem na euro i zamówiłem w Empiku. Ta cena, do tego miałem ~5000 punktów payback którymi dopłaciłem i wyszło mnie koło 220 zł.

Jedynie o co bardzo się boję to to, czy gra dojdzie na czas..

Te wzialem w empiku, brales z wyslka czy odbiorem w salolnie?

Ac3 tam zamawialem kolekcjonerke i byla w premiere, ale jakis inny tytul kiedys zamawialem i dopiero byl na poniedzialek, wiec kwestia kiedy wysla z magazyny centralnego. Co do euro, to np bioshocka mialem na premiere bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...