Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Właśnie miałem pytać o to co kolega powyżej - orientował się może ktoś czy któryś sklep będzie wydawał TLOU wcześniej? Ja też wielokrotnie kupowałam gry 1-2 dni przed premierą i czuje w kościach że TLOU też może się wcześniej pojawić. Zwykle to Ultima ma wcześniej gry, ale czasami też Empik a czasem markety w stylu MM albo Saturn, i tak jak mówi kolega wyżej czasem te gry pojawiają się dzień wcześniej ale czasem nawet 3-4 dni wcześniej, a to spora różnica jak wiadomo :)

Dzwonił już ktoś gdzie was po sklepach?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Właśnie miałem pytać o to co kolega powyżej - orientował się może ktoś czy któryś sklep będzie wydawał TLOU wcześniej? Ja też wielokrotnie kupowałam gry 1-2 dni przed premierą i czuje w kościach że TLOU też może się wcześniej pojawić. Zwykle to Ultima ma wcześniej gry, ale czasami też Empik a czasem markety w stylu MM albo Saturn, i tak jak mówi kolega wyżej czasem te gry pojawiają się dzień wcześniej ale czasem nawet 3-4 dni wcześniej, a to spora różnica jak wiadomo :)

Dzwonił już ktoś gdzie was po sklepach?

Electronic dreams oraz Games World możliwe ze będzie dziś/jutro, Czeska okładka. Typ z games world mówił by dzwonić pod wieczór i pytać.

Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do Ultimy, mówią o środzie.

Przed chwilą gadałem też z GamesWorld, powiedział, że firmy kurierskie mają już gre ale sprzedaż została przyblokowana i dopiero w środę będzie (czyli tak jak Ulima)

Mimo tej smutnej informacji gdyby ktoś jednak dorwał sklep który się wyłamuje to wszyscy zapewne z chęcią usłyszymy namiary.

Ja jeszcze troche podzwonie też.

Odnośnik do komentarza

Byłem w empiku i nie ma (po Killzone 3 zadzwoniłem kilka lat temu i powiedzieli ze maja jak przyjechałem to powiedzieli ze wlasnie sciagali gre z półek bo zrypke dostali ale spod lady mi sprzedali:)) i nie ma szans zeby było przed piatkiem. Moze saturn sie wyłamie (juz raz to zrobil)

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza

Niektórzy już mają grę sądząc po temacie TLOU, gdzie kupiliście? Gamesworld kazał dzwonic po 14, myślę że większość sklepów będzie miała dzisiaj. Pewnie łącznie z empikiem. Mimo to prosze o informacje od tych co już kupili. Ja niestety muszę czekać aż wyjdę z pracy

Odnośnik do komentarza

Niektórzy już mają grę sądząc po temacie TLOU, gdzie kupiliście? Gamesworld kazał dzwonic po 14, myślę że większość sklepów będzie miała dzisiaj. Pewnie łącznie z empikiem. Mimo to prosze o informacje od tych co już kupili. Ja niestety muszę czekać aż wyjdę z pracy

Euro AGD RTV - preorder z lutego 199 zł z odbiorem w sklepie  (podstawowa wersja + jakieś dodatki które mają przysłać na emaila).

 

Kumpel (hi Kris) też odebrał dzisiaj limitkę Ellie w Euro - fota od niego:

 

IMAG0307.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem w empiku i kumpel który tam pracuje powiedział mi, że będzie za 199 zl w piątek wiec raczej legit

Licze na to. Zadzwonilem dzisiaj do siebie do Empika i pytam sie czy maja The Last of Us. Uslyszalem odpowiedz: "Co mamy? Moze pan przeliterowac?". Potem powiedzial mi typ, ze z tego co tu widzi to premiera jest 14 w piatek i cena 279 :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...