Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

O jakość tych komiksów bym się nie martwił, bo stoi za tym DC Comics, a więc kreska mistrzów od wszystkich zeszytów Batmana. Swoją drogą coraz częściej widać zjawisko spajania historii danego uniwersum w wielu gałęziach rozrywki, a ostatnio bardzo często w komiksach. Sądziłem, że to się już nie sprzedaje ale w Stanach ten fenomen jest wciąż nieśmiertelny. Komiksy na pewno się u nas nie ukażą, a mogliby je też wrzucić na PSN.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Infamous 2 to get multimillion dollar marketing blitz

 

inFamous 2 is due out later this year if everything remains on schedule, and Sony is making arrangements to ensure that when the game is ready to release, it'll be welcomed by a multimillion dollar marketing blitz.

 

Sony Computer Entertainment America will support
inFAMOUS 2
with a blockbuster multimillion dollar marketing campaign. This will include aggressive national television, print, online and viral advertising campaigns, full promotional support, dedicated point-of-purchase displays and merchandising support, broad-based public relations support, and an immersive and interactive website.

Continuing the story of inFamous, Cole travels to New Marais in search of the scientist that may hold the key to defeating the dark entity known as "The Beast". After being blamed for the destruction of Empire City, this is Cole's chance to redeem his name and save humanity, but there is also the choice to not save humanity and let the people suffer. It's your decision to make and choose the outcome of the game's storyline.

 

 

http://www.examiner....marketing-blitz

 

Może inFamous 2 będzie miał kampanię reklamową na jaką zasługuje :)

Odnośnik do komentarza

Ciągle pokazują to samo. ;] Ładnie się otoczenie sypie po użyciu tej mocy, w jedynce było to na mniejszą skalę.

mi to jak najbardziej opowiada...na E3 pewnie zobaczymy cos innego

nie lubie jak tworcy pokazuja za duzo przed premiera, wiem mozna nie ogladac ale czasami nie mozna sie powstrzymac :)

mam nadzieje ze wydadza to w 2011...ja obstawiam wakacje

Odnośnik do komentarza

Ciągle pokazują to samo. ;] Ładnie się otoczenie sypie po użyciu tej mocy, w jedynce było to na mniejszą skalę.

mi to jak najbardziej opowiada...na E3 pewnie zobaczymy cos innego

nie lubie jak tworcy pokazuja za duzo przed premiera, wiem mozna nie ogladac ale czasami nie mozna sie powstrzymac :)

mam nadzieje ze wydadza to w 2011...ja obstawiam wakacje

 

Sandboxa nie da się za dużo pokazać. Przecież to jakiś krótki wycinek, jeden z wielu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...