Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Odczepcie się od łysych ;p

 

Jeżeli to jest nowy Cole to dobrze a nawet bardzo dobrze. Może i nijaki ale każdy "nowy Cole" wydaje się być lepszy od tamtej wpadki.

 

Btw ale jak dla mnie powstaje jedno małe ale. Nowy Cole ok, ok super ale co z głosem też będzie nowy aktor dubbingujący Cola? Bo już pomijając, że ten nowy jest tragiczny jak ten skasowany emo wygląd to chodzi mi o to, że nie widzę tego. Tzn. "łysego Cole" z homo głosem :blink:

 

A wątpię żeby to również zmienili bo jak coś to już by o tym pisali. A najlepiej żeby w polskim dubbingu pozostał głos z jedynki (jak dla mnie fenomen lepszy od oryginału), wyrzucili Moye (o ile się pojawi), zmienili Zaka i może to będzie druga gra po GoW3 w którą zagram po polsku heh.

 

No ale i tak najlepiej żeby była opcja wyboru.

Odnośnik do komentarza

Nowego aktora nie będzie raczej. Co niektórzy mają kompleksy, tak wnioskuję bo dzisiaj wszystko jest homo. Zmienili nieteges wygląd ok będzie podobny do tego z jedynki który mistrzem designu nie był, ale głos może zostać. Wujek jak go usłyszał w zwiastunie powiedział, że fajny VA. Ja też tak uważam.

Odnośnik do komentarza

Nowego aktora nie będzie raczej. Co niektórzy mają kompleksy, tak wnioskuję bo dzisiaj wszystko jest homo. Zmienili nieteges wygląd ok będzie podobny do tego z jedynki który mistrzem designu nie był, ale głos może zostać. Wujek jak go usłyszał w zwiastunie powiedział, że fajny VA. Ja też tak uważam.

 

Hehe to jeszcze nie wiedziałeś, że w Polsce jak nie nosisz szarego dresu dżinsów i najków to jesteś gejson ??:D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Trailer jak dla mnie fajnie zrobiony. Efektowny slow- mo robi wrażenie, tak samo jak cyklon.

 

Miasto prezentuje się okazalej niż w pierwszej części i z pewnością będzie więcej rzeczy do roboty. Co do nowego Cole'a to może nie taki dobry jak z jedynki ale za to 500x lepszy niż ten pedałek :thumbsup:

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer jak dla mnie fajnie zrobiony. Efektowny slow- mo robi wrażenie, tak samo jak cyklon.

 

Miasto prezentuje się okazalej niż w pierwszej części i z pewnością będzie więcej rzeczy do roboty. Co do nowego Cole'a to może nie taki dobry jak z jedynki ale za to 500x lepszy niż ten pedałek :thumbsup:

 

 

Dopóki się nie odezwie, bo z tego co słyszałem, to głos ten sam.

Odnośnik do komentarza

No niby tak. Wygląd Cole'a mi nie przeszkadzał i w ogóle mam to w (pipi)e ;)

 

Ionic Vortex daje radę. Zauważyliście że moc tę wywołuje się z dpada? Tym samym przyciskiem gdzie w jedynce były Gigawatt Blades. Mam nadzieję, że dostaniemy chociaż 4 takie mega rozpierduchowate moce. Na ostatnim trailerze (tym z muzyczką) było widać powrót Thunderstorma z jedynki.

 

A walka w zwarciu... ech. Prawdę mówiąc wolałbym jaki zostawili walkę łapami, a nie jakąś elektryczną pałką. Dodatkowo nie wiem czy na dłuższą metę te ciągłe zbliżenia, najazdy kamer itp. nie wystopują akcji i nie będą przeszkadzać. Ale jeden motyw kiedy Cole wsadza głowę potwora między dwa pręty swojej broni i się obkręca dały radę.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej podoba mi się miasto. Jest "dzikie", różnorodne, co chwilę coś się dzieje - wybucha, ludzie biegają, pełno fur, skrypty się odpalają. itd.

Fajnie się prezentuje szczególnie pod rozpierduchę którą robimy.

 

Nie podoba mi się za to kamera trochę za blisko Cola jest osadzona.

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/18/infamous-2-gamescom-screens.aspx nowe screeny

Odnośnik do komentarza

gameplay fajny, chociaz juz był pokazywany bardzo podobny

ale pozwolcie że wypowiem sie o nowym-nowym wyglądzie

 

jedynka - ponury łysol, bez podniety ale w sumie spoko, wole kratosa ;p

2 nowy - co to za zmiana bez powodu i sensu fabularnego? sam wygląd troche ciotowaty jak na takiego kozaka, ale nie taki zły, chociaż jeszcze mniej podniety niz poprzednio

2 nowy-nowy - co to (pipi) ma być ? bardziej nijakiego sie nie dało? z wygladu do nikogo nie podobny, zwykly łysy facet jakich pełno sie kreci po polskich blokowiskach, bez wyrazu, bez polotu, pierwszy byl o wiele lepszy, drugi troche lepszy (mimo że ciamciak) , naprawde wydaje mi sie jak bym miał grać Andrzejem z 3 piętra :/

 

do bani, niech mu dadza czapke z daszkiem i ciemne okulary, i po problemie...

ale aż dziwne, gierka zapowiada sie serio mocarnie, tworcy se niezle radza z sandoxem i rozwałką, ale projektanci glownego bohatera to chyba muchomorów sie najedli ... Andrzej "nijaki" Kowalski , no kurna :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...