Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, właśnie widziałem na ppe ;].

 

Trzy rzeczy które mi się podobają:

 

-nowe środowisko nawet ten kawałek terenu z tego gameplayu bije na łeb całą mapkę z jedynki.

 

-ta nowa moc; podnoszenie obiektów - samochodu niczym z Gwiezdnych Wojen :wub:

 

-i trzecia sprawa w jedynce mieliśmy małe zróżnicowanie przeciwników a tu nie dość, że oprócz zwykłego mięsa armatniego mamy tego potworka to na dodatek walka z nim jest świetna i trochę wymagająca. A przecież to nie żaden boss chyba nawet nie sub boss.

 

W ogóle liczę na więcej walk z bossami i takimi większymi bardziej wymagającymi potworkami czy czymś tam jak na tym filmiku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokoj, teraz Cole wyglada dobrze. Roznica w jego wygladzie w iF/iF2 jest mniej wiecej taka jak Drake'a w U:DF/U2:AT.

 

Gameplay miazdzacy, zaraz trzeba bedzie sciagnac na konsole w 720p i obejrzec na TV ;)

 

Za kazdym razem, kiedy ogladam jakis nowy material z inFamous 2 mam ochote zagrac w jedynke :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi jedynka w ogóle się nie podobała, ale mimo to skończyłem ten tytuł (głównie ze względu na beznadziejny polsku dubbing i wołający o pomstę do nieba design przeciwników). Mam nadzieję, że w dwójce to zostanie poprawione.

Kolego Polska wer .jest bardzo dobrze zrobiona, a co do samej gry jest rewelacyjna zależy kto czego oczekuje od tego rodzaju gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mi jedynka w ogóle się nie podobała, ale mimo to skończyłem ten tytuł (głównie ze względu na beznadziejny polsku dubbing i wołający o pomstę do nieba design przeciwników). Mam nadzieję, że w dwójce to zostanie poprawione.

Kolego Polska wer .jest bardzo dobrze zrobiona, a co do samej gry jest rewelacyjna zależy kto czego oczekuje od tego rodzaju gier.

 

Bardzo dobrze zrobiona? Odpal sobie Heavy Rain.

Odnośnik do komentarza

 

 

Już to było, tylko chyba ktoś inny grał. Co do podświetlenia, to teraz do większości gier to wrzucają, debilny patent, bo pokazuje jak ograniczone jest środowisko i z czym działa interakcja. :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Już to było, tylko chyba ktoś inny grał. Co do podświetlenia, to teraz do większości gier to wrzucają, debilny patent, bo pokazuje jak ograniczone jest środowisko i z czym działa interakcja. :)

To miało być odpowiedzią do balona Zwyrol :)

 

Co do gameplay'u to jest to cały czas ten sam fragment, który był już wcześniej pokazywany tylko grany przez inną osobę. No i z nowym Colem już :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

 

 

Już to było, tylko chyba ktoś inny grał. Co do podświetlenia, to teraz do większości gier to wrzucają, debilny patent, bo pokazuje jak ograniczone jest środowisko i z czym działa interakcja. :)

To miało być odpowiedzią do balona Zwyrol :)

 

Co do gameplay'u to jest to cały czas ten sam fragment, który był już wcześniej pokazywany tylko grany przez inną osobę. No i z nowym Colem już :thumbsup:

 

 

LOL. Pomyliłem posty. :] Ale i tak wiadomo o co chodzi.

 

Nowy Cole jest i ten nowy głos (geja) również.

 

Co tam jeszcze zauważyłem to kiepskie trochę te combo bronią, oby dało się to rozbudować, bo ten system wygląda na znacznie bardziej biedny niż w Enslaved.

Odnośnik do komentarza

No głosik to perfidny ma, ale ja jak nigdy liczę na pełen dubing PL i może zostawią głos z jedynki. Chociaż szczerze wątpię w to, bo głosy i tak zatwierdzać będzie SP i będzie im za mocno odbiegał od gejowatego oryginału z IF2. Jak wy myślicie ?

 

Tak czy owak taxi nowak :) sądzę, że to będzie jedna z nie licznych gier gdzie za 1 razem odpalą dubbing PL.

Odnośnik do komentarza

Finalna twarz Cole'a (z bliska):

 

500x_cole_face.jpg

 

Nareszcie Cole prezentuje się dobrze. Teraz tylko głos odpowiedni, jak dla mnie może być ten sam co w jedynce.

 

Głos już niestety zostanie ten sam. Kto taką ciotę będzie traktował poważnie :turned: , zresztą jak przypomnę sobie ten trailer gdzie Cole stoi na samochodzie i gada coś do tego dziada, to nadal chce mi się śmiać.

 

Z kolei Dante w tym nowym DMC głos ma spoko, wygląd już nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Głos już niestety zostanie ten sam. Kto taką ciotę będzie traktował poważnie :turned:

 

Chodziło mi, że w polskiej wersji może być ten co poprzednio. Bo skoro nie muszą szukać jakiegoś młodszego, to mogą zostawić ten co był w jedynce (pl), mi tam się podobał. Bo to że się nie zmieni w angielskiej wersji, to wiadomo, bo musieliby na nowo opłacać nowego aktora, na nowo wykładać kasę, itp. Choć teraz to będzie dziwnie wyglądać w ang wersji: twarz poważna, "doświadczona", a głosik ciotowaty :P .

 

@Szymek_PL, blizna to pewnie pamiątka po pierwszym spotkaniu z Bestią, które jak wiemy nie skończyło się dla Cole'a pomyślnie.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Głos już niestety zostanie ten sam. Kto taką ciotę będzie traktował poważnie :turned:

 

Chodziło mi, że w polskiej wersji może być ten co poprzednio. Bo skoro nie muszą szukać jakiegoś młodszego, to mogą zostawić ten co był w jedynce (pl), mi tam się podobał. Bo to że się nie zmieni w angielskiej wersji, to wiadomo, bo musieliby na nowo opłacać nowego aktora, na nowo wykładać kasę, itp. Choć teraz to będzie dziwnie wyglądać w ang wersji: twarz poważna, "doświadczona", a głosik ciotowaty :P .

 

No ja też liczę na taki sam głos w PL, już w jedynce podobał mi się bardziej od angielskiego (co jest u mnie za.(pipi)istą rzadkością), boję się tylko, że ostatnie słowo należy chyba (?) do Sucker Punch odnośnie zatwierdzania głosów i może im ten mroczny głos P nie przypasować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...