Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakby SP zrobiło z 10 Coli, gdzie 10 z 50-60 i każdy by sobie wybierał przed grą którym będzie grał który mu się najbardziej podoba ;p.

 

Odnośnie zmiany wyglądu Cola i zremasterowanego Sly przy okazji:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/08/18/sucker-punch-talks-cole-s-re-redesign-in-infamous-2-and-sly-hd.aspx

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://gameonly.pl/news/rewelacyjny-infamous-2

 

Nie no, gameplay miażdży a do tego gra wygląda OBŁĘDNIE jak na sandboxa. Nie wiem co oni zrobili z ps3 ale Infamous2,Killzone3 i GT5 prezentują poziom jaki jeszcze jakiś czas temu chyba nikomu się nie śnił na tej generacji.

 

Aż się wierzyć nie chce, że to sandbox. Infamous 2 wygląda lepiej niż większość normalnych liniowych gier.

Odnośnik do komentarza

http://gameonly.pl/news/rewelacyjny-infamous-2

 

Nie no, gameplay miażdży a do tego gra wygląda OBŁĘDNIE jak na sandboxa. Nie wiem co oni zrobili z ps3 ale Infamous2,Killzone3 i GT5 prezentują poziom jaki jeszcze jakiś czas temu chyba nikomu się nie śnił na tej generacji.

 

Ja myślałem, że to ten wczorajszy gameplay dopiero teraz obejrzałem to.

 

Fuck już nawet walić grafikę która tak jak wspomniałeś miażdży i deklasuje normalne gry ale GAMEPLAY - poezja. Te akcje od drugiej minuty z tym potworkiem czy ta nowa moc "podnoszenie samochodu" coś kapitalnego. A najlepsze, że wygląda na to, że gra się nie krztusi nawet przy takiej zadymie.

 

Ile tam się dzieje na ekranie :wub:

 

Fuck kiedy premiera.

Odnośnik do komentarza

Jeśli jedynka cię nudziła to nie wiem czy dwójka cię zadowoli. Na razie zapowiada się po prostu na lepiej i więcej tego samego. Mi pasuje, bo inFamous to jeden z moich ulubionych exow. Chociaż z drugiej strony twórcy zapowiadają bardziej zróżnicowane otoczenie razem z jego destrukcją, bardziej filmową fabułę, ulepszone poruszanie się po mieście... Ja jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Ten nowy gameplay jest mega-zajebisty :wub:

Widać skok względem "jedynki", środowisko jest w jakimś tam stopniu zniszczalne, Cole rusza się trochę lepiej no i grafa wydaje się być ładniejsza - brak pop-up? (na tvgry mówili o o widocznym aliasingu ale to wina wczesnego builda zapewne, do primery jest jeszcze trochę ponad pół roku więc ta gra pewnie zarządzi pod względem grafiki).

Niezły jest też design przeciwników, ciekawe czy spotkamy dużo rodzai zmutowanych żuczków z bagien. A propos bagien, ciekawy ile dostaniemy terenów zielonych i czy to będą tylko parki czy może będą rozległe bagniska.

 

Cieszy mnie to że twórcy zapewnili że po fabularnym zakończeniu będzie co robić w mieście - mam nadzieje że nie chodziło im o zbieranie 1001 znajdziek :P

 

 

iF2 zarządzi wiosną '11 to już pewne! 8)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Grałem w inFamous2 na gamescom i mówię Wam - zapowiada się naprawdę efektowna gra. Więcej skryptów i cieszącej oko rozpierduchy (choć widać, że to jeszcze wczesna wersja). Na dodatek standy z grą były w formie postawionych pod kątem ok. 60 stopni szpitalnych łóżek, nad którymi znajdowały się monitory. Szkoda tylko, że demko było tak krótkie.

Odnośnik do komentarza

a ja bym chcial zobaczyć inne żywioły w grze , nie wiem czy jako różne ściezki rozwoju, czy dostpne wszystkie na raz na zmiane ale fajnie by było

 

np ataki lodowe mrożące wrogów, i ogoniowe podpalające, ale to oczywiste ;p

 

ale własnie tez inne wykorzystanie - tak jak można za pomoca prądu jeździć po kablach, to mogli by też dać że za pomoca lodu można tworzyć sobie w powietrzy scieżke lodu po ktorej sie ślizga (jak iceman w komiksach robil)

a z ogniowych to mogło by być szybkie bieganie przy ktorym by zostawał "ogień z dupy" (płonący slad ognia za postacią)

takie fajne bajery i urozmaicenia

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Na pewno wygląda lepiej niż jedynka i bardziej zachęcająco. O ile jedynki nie mam ochoty tykać to po Infamous 2 sięgnę na pewno. Co najważniejsze to widać, że gra chodzi płynniutko, a na ekranie jednak trochę się dzieje. To cieszy bo bez płynności grafika traci znaczenie. Konkretna zadyma + potworki, ja lubić, ja chcieć :) Ten elektryczny pastuch też jest fajny.

 

Nie wiem czemu, ale miasto mi przypomina Nowy Orlean z Left 4 Dead 2 :P

 

Będzie tu jakiś system dobra/zła ścieżka ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Na pewno wygląda lepiej niż jedynka i bardziej zachęcająco. O ile jedynki nie mam ochoty tykać to po Infamous 2 sięgnę na pewno. Co najważniejsze to widać, że gra chodzi płynniutko, a na ekranie jednak trochę się dzieje. To cieszy bo bez płynności grafika traci znaczenie. Konkretna zadyma + potworki, ja lubić, ja chcieć :) Ten elektryczny pastuch też jest fajny.

 

Nie wiem czemu, ale miasto mi przypomina Nowy Orlean z Left 4 Dead 2 :P

 

Będzie tu jakiś system dobra/zła ścieżka ?

 

Jasne,że będzie. Bez tego Infamous nie byłby Infamousem ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...