Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieję, że SCEP utrzyma głos (PL), Cola z IF1 bo akurat (IMO) to nie liczny przykład lepszego VA, który bardzo pasował do tej jakby nie było mrocznej opowiastki (szczególnie ścieżka infamous)
Zgadzam się w całej rozciągłości. Angielski VA Cola jest słaby i (może wynika to że już się przyzwyczaiłem) polski głos był świetny i tylko dub w U2 dorównywał mu poziomem jeżeli chodzi o tytuły Sony.
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Super sprawa z tym edytorem :D Szykuje się zakup na premierę :)

 

GG zamiast bawić się w 3D i Move mogli wrzucić do Killzone 3 klon Firefighta.

 

Brawa dla Sucker Punch :D Joker approves :thumbsup:

 

joker-clap.gif

 

Tutaj jeszcze ogólny opis:

 

http://blog.us.playstation.com/2011/03/01/infamous-2-user-created-missions-give-infinite-possibilities-limited-beta-in-april/

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ogolnie Sucker Punch dokonuje cudów przy pracach nad Infamous2. Jeszcze nigdy tak nie czekałem na żadnego sandboxa jak na tą kontynuację.

 

Na bank kupuje w dniu premiery i ogólnie z tego co widzę to w tym roku zaopatrzę się jedynie w same ekskluzywy sony(Motorstorm,IF2,U3,R3)

Odnośnik do komentarza

Naprawdę ogromny plus za inicjatywę.

 

Byłem niemal pewien, że ta rewelacja SP to ogłoszenie kolejnego, zbędnego multiplayera. Ale edytor w takiej grze, robienie własnych misji nawet jeżeli w praktyce okaże się to "takie se" to szacunek za coś nowego. Po kroć wolę takie "wynalazki-bajery" niż multi na siłę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Info odnośnie bety dla PS+

 

inFAMOUS 2 UGC beta: Emails, containing voucher codes to download the beta from the Store will be sent to selected PS Plus users on 12th April and again on 19th. Users have been selected based on a few criteria including what inFamous trophies they achieved in the original game.

 

Ciekawe czy się załapię :whistling:

Odnośnik do komentarza

Denerwuje mnie tylko, że jakieś inne moce (specjalny granat, lightning hook) będą dostępne tylko w preorderach z określonych sieci. Bardzo mi się to nie podoba. Poza tym biorę na premierę, przejdę dwa razy i sprzedam zaraz po premierze. Następnie powróce do gry po jakimś roku, gdzie wtedy wyrwę swoją kopię do kolekcji za jakieś 60 zł ;]

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Ciekawe, czy będzie można tuningować walkę wręcz, bo obecnie to coś mało tych ataków jest, na wszystkich trailerach w zasadzie jedna i ta sama kombinacja.

 

Oprawa jest rewelacyjna i dalej podtrzymuję to co już kiedyś pisałem, że to wygląda lepiej niż Uncharted 2, biorąc pod uwagę rozległy teren. Jest bardziej kolorowo, jednak Cole'a mogli zostawić z jedynki, ten może być, ale nadal ma głos dzieciaka przed mutacją, a przecież w oryginale to był jakiś starszy gość z ochrypłym głosem.

 

Teraz chyba będąc złym prąd również będzie niebieski, a nie jak w jedynce czerwony, przez co słabo rozświetlał otoczenie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...