Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście jakie moce miał Kessler w jedynce. Mogliby dodać coś z tego repertuaru - fala uderzeniowa, teleportacja, MANIPULACJA CZASEM o.O

 

Liczę na jeszcze większą rozpierduchę niż poprzednio tzn. bardziej zniszczalne środowisko i większy power-level. No i większe zróżnicowanie mocy (po co granaty i rakiety?).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/04/july_5F00_cover_5F00_reveal_5F00_9988.aspx lipcowy GI z/o InFamous 2

 

"A new look for hero Cole MacGrath is just the first step; a new city, new powers, and a powerful new foe await you in Infamous 2, and you can read all about it our exclusive 10-page story."

 

Nie rozumiem tego, jakie nowe spojrzenie na Cola. Toż to ktoś całkowicie nowy :blink:

 

giinfamous2cover.jpg

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może pobawią się w alternatywne rzeczywistości bo inaczej totalna zmiana wyglądu bohatera chyba nie ma sensu - no chyba że odetną się od jedynki (co jest mało prawdopodobne biorąc pod uwagę zakończenie jedynki). Ciekawe co z iF2 zrobią, oby nie popsuli klimatu z jedynki.

Mam nadzieję, że na E3 będzie jakiś dłuższy gameplay i ogłoszą nieodległą datę premiery

Odnośnik do komentarza

e tam ten Cole z jedynki nie był aż taki najbardziej bezpłciowy (na pewno nie była to czołówka bezjajowców gier video). Ba mi nawet się podobał jego voice acting i niektóre teksty / wybory (szczególnie jak podejmowało się decyzję jako infamous).

 

Co do zmiany pyska to sądzę, że to taki art i we właściwej grze będzie już bardziej podobny. Jakoś życzę sobie kontynuacji tego story.

 

Przynajmniej ten pedalski plecaczek na boczek się ostał, choć to raczej in minus:)

Odnośnik do komentarza

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/04/july_5F00_cover_5F00_reveal_5F00_9988.aspx lipcowy GI z/o InFamous 2

 

"A new look for hero Cole MacGrath is just the first step; a new city, new powers, and a powerful new foe await you in Infamous 2, and you can read all about it our exclusive 10-page story."

 

Nie rozumiem tego, jakie nowe spojrzenie na Cola. Toż to ktoś całkowicie nowy :blink:

 

 

Nowy wygląd, nie spojrzenie.

Odnośnik do komentarza

LOL jak dla mnie wytłumaczą to tak że Cole, dzięki swoim super mocą odmłodniał :) A ten nowy look nie taki zły. Pamiętam że w jedynce nasz hero po pewnym czasie zaczął mnie już nudzić, swoją zawsze tą samą miną, beznamiętnym podejściem do sytuacji i GŁOSEM (mogli by go zmienić :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam bardziej wierzę w wersję, że dwójka będzie po prostu kontynuacją fabularną jedynki, czyli pojawił się ten super niszczyciel Bestia i będziemy musieli go powstrzymać. A, że wygląd bohatera inny? Nie wiadomo ile czasu minęło.

 

Ew. skan przedstawia Bestię.

 

PS: Ten koleś naprawdę nazywał się Bestia? Strasznie marnie ;]

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że tym razem przy polonizacji zrobią do wyboru angielski VA + polskie napisy, bo polskiego dubbingu to bardzo ciężko było zdzierżyć w tej grze. :ninja:

Haha nie no takiej klapy chyba już Sony nie odwala/odwali.

 

Ale tak jak wspomniał Estel, Cole rzeczywiście lepiej brzmi po PL.

 

Za to Moya to chyba najgorzej zj.ebany głos w historii dubbingu który dane było mi usłyszeć.

Odnośnik do komentarza

Mi tam całkiem całkiem spasował polski Cole. Nie wiem skąd się bierze narzekanie na dubbing Moyi, babeczka jest agentką, większość gry słychać ją przez telefon, bez rewelacji, ale daje radę.

 

Żeby nie odbiegać od tematu to napiszę, ze nowy Cole jest zbyt wygładzony, komiksowy i metroseksualny ;)

 

No właśnie jeszcze dzisiejszego newsa nie było

http://www.ppe.pl/news-1289-InFamous_2__pierwsze_szczegoly.html InFamous 2 - pierwsze szczegóły

 

Inaczej mówiąc jak ciota, pedryl, homo, cieplak itd. ;]

Nie mogę tego zrozumieć czemu go aż tak drastycznie zmienili. Nazywając jeszcze to "lekką zmianą designu".

Odnośnik do komentarza

Skany z GameInformera:

http://www.madfanboy.com/site/pervye-skany-infamous-2

Za(pipi)iście to wygląda :woot:

Racja zaje.biście.

 

Wyjdzie, że czepiam się (bo tak jest) ale ten "nowy Cole" to po prostu masakra. Najbardziej ciotowaty bohater jakiego widziałem. Czy ten nowy Zikk. Coś okropnego, sam nie wiedziałem, że ten problem urośnie do takiej rangi ;/. Nie wiem ale chyba za design postaci odpowiada Jacyków. :confused:

 

Wracając do screenów wyglądają ekstra (oprócz postaci oczywiście). Większa rozpierducha szykuje się w dwójce. Tornado, elektryczna pałka heh.

 

No i przede wszystkim miasto wygląda świetnie. Widać większe zróżnicowanie względem I części.

 

PS. Jestem ciekaw kto będzie podkładał głos w rodzimym języku...Mroczek, wspomniany Jacyków !?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.