Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie pomijając ten nowy (nie)wyglą Cola martwi mnie to co ktoś wcześniej wspomniał, że gra będzie w kategorii wiekowej T czyli wg PEGI, to od 12 lat, tak?

 

Pierwsza część była o 16 i mimo, że nie było tam jakiejś strasznej przemocy czy wulgaryzmów to dało się odczuć, że klimat jest dość ciężkawy. Choroby, zdrady, uczucie izolacji i odcięcie od reszty świata, dobra mroczna muza.

 

Mimo wszystko, mam nadzieję, że w dwójce będę miał podobne odczucia jeżeli chodzi o klimat, a nie zrobią z tego kolejnego spidermana lub innego supermana (choć na to powoli się zanosi).

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ale takie pytanie a w jakich i ilu grach masz tych nie wyróżniających się łysych? Bo mi na szybkiego żaden nie przychodzi do głowy kompletnie nikt. Kratos jest łysy no ale nazwanie go nie wyróżniającym się to hmm kipna !? (delikatnie mówiąc) Jestem po prostu ciekaw tych łysych nie wyróżniających się bohaterów.

 

Ten gościu z Resistance (którego nawet imienia nie pamiętam) i Sev, który choć nie do końca łysy, jest współbratem bezpłciowości i kiepskiego designu dwóch w. w. Swego czasu to był dość ciężki zarzut w stronę PS3, że ma kiepskich głównych bohaterów w nowych exach.

 

Jak na razie, to tylko Kratos i 47 zapisali się złotymi głoskami w historii łysolców w grach wideo.

Odnośnik do komentarza

Mnie tam nie przeszkadza jego wyglad, ot zmienil sie. Nie bede plakal z tego powodu. Licze, ze w "dwojce" bedzie wiecej walk z bossami(bo te podobaly mi sie w pierwszej czesci)i by bylo co robic po oczyszczeniu dzielnic(jezeli maja zamiar podobny system zabawy dac w I2).

 

Ps. Przydalby sie takze rownie chwytliwy kawalek, ktory lecial podczas napisow koncowych(mam go na ipodzie do dzis i slucham podczas roboty :) )

Odnośnik do komentarza
Gość KaIgrekO

 

Ten gościu z Resistance (którego nawet imienia nie pamiętam) i Sev, który choć nie do końca łysy, jest współbratem bezpłciowości i kiepskiego designu dwóch w. w. Swego czasu to był dość ciężki zarzut w stronę PS3, że ma kiepskich głównych bohaterów w nowych exach.

 

Jak na razie, to tylko Kratos i 47 zapisali się złotymi głoskami w historii łysolców w grach wideo.

 

Koleś z Res 2 którego imienia także nie pamiętam oraz Sev są z FPS'ów w których większość czasu facjat nie oglądamy. Kratos, 47 i Cole są z TPP gdzie non stop postać się widzi - więc trochę z doopy argument.

 

Nowy Cole zajeżdża mi połączeniem Nathana z Uncharted i Ethan z HR.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem te materiały z inFamous 2 i co mnie odrzuca to zmiana wizerunku Cole'. Wygląda teraz bardziej jak jeden z bohaterów Power Rangers, poprzednio był o niebo lepiej wykonany, był charakterystyczny a przecież o to w tej grze chodzi. To wywijanie naelektryzowaną bronią też średnio mnie kręci. Na razie trochę słabo jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Ale wy się czepiacie - niby z którego profilu nowy Cole wygląda jak członek Power Rangers? Ja jakoś nie widzę u niego lateksowych rajtuz, kolorowego hełmu i Gromozorda.

Na dobrą sprawę nie widzieliśmy jeszcze systemu walki, więc jak możemy go oceniać?

Odnośnik do komentarza

Ale takie pytanie a w jakich i ilu grach masz tych nie wyróżniających się łysych? Bo mi na szybkiego żaden nie przychodzi do głowy kompletnie nikt. Kratos jest łysy no ale nazwanie go nie wyróżniającym się to hmm kipna !? (delikatnie mówiąc) Jestem po prostu ciekaw tych łysych nie wyróżniających się bohaterów.

 

Ten gościu z Resistance (którego nawet imienia nie pamiętam) i Sev, który choć nie do końca łysy, jest współbratem bezpłciowości i kiepskiego designu dwóch w. w. Swego czasu to był dość ciężki zarzut w stronę PS3, że ma kiepskich głównych bohaterów w nowych exach.

 

Jak na razie, to tylko Kratos i 47 zapisali się złotymi głoskami w historii łysolców w grach wideo.

W sumie KaIgrekO dobrze odpowiedział ale ja od siebie dodam, że Sev nie jest łysy. A dwa co SeV i koleś z Resa ma wspólnego z Colem z jedynki który bije ich na łeb pod względem hmm charakteru!?

 

Skoro jeszcze jesteśmy przy łysych bohaterach to Riddika można wliczyć do zasłużonych. Oryginalnego Shepard z ME, Quan Chi z MK :teehee:

 

Może inaczej już nawet pomijając emo pedalski wygląd nowego Cola. Tylko najgorzej mnie boli to w jak drastyczny sposób go zmienili. Widziałeś Seva z K3, widziałeś Dom-a z Girsów trzech? To są zmienieni bohaterowie (btw nowy Sev w kręconych włosach wygląda zaje.biście) ale człowiek patrząc na nich wie, że to te same postacie z poprzednich części. A patrząc na nowego i starego Cole (czy Zaka) nie ma zero podobieństw to są CAŁKOWICIE INNE POSTACIE. I to mnie najgorzej boli, po uj takie odcięcie.

 

PS. No ale teraz ten zarzut (o bezpłciowych bohaterach na PS3) odpada bo jest "boski Nathan Drake" heh, jest Sackboy. A nowy Cole sławy i tak nie odniesie chyba, że ... a zresztą ;]

 

PS2. Te całe marudzenie i tak nie zmienia kwestii, że ślinię się na nowego If2 okrutnie (chyba znowu w najbliższym czasie zaliczę jedynkę). A nie ma obecnie innych materiałów do omawiania więc...

 

Edit:

 

No i mamy coś nowego, ciekawego można zmienić temat:

 

http://gameinformer.com/b/features/archive/2010/06/23/the-new-abilities-of-cole-macgrath.aspx The New Abilities Of Cole MacGrath

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Edit:

 

No i mamy coś nowego, ciekawego można zmienić temat:

 

http://gameinformer....e-macgrath.aspx The New Abilities Of Cole MacGrath

 

No no no te nowe umiejętności Cole'a zapowiadają się na prawdę kozacko.

 

Walka wręcz z dynamicznie nadjeżdżającą kamerą, nowy ekwipunek który będziemy dostawać od zeke'a, pionowe i poziome "ślizganie" się po budynkach i na koniec elektryczne tornado. Po prostu wypas :thumbsup:

 

PS. Dobrze, że teraz błyskawice będziemy puszczać lewą ręką, dzięki czemu będziemy mieli lepszą widoczność :good:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale takie pytanie a w jakich i ilu grach masz tych nie wyróżniających się łysych? Bo mi na szybkiego żaden nie przychodzi do głowy kompletnie nikt. Kratos jest łysy no ale nazwanie go nie wyróżniającym się to hmm kipna !? (delikatnie mówiąc) Jestem po prostu ciekaw tych łysych nie wyróżniających się bohaterów.

Jeżeli chodzi o łysych bohaterów to tak na szybko przychodzi mi do głowy zwłaszcza Cole i Nathan Hale. Typowe postacie. Zero głębi. Mówią tyle ile trzeba i nic więcej. Kratos nie jest dobrym przykładem bo tak jak napisał ktoś na NEOgo to zlepek stereotypowego madafaki. Masz w RPGach jakieś typy? Może twórcy celowo unikają łysych bo coś jest z nimi nie tak?

 

Skoro jeszcze jesteśmy przy łysych bohaterach to Riddika można wliczyć do zasłużonych. Oryginalnego Shepard z ME, Quan Chi z MK :teehee:

Naprawdę uważasz, że Quan Chi z MK jest postacią wyróżniającą się? Niech każdy z tego forum wymieni 5 postaci z MK i zobaczymy na którym miejscu by się znalazł. Tylko 47 zapadł mi w pamięć z "łysych".

Odnośnik do komentarza

A co mnie obchodzi co kto napisał na jakimś NEOgo na temat Kratosa. Człowieku weź się zastanów, Kratos nie jest dobrym przykładem bo to zlepek stereotypowego madafaki, WTF. Nie wiem o co Ci chodzi. Poza tym my tu rozmawiamy w kontekście Cola o łysych i nie łysych bohaterach a Ty wyskakujesz mi z rpg, jeszcze powiedz mi, że w jrpg. Kolebką gej postaci.

 

Aha no skoro Tobie zapadł tylko 47 w pamięć to znaczy, że tylko on się liczy.

 

Na drugim razem zadaj sobie trud i przeczytaj cały wątek a nie urywki. Bo jakby coś to tu nie toczy się dyskusja na temat wyższości łysych bohaterów nad "włochatymi" czy odwrotnie. Mi koło h..a lata mi czy gram łysym, krótkowłosym czy długowłosym bohaterem. Masz jakiś z tym problem? Może prześladują Cie łysi?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A co mnie obchodzi co kto napisał na jakimś NEOgo na temat Kratosa. Człowieku weź się zastanów, Kratos nie jest dobrym przykładem bo to zlepek stereotypowego madafaki, WTF. Nie wiem o co Ci chodzi. Poza tym my tu rozmawiamy w kontekście Cola o łysych i nie łysych bohaterach a Ty wyskakujesz mi z rpg, jeszcze powiedz mi, że w jrpg. Kolebką gej postaci.

 

Aha no skoro Tobie zapadł tylko 47 w pamięć to znaczy, że tylko on się liczy.

 

Na drugim razem zadaj sobie trud i przeczytaj cały wątek a nie urywki. Bo jakby coś to tu nie toczy się dyskusja na temat wyższości łysych bohaterów nad "włochatymi" czy odwrotnie. Mi koło h..a lata mi czy gram łysym, krótkowłosym czy długowłosym bohaterem. Masz jakiś z tym problem? Może prześladują Cie łysi?

To może inaczej. Czym dla Ciebie wyróżnia się Kratos? Jest unikalny? Cieżko go z kimś porównać bo nigdy nie było takiego typu bohatera?

Rozmawialiśmy o niewyróżniających się łysych których zacząłeś wymieniać na pęczki. A nie jednak nie na pęczki bo raptem znalazłeś kilku. Dlaczego wymieniłem RPG? A ma to jakieś znaczenie? W jednym gatunku są niewyróżniający się łysi a w drugim nie mogą być bo to kolebka gejów? Tak dla przypomnienia nie napisałem nic o jRPG.

Nie tylko 47 się liczy ale tylko on mi zapadł w pamięć.

 

Popatrz na:

http://img651.imageshack.us/img651/877/nathany.jpg

http://img692.imageshack.us/img692/2967/colez.jpg

Pewnie nie widzisz podobieństwa?

 

Zanim nie sprawdziłem nie miałem pojęcia jak się nazywają obaj bohaterowie. Mimo iż obie gry ukończyłem.

Edytowane przez Spuczan
Odnośnik do komentarza

Poddaje się, na prawdę poddaje się.

 

Napiszę tylko zgodnie z tematem. Mi Cole z jedynki NIE PRZESZKADZAŁ był to zwyklak, szarak niczym specjalnie się nie wyróżniający bohater (no poza mocami) koleś. Ale:

a) nie każdy bohater musi zostawać ulubieńcem jak Snake, Kratos czy Drake

b) Cole był adekwatny do swojej odgrywanej roli w If, był taki jaki miał być

 

Grając w Infamous ani razu nie pomyślałem ale on nudny, ale on prosty czy coś w tym stylu, nie. Bo był przekonywujący jak na rolę którą odgrywał. To może teraz Ty mi powiedz czy myślisz, że zmiana wizerunku (w sumie nie wizerunku bo to całkowicie nowa postać) uczyni Cola nowym Solid Snakiem? Ulubieńcem tłumów, najlepszym wirtualnym bohaterem? Bo dali mu plecaczek, grzywkę i e-dziary?

 

Jeżeli jeszcze mu całkiem zmienią charakter. To dla mnie to jest po prostu naciągane i nieprzekonywujące. EoT pisz co chcesz ja kończę temat Cola póki co.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Napiszę tylko zgodnie z tematem. Mi Cole z jedynki NIE PRZESZKADZAŁ był to zwyklak, szarak niczym specjalnie się nie wyróżniający bohater (no poza mocami) koleś. Ale:

a) nie każdy bohater musi zostawać ulubieńcem jak Snake, Kratos czy Drake

b) Cole był adekwatny do swojej odgrywanej roli w If, był taki jaki miał być

 

Grając w Infamous ani razu nie pomyślałem ale on nudny, ale on prosty czy coś w tym stylu, nie. Bo był przekonywujący jak na rolę którą odgrywał. To może teraz Ty mi powiedz czy myślisz, że zmiana wizerunku (w sumie nie wizerunku bo to całkowicie nowa postać) uczyni Cola nowym Solid Snakiem? Ulubieńcem tłumów, najlepszym wirtualnym bohaterem? Bo dali mu plecaczek, grzywkę i e-dziary?

 

Jeżeli jeszcze mu całkiem zmienią charakter. To dla mnie to jest po prostu naciągane i nieprzekonywujące. EoT pisz co chcesz ja kończę temat Cola póki co.

Skoro Tobie Cole z jedynki nie przeszkadzał to dlaczego tak sapiesz do kogoś komu przeszkadzał? Nie z wyglądu tylko z "płytkości" charakteru jaki prezentował. Szanuję Twoje zdanie więc Ty uszanuj moje. Zgodzę się co do podpunktu a bo większość FPS ma nieciekawych bohaterów.

Ja z kolei grając w Infamous pomyślałem nie raz nie dwa o jego "szarym bohaterze". Dla mnie mógłby tam być każdy: Drake, Hale lub Dante bo tak naprawdę to nic nie zmienia.

Jak pisałem wcześniej dla mnie nie ma znaczenia jak wyglądał ale uwaga (werble) dla twórców może ma bo to nie ja go (werblex2) zmieniłem ale... (werblex3!!!) oni.

Zresztą tak naprawdę nie radzę Ci oceniać teraz "płytkości" nowego Cole'a bo nie wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza

Dobra jak nauczysz czytać się ze zrozumieniem, albo jak przyjdziesz z tłumaczem to wtedy pisz do mnie, ok?

 

Bo nie mam zielonego pojęcia co bredzisz. Dopisujesz sobie rzeczy których nie napisałem, tworzysz jakieś historie.

Odezwała się osoba która wie co pisze, bravo mistrzu.

 

Skończcie napinkę, przywołuje Was obu do porządku. - grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze w tej kłótni jest to, że obaj nie macie racji. Cole w jedynce był nijaki bo tego wymagała gra. Cole mógł stać się bohaterem lub antybohaterem. Ciężko jest stworzyć postać, która jednocześnie ma być dobra i zła. Moim zdaniem twórcy świetnie z tego wybrnęli. Cole sprawdzał się jako bohater negatywny jak i pozytywny. Nie ma co go porównywać do Kratosa i Snake'a.

 

A najlepsze jest to, że mniej więcej to samo napisałem :whistling:

Racja. Ja tylko rozwinąłem twoją myśl.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Najśmieszniejsze w tej kłótni jest to, że obaj nie macie racji. Cole w jedynce był nijaki bo tego wymagała gra. Cole mógł stać się bohaterem lub antybohaterem. Ciężko jest stworzyć postać, która jednocześnie ma być dobra i zła. Moim zdaniem twórcy świetnie z tego wybrnęli. Cole sprawdzał się jako bohater negatywny jak i pozytywny. Nie ma co go porównywać do Kratosa i Snake'a.

A najlepsze jest to, że mniej więcej to samo napisałem :whistling:

 

b) Cole był adekwatny do swojej odgrywanej roli w If, był taki jaki miał być.

 

Bo był przekonywujący jak na rolę którą odgrywał.

 

Nigdzie go nie porównałem do Kracia czy Snake.

Odnośnik do komentarza

Pomijając wygląd Cola (fak dla mnie o wiele lepszy był poprzedni), denerwuje mnie, że jest to kontynuacja tamtej historii ten sam bohater, z tymi samym bagażem doświadczeń, a tu raptem facjata mu się zmieniła. Nie lubię taki motywów, mimo, że tamten Cole nie był szczytem za(pipi)istego bohatera gry video, to jakoś tam się z nim "zżyłem".

 

To już lepiej w Dynastii to zrobili jak odszedł aktor grający Stevena :) to doje.bali katastrofę na platformie wiertniczej i trzeba było mu robić operację plastyczną, wię człwoiek szybko się przyzwyczaił do nowej facjaty.

 

Żeby nie było nawet taka pussy nie odrzuci mnie od IF2, bo pierwsza część oczarowała mnie gameplayem, więc jakoś przeboleję tego gejowego.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Kuwa, czy każdy ma zamiar pomijając-temat-wyglądu-cole'a-ale-jednak-walnę-całego-posta-na-ten-temat-żeby-kontynuować-tę-wyjątkowo-głupią-dyskusję-na-wyjątkowo-głupi-temat?

 

Każdy z was piszę, że kończy temat bo nie ma o czym gadać ALE DALEJ PRODUKUJECIE TE (pipi)ONE POSTY.

 

Skończcie już ok? Człowiek wchodzi w temat, chce pogadać o grze. O gameplayu, o mocach, o mieście, a nie o (pipi)anym wyglądzie, o którym zostało już wszystko napisane.

 

Wybaczcie wulgaryzmy, ale przypominacie mi taką jedną moją znajomą, która jak Jarek - nie przekona się jej, że białe jest białe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...