Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Screen całkiem fajny widać progres graficzny względem jedynki ale nie widzę tu poziomu U2. Nawet zbliżonego poziomu Uncharted 2.

A i szczerze to w to nie wierzę ;p Odkąd wyszło U2 co chwilę słyszę, że dana gra ma wyglądać jak dzieło ND a w rzeczywistości nikt nie zbliża się nawet poziomem. No prawie nikt.

 

Najlepszy przykład Alan Wake też dziennikarze się nim podniecali, że niby wygląda jak U2 a każdy wie jak się skończyło. Chyba tylko U3 przebije U2.

 

No ale to nie zmienia faktu, że czekam jak diabli na If2, że czekam na ten gameplay ze SpikeTV i życzę jak najlepiej If2 żeby wyglądał tak jak U2 (zresztą tego życzę każdej grze).

 

Btw odnośnie tej dziary Cola pamiętacie w jedynce też był motyw ze Sly. Chyba na telebimie przed kinem wśród wyświetlanych filmów. Poszły spekulacje, że to zapowiedź Sly 4 teraz z perspektywy czasu jestem ciekaw czy to chodziło o zapowiedź Collection.

 

http://gameinformer.com/b/podcasts/archive/2010/06/28/special-edition-podcast-infamous-2.aspx Special Edition Podcast: Infamous 2

Odnośnik do komentarza

Graficznie nie będzie wyglądać jak Uncharted co jest oczywiste. Patrząc na podany wcześniej screen i tak wygląda w 50% ładniej od pierwszej części. Sprawa grafiki nie jest taka ważna. Oby tylko dali interesujący gameplay i dużociekawych misji pobocznych. Co do głównego bohatera, to tak widać w jakimś stopniu wzorowanie męską larą, ale kogo to obchodzi.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, pierwszy Cole miał może i dobry design, ale on i cała reszta bohaterów była raczej bezpłciowa. Jeżeli do cut-scenek twórcy gry przemycą nieco filmowości rodem z Uncharted, to Cole może sobie dla mnie wyglądać jak Drake.

 

Właśnie - wiadomo czy będą cut-scenki w grze, czy komiksowe przerywniki jak w jedynce?

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Akurat głos Cole'a w polskiej wersji był jak najbardziej ok. Za to CAŁA reszta to była porażka. Ah.. nie tylko końcówka tego ale i następny rok już teraz zapowiada się wyśmienicie (inFamous 2, nowy MotorStorm, TLG, KZ3 i z pewnością coś jeszcze, o czym teraz nie pamiętam/nie wiem).

Odnośnik do komentarza

Zagraj Yano w jedynke to sie dowiesz. Free roam w inFamous to jeden z wiekszych plusow tej gry a jazdna po kablach i slupach wysokiego napiecia sprawiaja duza frajde ;)

 

Chyba przejde jeszcze raz jedynke, podnosi cisnienie ten gameplay, a to dopiero w 2011 roku :/

 

Zastawiam sie czy bedzie zastosowany motyw z Mass Effecta z savem gry z 1 czesci, wiec moze bedziemy mogli zaczac gre jako nieslawny Cole, jezeli jedynke przeszlismy ze zla karma.

Odnośnik do komentarza

ale jednego nie kumam..

tzn kumam od strony marketingowej..

 

ale czemu zamienili łysego dresa w żółtej kurtce na nathana w spodniach z flagą? no mogli by to jakoś wyjasnić.. cokolwiek.. zreszta wcale nie ejstem taki pewny że nowy wygląd jest lepszy od starego, oba są dosyć srednie (nathan zreszta tez jakis wyrazisty nie jest jesli chodzi o ryj)

Odnośnik do komentarza

Pewno dla niektórych będę monotematyczny (sorry Estel), ale dalej ten ziomek jest drętwy na maksa, tylko się w tym utwiedziłem. Dochodzi do tego jego tragiczny głos (nie wierzę, że to mówię, ale bardzo liczę na nasz dubbing w tej kwestii :) )

 

Teraz przejdźmy do "mięska". Nie będę może oryginalny, ale przy ucieczce przed helikopterem czułem U2, ale akurat to wielka zaleta (oby więcej nawiązań do klasyka ). Mimo średniej jakości i 480 p grafa wygląda na mocno podciągniętą, a sama dynamika gameplayu to totalny kosmos (slide na rurach przytwierdzonych do budynków)i tylko utwierdziło o zakupie I2 w dzień premiery (zresztą jak jedynkę). Ten pościg naprawdę robi za(pipi)iste wrażenie (mina ziomka widoczna przez szyber bezcenna :)

 

Podsumowując na szybko nasuwa mi się jeden kluczowy wniosek. Naughty Dog, jednak jakoś Sucker Punch dało radę robić I2 i Sly Collection jednocześnie, więc może coś porobicie w kierunku Jak & Daxter Collection, grzebią jednocześnie przy Uncharted 3, przecież chyba jesteście większym studiem, ba studiem "gieniuszy growych" ?

Odnośnik do komentarza

Nowy gameplay:

 

Robi wrażenie i to jakie! Począwszy od grafiki, animacji, a kończąc na nowych mocach Cola (końcówka... 0_o). Kolejna ekskluzywna perełka na PS3. Oficjalnie ogłaszam, jestem zmasakrowany tym gamepleyem, a kto nie grał w jedynkę, niech nadrobi zaległości, bo warto.

 

PS. Sucker Punch ftw! ;)

Odnośnik do komentarza

Dwójka wydaje się być płynniejsza od poprzedniczki. Walka także wygląda na bardziej satysfakcjonującą i lepiej wyreżyserowaną. Motyw z helikopterem tak samo jak u Was także u mnie od razu przypomniał U2, ale to na plus. Zresztą i tak nie wiadomo na ile to wyreżyserowane, a na ile prawdziwe, niektóre ujęcia wyglądały na ustawione. Do nowego designu dalej nie mogę się przekonać, a do głosu jeszcze bardziej. Co za ciota, może jeszcze w tej materii czymś zaskoczą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...