Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dragon Ball Gets 1st New TV Anime in 18 Years in July

Dragon Ball Super, a brand new television anime inspired by Akira Toriyama's Dragon Ball manga, will premiere on Fuji TV and other channels in July on Sundays at 9:00 a.m. This will be the first new Dragon Ball television series since Dragon Ball GT, which aired from 1996 to 1997.

 

The story of the anime is set a few years after the defeat of Majin Buu, when the Earth has become peaceful once again. The voice of Goku, Gohan, and Goten, Masako Nozawa commented on the new anime, saying, “We've always used the word 'chō' (Super) with Dragon Ball in commercials, games and the like, but the fact that the series titled Dragon Ball Super is beginning is the best thing ever.”

 

Fuji TV producer Osamu Nozaki commented on the new series as well, saying, “As I read the plot [of the series] I've already received from Akira Toriyama, my dreams for this begin to expand. An enemy even stronger than Buu or Freeza may appear...”

 

http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-04-28/dragon-ball-gets-1st-new-tv-anime-in-18-years-in-july/.87608

 

Toriyama powinien zrobic beke i nazwac te serie "Dragon Ball AF", ale tak tez jest dobrze ;d Seria musi byc juz w produkcji dluzszy czas, skoro premiera juz w lipcu, wiec obstawiam, ze pracujac nad pierwsza kinowka przeprosil sie z seria.

Odnośnik do komentarza

Ta, nie ma hajsu to wymysla takie glupoty jak super sajan god super sajan zomg

 

nagle po 15 latach sie przypomnialo, hajs trzeba zarobic wiec ja sie boje co z tego powstanie, aha i pewnie nie bedzie pomyslu na nowego zlego wiec wezma freezera bo to taki zawodnik ktorego sie bierze jak sie nie ma pomyslow, moze jakis mechaniczny cell tez wpadnie aby bylo weselej

Odnośnik do komentarza

Kur.wa co za news, nie wierzyłem w kontynuację nawet jak w czasach modemu przeglądałem "arty" z AF, a tu takie coś. Liczę, że pójdą w kierunku wyższych SSJ dla znanych postaci, a nie jakichś kosmosów (nowych filmów nie oglądałem i na razie nie zamierzam). Byle tego nie zyebali, a będzie pięknie, no chyba, że po latach już DB człowieka nie ruszy.

Odnośnik do komentarza

Większa rola Vegety + powrót Piccolo + jakiś wpier,dol od Gohana/Gotenksa i byłoby pięknie. Toriyama już w sadze Buu próbował odsunąć Goku na bok, więc może teraz coś z tego więcej będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...