Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej mnie ciekawi los Vegety w tym turnieju. Wiadomo ze aby zaspokoić fanów książę nie moze przegrac. W turnieju zaoral trzech przeciwnikow gdy Goku padl na ryj. Ostatecznie tez skatowal blacka w sadze Zamasu.

 

Azz sie cały robie wilgotny na mysl o turnieju. I ta nowa animacja i te kolory.

 

No i Buu w koncu pokazany zostal jako nadal potezny wojownik a nie jakas uposledzona kluska.

Odnośnik do komentarza

Po poprzednim odcinku liczyłem chyba na coś lepszego. Nie do końca zrozumiałem te zasady o poziomach wszechświatów, będzie trzeba obejrzeć drugi raz.

Zapowiedź następnego odcinka średnia, ale zobaczymy za tydzień. Po raz pierwszy w Super czeka się z wypiekami na następne odcinki :D

Mniej więcej chodzi o to,że światy z poziomem powyżej 7,nie zostaną zniszczone,a te z poziomem poniżej 7 i tak miały zostać zniszczone(świat goku i tych wilczków między innymi) także Goku dał szanse swoim na przetrwania,bo gdyby nie turniej to i tak byłoby BUM.Zeno stwierdził,że wszechświatów jest za dużo.Universe Goku jest drugi od końca,a ten wilczków wychodzi na to jest najsłabszy jeśli chodzi o średni poziom mocy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy jestem mocy wojowników światów, które mają staty powyżej 7. Ale to musi być POWER :obama:

Niekoniecznie. Te liczby to średnia mocy wszystkich istot żyjących w danym wszechświecie. 

 

Świat złożony z samych krilanów mógłby mieć większą średnią niż świat z 7 miliardami zwykłych ludzi i 5 typami na poziomie goku :P Także na dobrą sprawę te staty nic nam nie mówią.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawy jestem mocy wojowników światów, które mają staty powyżej 7. Ale to musi być POWER :obama:

Niekoniecznie. Te liczby to średnia mocy wszystkich istot żyjących w danym wszechświecie. 

 

Świat złożony z samych krilanów mógłby mieć większą średnią niż świat z 7 miliardami zwykłych ludzi i 5 typami na poziomie goku :P Także na dobrą sprawę te staty nic nam nie mówią.

 

Dokładnie. Zresztą U6 ma większą średnią od U7, a przecież tam tylko Hit był groźny. Reszta to były płotki dla Goku i Vegety, pewnie tak samo dla Buu i dlatego wtedy go sprytnie wykluczyli z turnieju.

 

Fajnie by było jakby Beerus potrenował całą 10, bo przecież jego życie też jest zagrożone. 

Odnośnik do komentarza

 

Po poprzednim odcinku liczyłem chyba na coś lepszego. Nie do końca zrozumiałem te zasady o poziomach wszechświatów, będzie trzeba obejrzeć drugi raz.

Zapowiedź następnego odcinka średnia, ale zobaczymy za tydzień. Po raz pierwszy w Super czeka się z wypiekami na następne odcinki :D

Mniej więcej chodzi o to,że światy z poziomem powyżej 7,nie zostaną zniszczone,a te z poziomem poniżej 7 i tak miały zostać zniszczone(świat goku i tych wilczków między innymi) także Goku dał szanse swoim na przetrwania,bo gdyby nie turniej to i tak byłoby BUM.Zeno stwierdził,że wszechświatów jest za dużo.Universe Goku jest drugi od końca,a ten wilczków wychodzi na to jest najsłabszy jeśli chodzi o średni poziom mocy.

 

Wszystko by się zgadzało co do Twojej wypowiedzi jednak, Wszystkunie byli bardzo zaskoczeni jak Gohan znacząco zwiększył swoją moc. I nawet padło takie zdanie w tłumaczeniu, że chyba istnieje Rasa potrafiąca zwiększać moc.

I tu pytanie czy średnia jest uwzględniona z maksymalną mocą wszystkich naszych bohaterów, bo jak wiadomo KAŻDY  z nich potrafi zwiększać i ukrywać swój poziom mocy.

Dla mnie Dragon Super jest najsłabszą częścią Dragona, jednak saga Turniejowa może okazać się najlepszą w Marnej S-ce.

Jeszcze jedna wątpliwość i pytanie które mnie nurtuje, na Intrze widzimy C17, ciekawe w jaki "logiczny" sposób wytłumaczą jego pojawienie się, pewnie znowu użyją "logiki Dragon Ball"

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedna wątpliwość i pytanie które mnie nurtuje, na Intrze widzimy C17, ciekawe w jaki "logiczny" sposób wytłumaczą jego pojawienie się, pewnie znowu użyją "logiki Dragon Ball"

A co stoi na przeszkodzie w jego pojawieniu się? Przecież na koniec Cell Sagi

proszą Smoka o ożywienie wszystkich zabitych, a Krillan o usunięcie bomb z ciał cyborgów. Pada też stwierdzenie o C17, że pewnie został ożywiony. Co więcej, to pojawia się przeceiż w sadze Buu przy zbieraniu energii do Genki Damy

 

Obejrzałem jeszcze raz ten moment wypowiedzi o poziomach i już wszystko jasne. Dzięki Ader.

 

@down

Już edytowałem właśnie o to.

Odnośnik do komentarza

 

Jeszcze jedna wątpliwość i pytanie które mnie nurtuje, na Intrze widzimy C17, ciekawe w jaki "logiczny" sposób wytłumaczą jego pojawienie się, pewnie znowu użyją "logiki Dragon Ball"

 

 

Pewnie jego świadomość była skopiowana do pendrive'a i wgrana do nowego ciała.

 

 

Tak to widze :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...