Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze co do tej pory Super  zrobiło ,to nowy opening. Uwielbiam go, IMO najlepszy w całej historii tej kultowej serii. Jedynym małym minusem jest  przeciwniczka Vegety ( niestety, takie postacie jak ta mamuśka robią się normą w dbs),  ale oprócz tego reszta miażdży! 

Odnośnik do komentarza

Jedną z rzeczy która mnie najbardziej wkurza, to zrujnowanie postaci Bardocka, tragedią tej postaci było to, ze był to zwyczajny, niczym niewyróżniający się wojownik niższej klasy, Frizer nawet nie zapamiętał jego imienia, mówiąc o nim "Ten Saiyanin, który najdłużej stawiał opór, kiedy niszczyłem planetę Vegeta) a teraz robi się z niego pierwszego SSJ, cierpi też na tym wizerunek Goku, który też był widziany jako "Niskiej klasy odszczepieniec, który doszedł do wszystkiego dzięki treningowi"

Odnośnik do komentarza

Własnie kończę oglądać sage Buu i dla mnie jest najgorsza ze wszystkich choć nie zmienia to faktu, że mega zaje.bista i tak. Monolog Vegery o Goku, liczne przemiany, ten moment gdy ludzie na ziemi podnoszą ręcę do góry by oddać energie dla Genki damy. :banderas: Po Zetce puszczą GT i tez bardzo chętnie sobie przypomnę tą świetną czesc.

https://www.facebook.com/1434203740176828/videos/1844762369120961/

Ta muzyka :fsg:

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli oceniasz "głupi" przez kwestię tego, że mówi dopiero po wchłonięciu Piccolo/Gohana to może tak, ale nie zapominaj, że np Goku szybko zwraca uwagę na to, że Buu jest geniuszem walki np przez szybkie kopiowanie ataków przeciwnika.

 

A mówił już dużo wcześniej, jak np spotkanie i zamieszkanie z Mr Satanem.

Odnośnik do komentarza

Monolog Vegety to ciary jak ch,uj, do tego bardzo fajne animacje walki SSJ3 Goku z Kid Buu, uwielbiałem te odcinki sobie powtarzać po parę razy. Coś pięknego to było.


Moment jeszcze jak Vegeta wystawia się i dostaje po ryju żeby Goku mógł troszkę odpocząć, i w najgorszym momencie Goku wraca, jeszcze w normalnej formie i transformuje się w SSJ3. Miód.

 

Fuck, w wakacje oglądam całe DBZ jeszcze raz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...