Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wygląda na fan art, ale de facto tą transformację widać w nowym intrze, gdzie Goku pozbywa się aury Blue i jego włosy są normalnego koloru. To może być nowa moc albo pod wpływem Hita, Jirena, lub Gohan nauczy Goku swojego Mystica, a Goku zrobi z tego jakąś nową formę łącząc to pewnie z boską KI. Przyznam, że niebieskie włosy wyglądają lamersko, więc taką przemianę przyjąłbym z otwartymi ramionami ;)

 

Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na fan art, ale de facto tą transformację widać w nowym intrze, gdzie Goku pozbywa się aury Blue i jego włosy są normalnego koloru. To może być nowa moc albo pod wpływem Hita, Jirena, lub Gohan nauczy Goku swojego Mystica, a Goku zrobi z tego jakąś nową formę łącząc to pewnie z boską KI. Przyznam, że niebieskie włosy wyglądają lamersko, więc taką przemianę przyjąłbym z otwartymi ramionami ;)

 

jaki gurwa fan art jak to foto zamiescil jeden z ludzi z toei o_O

Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na fan art, ale de facto tą transformację widać w nowym intrze, gdzie Goku pozbywa się aury Blue i jego włosy są normalnego koloru. To może być nowa moc albo pod wpływem Hita, Jirena, lub Gohan nauczy Goku swojego Mystica, a Goku zrobi z tego jakąś nową formę łącząc to pewnie z boską KI. Przyznam, że niebieskie włosy wyglądają lamersko, więc taką przemianę przyjąłbym z otwartymi ramionami ;)

 

Gohan nie może kogoś nauczyć Mystica, bo to jedynie najstarszy Kaioshin potrafi, a jak wiemy nie było na to czasu. W mandze Goku

wchłania aurę SSJBlue,

dzięki czemu jest silniejszy. Manga bardzo różni się od anime, bo np w walce z Fusion Zamasu, Goku używa

Hakai czyli techniki zniszczenia Beerusa.

 

Mi osobiście SSJB bardzo się podoba, jest dużo lepszy od cukierkowego SSJ God. O wiele bardziej lubię tę transformację niż SSJ3, który jest tragiczny, ale na szczęście ma swoje duże wady i nie jest stosowany ;)

Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty odcinek, pierwsza połowa trochę przymulasta, ale druga :banderas: Przyszły docinek może być też dobry z duetem Krillan i No. 18. Szkoda tylko, że

Krillan odpadnie z turnieju.

 

Ja czekam teraz na ep. 100 bo ze spoilerów wynika, że

Kale z U6 będzie szaleć w swoim Berserker Mode, a załatwi ją Jiren, więc będzie się działo.

 

Odnośnik do komentarza

 

Sądzę, że ten najwyższy kapłan to będzie kolejny arc-boss, bo widać jak manipuluje Zeno. Przecież to dzieciaki, które myślą że wszystko to fajna zabawa. Jakby nie kapłan, to by pewnie nie usuwali wszechświata. Pewnie pod tym kryje jakiś chytry plan, że będzie chciał przejąć władze. Uwięzi obu Zeno, a eliminując wszechświaty sprawi że za przeciwników zostaną tylko ci co wygraja (zapewne Goku i reszta). Zresztą po uśmiechu opiekuna z usuniętego wszechświata może wynikać, że to jest wspólny plan ich żeby obalić władzę Zeno. Wtedy tylko nasi ocalali za pomocą super kul będą mogli w jakiś sposób poradzić na tą sytuację. Oczywiście to tylko mój domysł, bo równie dobrze może być tak że Goku po wygranej powie żeby przywrócić wszechświaty bo nie ma z kim się naparzać, a Zeno z sympatii to zrobi i zacznie się jakiś nowy arc ;)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mendrek, piszesz o tym co podejrzewałem od dłuższego czasu.

Kapłan zawsze przemawia w imieniu Zeno, zawsze sugeruje mu co i jak. Od początku, nie tylko turnieju ale jego pokazania dało się wyczuć, że manipuluje kurduplem. A gdy wyszło na jaw, że Wish i reszta opiekunów są jego bękartami i nie zostaną wymazani byłem już pewien, że "something fishy is going on here". Zresztą jego stoicki spokój i uśmieszek podobny do tego od Zamasu nie dawał mi spokoju. Podejrzewam, że Wish i może jeszcze jego siostra z 6 uniwersum działają trochę na przekór własnych sumień i pewnie w kluczowym momencie opowiedzą się za swoimi światami.

 

Turniej ruszył, a ja czekam na rage żeńskiego Brolly'ego i mam nadzieję, że nie skończy się to w jakiś błahy sposób. Bardziej chciałbym aby efekt był odczuwalny u wszystkich, a przede wszystkim chcę zobaczyć strach w oczach 7 wszechświata jak rozpoznają bydle w dziewczynie. No i nawiązania do filmów kinowych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak właśnie wynika z jego opisu. Widać, że anioły mają takie podejście do całej sytuacji. Nie wiadomo do końca jak Whis by zareagował, ale patrząc na jego ubaw, gdy np. odpowiadał Krillinowi, że uniwersum zostanie zniszczone w przypadku nie znalezienia 10 zawodników, można zakładać, że podobnie.

 

Daishinkan wygląda podejrzanie i chciałbym żeby ostatecznie doszło do jakiegoś ciekawego twistu, ale wątpię żeby walczyli z nim w najbliższej przyszłości - ten koleś jest ponad wszystkich i nawet zakładany power boost raczej nie zbliży Goku do tego poziomu.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Nie sądzę by

Daishinkan okazał się prawdziwym Zeno. Wtedy musieliby jakoś inteligentnie wyjaśnić po co bawi się w ceregiele i ukrywa swoją tożsamość. No i walka z bogiem wszystkiego nie miałaby sensu. Jak walczyć z typem co potrafi pstryknięciem palców "wymazać" cały wszechświat. No właśnie. Turniej może być pretekstem by wykraść moc do obalenia władzy kurdupli. Cała siła pokonanych wszechświatów skondensowana w jednym ciele... To już bardziej racjonalne. Oczywiście Goku i reszta ocalałych musieliby połączyć siły w walce.

 

Tak czy siak turniej ma drugie dno.

Odnośnik do komentarza

Daishinkan wygląda podejrzanie i chciałbym żeby ostatecznie doszło do jakiegoś ciekawego twistu, ale wątpię żeby walczyli z nim w najbliższej przyszłości - ten koleś jest ponad wszystkich i nawet zakładany power boost raczej nie zbliży Goku do tego poziomu.

To jest w sumie bardzo ciekawe, bo przy pierwszym spotkaniu Goku w siedzibie Zeno, Whis powiedział, że Daishinkan jest piątym najsilniejszym w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...