Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Opłacone YouTubowe szmaciury najgorszego gniota wypromują. A prawdziwym perłom dają 5/10 w najlepszym wypadku 6/10 więc gdzie tu logika? Bo na pewno nie w ich mózgach :dunno:

 

Kiedyś dawno temu, czytałem skrypt trzeciego Predatora, było tam napisane że rasa Łowców porwała Arnolda S i Dannego G. Obu którzy pokonali bestię w Predator i Predator II, przenieśli ich na jakąś tam planetę i ci dwaj musieli walczyć o przetrwania. Lata później obejrzałem Predators. No nie było tam ani Glovera ani Schwarzeneggera ale sam film wykorzystał dokładnie tamten pomysł z innymi bohaterami. Nie był zły. Pokazał nową klasę Łowcy i nawet mi się podobał Zdecydowanie bardziej niż Predator Gigant i Aliens vs Predator. 

 

Teraz oglądam kolejne zapowiedzi Prey i widzę że aby odnieść jakikolwiek sukces i zainteresować widzą trzeba sięgać po nowe pomysły. Dlatego podoba mi się wizja cofnięcia w czasie i walki z rdzennymi plemionami Ameryki.

Film już za 12 dni :banderas:

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.07.2022 o 20:12, Mejm napisał:

Prosze cie :yao: 

ale to żaden wyczyn 

 

nawet jak film jest gownnem, a pewnie trochę jest, to i tak będzie najlepszy od czasów jedynki 

 

zara zobaczę, bo będzie na disnej+, cudowna platforma 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, gekon napisał:

nawet jak film jest gownnem, a pewnie trochę jest, to i tak będzie najlepszy od czasów jedynki 

Co najwyzej dwojki. A moze i rozbije sie o Predators.

 

Przy The Pedator tez bylo pisane, ze oho koles co pisze skrypt do do filmu, gral w jedynce, wyszedl mu iron man 3 i jeszcze pare filmow. I co? Go.wno. Doslownie. NO ALE TERAZ PEWNIE BEDZIE INACZEJ. Zobaczymy, ja pozostaje sceptyczny, zwlaszcza po "nie pozwalaja mi polowac" xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja tam jednak czekam

 

jedyna negatywna recenzja została napisana przez... kobietę, czepiającą się... tego, że kobiety nie powinny strzelać z łuku, bo to niezgodne historycznie

 

chwalony jest klimat, pomysł, ujęcia, krew

jak dla mnie już plusem jest to, że nie ma durnych śmieszków i "humorku" jak w ostatnich działach z serii 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, gekon napisał:

jedyna negatywna recenzja została napisana przez... kobietę, czepiającą się... tego, że kobiety nie powinny strzelać z łuku, bo to niezgodne historycznie

 

Czej bo tego nie zrozumiałem :[ Baby chcą by je w ten sposób przedstawiać w pop kulturze, ale nie do końca? :pawel: 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Soban napisał:

Kurde wyczytałem, że będzie indiański dublaż - super. Ogólnie czekam, bo predatory(bez avp) to mają tendencję dobry-słaby-dobry-chujowy, więc tu musi być dobry. Większej chujni niż ten ostatni komediowy zrobić się nie da.

i to pierdolenie Shana Blacka w wywiadach, że on chce być wierny oryginałowi

 

 

a potem dostajesz kupę z obsadą z kiepskich komedii;/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...