Skocz do zawartości

Predator Cinematic Universe


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

No być może nie znam się na filmach, ani na grach. 

Ale Predator 2 to naprawdę kiepski film, pozbawiony napięcia z pierwszej części, w wielu momentach ocierający się o śmieszność i pastisz rodem ze słabych filmów akcji klasy C. I nie jest to tylko moja opinia, bo wystarczy spojrzeć to rotten tomatoes, gdzie widać że nie porwał zarówno recenzentów jak i widowni.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

15 minut temu, ASX napisał:

No być może nie znam się na filmach, ani na grach. 

Ale Predator 2 to naprawdę kiepski film, pozbawiony napięcia z pierwszej części, w wielu momentach ocierający się o śmieszność i pastisz rodem ze słabych filmów akcji klasy C. I nie jest to tylko moja opinia, bo wystarczy spojrzeć to rotten tomatoes, gdzie widać że nie porwał zarówno recenzentów jak i widowni.

 

dobra, ale weź wyjdź i nie psuj mi dzieciństwa ok?

 

 

ajjj, aż teraz ze mnie pot ścieka. bo pamiętam ten klimat upalnego losangelesssss

 

Spoiler

nie to, że za oknem mam teraz 45 stopni:potter:

 

Odnośnik do komentarza

Niedawno skończyłem seans i tak, jest to dobry film. Obawiałem się w chooj, a jak obejrzałem 3 tygodnie temu The Predator to już kurwa w ogóle chciałem sobie Prey odpuścić, ale opinie mnie przekonały, aby dać szanse. Nie nudzi, nie czuć tego „ile jeszcze” patrząc co chwila na zegarek, brak tego jebanego kiczu z poprzedniej części, jeśli Black chciał wrócić do jedynki to powinien sobie odpuścić reżyserkę, tu jest o wiele bliżej. Może jednak coś da się wykrzesać z tego uniwersum w filmach:banderas:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny i chciało się oglądać, ale. 

Spoiler

1. Mogli się wysilić na język plemienia, a nie angielski.

2. Za szybko pokazany predator widzowi. Wiadomo wiedzieliśmy z czym będą bohaterzy mieli do czynienia, ale wieksza tajemnica była by lepsza. 

3. Scena z pieskiem podającym ciupage w final fight xd No serio? Xd.

4. Ja wiem, że Predzio jest do ubicia, ale koniecznie musiała go bohaterka ukatrupic widzę. No i mimo invisible, to Predator był w stanie jednym ciosem niedźwiedzia ujebać a co dopiero luckim puchem dziewczynę 60 kilo w final fight. Chociaż uważam, że nawet dojść nie powinno do tej konfrontacji. Inaczej to rozegrać.

To oczywiście tylko moje odczucia.  Cała reszta jak klimat, miejsce akcji i krwista akcja na duży plus.

 

No i maska Predzia mi nie spodobała się,  ale to 200+ lat wcześniej, więc mógł mieć gorszą i można przymknąć oko.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Ja też po

 

 

i było kruła dobrze. Największy, jedyny? minus tego filmu to niski budżet (głównie słabe CGI). No ale nie dziwię się trochę. Po ostatnich srakach obesranych nie dałbym na uniwersum ani centa.


Dałbym też wyższą notę jakby mówili w oryginalnym języku, ale to moje zboczenie.

 

 

A plusy? No bawiłem się super. 

Fabuła prosta jak budowa cepa, to lubię. Bez jakichś kurła kombinacji/eksperymentów/naukowców/romansów/gagów. Szacun za brak dowcipasów, serio wiem, że musiało być ciężko oprzeć się tej pokusie.

Wszystko, prawie, dzieje się w dzień! Nie jak w tym ostatnim łajnie, co nie było nic widać.

Jest wszystko za co lubiłem klasyczne filmy.

Super klimat!

Niektóre ujęcia to poezja prosto na tapetę na komputerek<3

To, czego obawiałem się najbardziej, czyli "kobita wojownik pokonała predatora a stado męskich wojowników nie mogło" miało sens

 

7/10 na zachętę, życzę wszystkiego dobrego twórcom i czekam na koleją część 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Dave Czezky napisał:

Jak zwykle masorz się mylil :)

Tez juz obejrzalem - wraca nadzieja w uniwersum!

 

No jak to się myliłem.

Przeczytaj dokładnie mój post- nie ma co iść na filmy z ogromnym hajpem, bo prawie zawsze jest rozczarowanie.

 

Ja prawie w połowie jestem i też mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Marne efekty i kilka glupot w tym final kill....serio!?

Muzyka/dzwiek/zdjecia/gra aktorska- top tier, bylo kilka glupot ale ogolnie 8/10  i chyba na rowni z predator 2 i predators.

Spoiler

Kurwa wyslali downa ktory strzelil by sobie w leb? bo zapomnial ze strzaly leca tam gdzie namierza kask a nie gdzie on chce?

Edytowane przez smallv86
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry Predator. CGI faktycznie słabe w niektórych momentach ale cała reszta to bardzo dobra robota. Nie ma nudy, cały czas coś się dzieje. Jest kilka głupot, chociażby jak ta wspomniana wyżej w spojlerze ale nie odbiera to przyjemności z seansu. 

 

Miałem dobre przeczucie, warto dawać szanse nawet po różnych wtopach bo nagle się może okazać że wyjdzie dobry film z Predatorem. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Bardzo fajny i chciało się oglądać, ale. 

  Pokaż ukrytą zawartość

1. Mogli się wysilić na język plemienia, a nie angielski.

 

 

 

11 godzin temu, gekon napisał:

Ja też po

 

 

 


Dałbym też wyższą notę jakby mówili w oryginalnym języku, ale to moje zboczenie.

 

 

 

 

:dafuq:

 

Screenshot_20220806-102433_Gallery.thumb.jpg.86b4de031bb05b586b627bc6df2e40c8.jpg

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Rtooj said:

No spoko się oglądało, ale nic wielkiego. Gdyby zamiast predatora był jakiś inny stworek to pewnie nawet nikt by o filmie nie gadał. Żadnych scen godnych zapamiętania, aktorstwo średnie, brak odwiedzin rodzinki na koniec.

 

Obejrzyj do końca animacje zanim pojawią się napisy końcowe.  Możliwe że będzie Prey 2

 

Spoiler

Rodzinka jednak przyleciała, to by mogło tłumaczyć dlaczego w Predator II, Glover dostaje ten pistolet. Możliwe że Predatorzy wytłukli wioskę i zabrali pistolet jako trofeum co byłoby mocno niesprawiedliwe, ale gdzie jest sprawiedliwość gdy masz walczyć z niewidzialnym przeciwnikiem. A druga bardziej prawdopodobna jest taka że mogło dość do jakiejś wymiany. Łowcy zabrali głowę pobratymca i dostali Pistolet ale w zamian obiecali odejść. 

 

snap252.jpg

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...