Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, w pracy jestem, nie czytałem. Jak kolega pisze wyżej. Jak wgrasz oficjalne ODINem to wywali ci TWRP. Najlepiej wrzuć jakiegoś wyczyszczonego oficjalnego jako zip. Tylko upewnij się że ten model ma jeden rzeczywisty model. S8, S7 i S6 są minimum 2 na różne rynki, żebyś się nie pomylił.

 

Od dawna nie mam Samsunga ale dobre, oryginalne romy zawsze tu znajdowałem: https://www.sammobile.com/firmwares/

 

EDIT: Zajrzałem na XDA i jest kilka modeli, nie pomyl się przy ściaganiu, szkoda czasu. Różne końcówki są, F, M itd. Sprawdź jaką masz.

EDIT2: A telefon nie ma systemu w ogóle? Format z TWRP nie pomaga? 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Muszę wgrać system do uwalonego galaxy j7. Skąd się teraz ściąga oficjalne romy? Przecież to kur,wicy idzie dostać od ściągania z tych wszystkich stronek z milionem reklam, gdzie transfer to 300kb/s.

Wstawiłem podobne ogłoszenie za 20 zikos na olx i na następny dzień miałem wygrane z dojazdem do domu. Wszystko prima sort, młody chłopak, w razie lipy miał pokryć koszty serwisu. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Galaxy note 4.

W którejś aktualizacji wrzucili opcję że jak bateria się kończy ok 25% wskakuje komunikat o możliwości odłączenia opcji rotate screen, wifi itp. Da się to wyłączyć?

 

Druga denerwująca opcja to jakiś manual screen czy jakoś tak. Włącza się jakaś tapeta z opcjami wtf?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Xehanort

Koleżanka kupiła Huawei p10 i piszę mi że samoistnie kasuję jej np. zdjęcia I messenger. W necie nie znalazłem niczego o tym problemie. Ktoś coś?

 

Edit. To samo z haslem do odblokowania ekranu. Po chwili znika

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Ja nie mówię że jest u ciebie zbity, ale jak dasz go do serwisu to może uda się go uratować. Jak debugging jest wyłączony to nie działa adb więc nic nie wyciągniesz. To zresztą tak miało działać, żeby danych tobie nikt nie ukradł. Jeśli płyta jest uszkodzona to totalna lipa bo to tam masz kości pamięci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy na nadoridzie bez roota jest jakiś sensowny sposób na odzyskanie niechcący skasowanych danych? Na moment mózg mi pierdnął i usunąłem wszystkie zdjęcia, które leżały luzem w głównym folderze aparatu. Z tych wszystkich gównianych apek w sklepia googla jedynie DiskDigger photo recovery odnalazł foty, które usunąłem. No i je przywrócił, tylko szkoda, że w rozdzielczości 200x200 pxl xD

 

Być może z zadaniem odzyskania plików w pierwotnej formie poradziłby sobie Recuva, ale żeby podłączyć telefon do kompa jako pamięć masową, musiałbym mieć roota, a mieć nie chcę  :sapek:  Żebym miał pewność, że to zadziała, to bym w jakiś czytnik kart się zaopatrzył. Miał ktoś kiedyś takie przygody?

Odnośnik do komentarza

Jaki to telefon? Jak nie samsung to zrób roota magisk - nie rusza systemu a potem po prostu go usuniesz. Jeśli to nie wymaga odblokowania bootloadera u ciebie, jeśli wymaga to lipa bo odblokowanie czyści telefon do gołego. Nie znam niestety sposobu na odzyskiwanie danych, jedynie z rootem mogę doradzić.

Odnośnik do komentarza

Mam telefon na kartę i zżera mi pieniądze z konta kiedy korzystam z internetu mając włączoną transmisję danych w sieci. Jest to denerwujące, bo wyraźnie widzę, że ostatnio zjadło mi ledwie 0,24 gb z pakietu internetowego. Czemu z nowymi telefonami są takie cyrki? Niby kombajny multimedialne, a nie da się ustawić żeby ssało transfer z mojego wykupionego pakietu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...