Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo wymiany jakiś się zapalił. Amerykańskie sieci dały ludziom wybór - jeśli teraz chcą jednak zwrócić Note 7 to dostaną albo kasę albo inny telefon. Chcieli być bardzo przed Apple z premierą a pytanie czy nie skończy się tak, że ludzie wezmą sobie teraz IP7 czy IP7 Plus przez to. Strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza

Miałem ostatnio na zajawkę na LG. Kupiłem LG Flex 2. Ciekawy design, trochę ceglasty, bateria średnia. Sprzedałem. Kupiłem Honora 7. Bateria super ale poza tym nudno w pytke. Huawei dalej szanuje. Zachciało mi się czegoś innego. Czekam na dostawę Nexusa 5X. Piszą, że ujowy telefon. Kiedyś za tysiaka byłbym "krulem dzielni" dziś w tej kwocie same średnio fajne telefony. Albo naród się bogaci albo ta telefoniada nic nie warta.

Poużalałem się. Wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Zawirusowało mi telefon, jak go wyczyścić?

 

A skąd wiesz, że zawirusowało? Zainstalowałeś coś spoza Google Play? żeby coś "złapać" to trzeba się naprawdę postarać. Antywirusy na Androidzie są (pipi)a warte i to naciągacze kasy (z reklam).

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi się już dwa razy na instagrama włamał, za pierwszym razem po obudzeniu się rano miałem swojego starego usuniętego, zainstalowałem nowego, kilka  godzin później obserwuje ponad 2000 osób, mam ruski e-mail i gołą dupę w avatarze. Zmieniłem hasło, zgłosiłem konto i założyłem nowego. Dzisiaj historia mi się powtórzyła, mimo że stworzyłem wy.(pipi)ane hasło, więc coś musi siedzieć w telefonie chyba, prawda :/?

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi się już dwa razy na instagrama włamał, za pierwszym razem po obudzeniu się rano miałem swojego starego usuniętego, zainstalowałem nowego, kilka  godzin później obserwuje ponad 2000 osób, mam ruski e-mail i gołą dupę w avatarze. Zmieniłem hasło, zgłosiłem konto i założyłem nowego. Dzisiaj historia mi się powtórzyła, mimo że stworzyłem wy.(pipi)ane hasło, więc coś musi siedzieć w telefonie chyba, prawda :/?

 

Sprawdź może czy jakieś inne aplikacje mają dostęp do twojego konta: https://www.instagram.com/accounts/manage_access/

Odnośnik do komentarza

Ale ja już nawet nie mogę na tego starego wejść, bo mi pozmieniało hasła.

 

a nie możesz przypominania hasła zrobić? może ktoś ma hasło do twojego maila? jak nie możesz to musisz napisać do supportu https://help.instagram.com/contact/740949042640030

Edytowane przez _Shaman_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, uzyskałem jakimś cudem dostęp do tego zhakowanego konta, usunąłem te ponad 200 osób, które zacząłem obserwować, zmieniłem hasło...co jeszcze? Nie mam żadnych powiązanych aplikacji.

 

jak już zmieniłeś hasło do instagrama i swojego maila (najlepiej ustaw uwierzytelnianie przez sms), to możesz ewentualnie dla spokoju przeskanować antywirusem windowsa.

Edytowane przez _Shaman_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...