Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli macie jakies problemy z Androidem to polecam case'a, który sobie kupiłem. Chroni przed:

-wirusami

-malwarem

-wieszaniem się TouchWiza

-problemami z klawiaturą

-sądowymi ku,rwami

 

 

XUmEu3e.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

po zmianie romu nie mogę instalować aplikacji, bo wyrzuca błąd o braku karty sd. mam dostęp do plików na karcie (zdjęcia, backup itd), tylko nie mogę pobierac ciezszych plikow ze sklepu/chroma. mieliscie tak kiedys?

 

telefon to htc one m7 wiec karta jest emulowana, soft to najnowsza werjsa android revolution z kernelem elementaryx.

Odnośnik do komentarza

Root jest prawda?

 

Jak jest to jedziesz z instrukcją z pierwszego posta: http://forum.android.com.pl/topic/106013-wymuszenie-instalacji-aplikacji-na-karcie-pami%C4%99ci-lub-pami%C4%99ci-wewn%C4%99trznej/

 

Być może masz to ustawione źle, przetestuj wszystkie 3 ustawienia (0,1 i 2) i zobacz czy nie ma wtedy problemu.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

IMo nie warto, zarządzanie uprawnieniami to bajer dla cierpliwych, zarządzanie zasobami systemowymi i stabilność jest ok, ale brak Staminy z prawdziwego zdarzenia (ta w Marshmallow nie działa tak dobrze jak za czasów Lollipopa) jest dla mnie ciosem. Jedynym naprawdę dobrym i IMO przydatnym bajerem jest optymalizacja prądu ładowania. Ładunek elektryczny jest dostosowany w ten sposób, by maksymalnie przedłużyć czas zachowania przez baterię jak największej pojemności. Reszta raczej nie zachęca ani nie zniechęca do zmian - to samo w innym kubraczku.

Odnośnik do komentarza

Doze z Marshmallow dało dużo telefonom które tego nie miały ale stamina była i jest lepsza. Może nougat coś zmieni, ja Nexusach chwalą baterię.

 

Jak aplikacja jest systemowa to bez roota nie można jej usunąć i to jest częsta praktyka u OEMów. Dodatkowo na start ma taka aplikacja każde uprawnienie jakie chce i poniżej Marshmallow ciężkie je aplikacji odebrać. Taka sama sytuacja dotyczy aplikacji Google. Android to Trojan Google żeby mieć wasze dane i ten root to jakiś ratunek przed tym :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I ta piękna ramka POD ekranem gdzie jest... nic. Ani czytnika, ani przycisku... I największym perkiem jest ... Google Assistant. No już lecę kupować. Jedyne co może ludzi przekonać to Google Photos bez limitu w oryginalnej rozdzielczości.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Wiesz, ja mam Nexusa 6 i on ma mała ramkę z dołu a w niej ma głośnik. Potem był nexus 6p i miał większe ramki i też dali tam głośnik. A teraz pixel ma jeszcze większe ale nic tam nie ma. Bez sensu z punktu widzenia ergonomii. Lepiej chyba już górę powiększyć, wygodniej by się używało.

Odnośnik do komentarza

Panowie mam dziwny problem z Samsung Galaxy S7, mianowicie jak chce oglądać np. jakieś filmiki z cda, to po chwili odtwarzania zaczyna się buforowanie (chrome), i trzeba odświeżyć stronę. W dodatku ściąganie czegokolwiek że sklepu idzie jak krew z nosa. Sprawdziłem prędkość internetu i takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca. Macie może jakieś sugestie ci z tym fantem zrobić, żeby było jak należy? Miał ktoś podobny problem? Z góry dziękuję.

 

Edit: zapomniałem dodać, że na tej domyślnej przeglądarce filmiki chodzą normalnie.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...