Skocz do zawartości

The X Files - 1993 - Fox


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kitu, ale kolejny świetny odcinek.

Wiedziałem, że ma być komediowy i z jakimś monsterem.

Trochę obawa, czy sprosta innym starszym tego typu ale było po prostu zajebiście śmiesznie.

Sam pomysł na

wiekowego potwora, który zostaje ugryziony przez człowieka, zamienia się w człowieka i zaczyna nabierać naszych cech, łącznie z kłamaniem na temat życia seksualnego, czy nienawidzenia swojej roboty, mnie mocno rozjeb

:rotfl:

 

Do tego mamy takie smaczki jak:

 

 

- monolog Muldera przy Scully opisujący tego horny man lizarda

- nawiązanie do nieśmiertelności Scully

- nagrobek na cmentarzu a tam prawdziwe dane słynnego producenta i reżysera The X Files, Kima Mannersa

- melodyjka z głównym motywem muzycznym w telefonie Muldera

- 'He hit a like a man!

  'well, technically, he was a man' XD

- nawiązanie do niegdysiejszego psa Scully, Queegega

 

 

I jeszcze parę innych o których pewnie zapomniałem z wrażenia.

 

Ps. jak Scully

zrobiła obrót i zaświeciła dekoltem, to... już 30 razy widziałem ten moment :sexkonik:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio tylko jakimś randomom mógł się ten odcinek nie podobać. 

 

 

Chyba nie zrozumieli przekazu. Te 6 odcinków to będzie tak jakby skompresowane 9 sezonów za(pipi)istości X Files. Przecież w serialu były bekowe odcinki. 3 odcinki, a już mieliśmy odcinek mitologiczny, monster of the week i odcinek lżejszego tonu. Odcinek bardzo dobry. Easter eggów od groma.

Jak

Scully zrobiła obrót i rozpięła guziki to mi stanął.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakaś kpina ten odcinek, po tym jak pierwsze odcinki nowej serii były petardą, ten to jakiś wybryk, dno, komedia.

Chyba najgorszy odcinek w całej trylogii, bardziej przypominało to parodie serialu.

 

 

Panowie co to było ? Przecież ten odcinek mógłbym oglądać z 4nią córką i pewnie by się w ogóle nie przestraszyła. Jaki był target tego odcinka ? 10latkowie ? Dla mnie kpina, mam nadzieję że w kolejnych odcinkach pojawią się emocje, bo na razie to lekka komedia.

 

oglądaliście wy w ogóle x-files kiedyś? czy to wasz pierwszy kontakt z tym serialem?

 

jak na razie najlepszy odcinek z tych wyemitowanych w tym sezonie, za to następny zapowiada się na mocną jazdę

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, za scenariusz i reżyserię jest odpowiedzialny Darin Morgan, który wystąpił kiedyś w serialu jako:

 

Thehost.jpg

 

i

 

darin-.jpg

 

a sam napisał odcinki "Humbug", "Clyde Bruckman's final repose", "War of the coprophages", "Jose Chung's 'From outer space'".

Czyli jedne z najlepszych i najbardziej bekowych.

 

Bizon masz jeszcze raz jaszczura

 

 

 

x-files-were.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...